Haszysz - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Co wolisz - haszysz, czy marihuanę?

63%
marihuana
644
37%
haszysz
377

Liczba głosów: 1021

• 3219 / 400 / 0

Mam ostatnio dostęp do tego cuda. Ciemnobrązowy, twardy, szybko mięknący w palcach i wydajniejszy niż klasyczne palenie. Aromat bardzo mi pasuje, a i dym jest delikatniejszy
Zwracam się do was z pytaniem apropo doustnego przyjęcia. Według was jaka ilosc P.O. (oczywiście po przetworzeniu na cos smacznego) wystarczy mi na dobrą ale nie przesadnie upierdalającą fazę ?
  • 731 / 180 / 0

Sam nie jadłem ale się wypowiem ;)
Znajomi regularnie palący tak więc z wyrobioną tolerką szamali ok 1 g na kilkugodzinną fazę tożsamą z mocnym upaleniem. Haszyk na łyżkę, dodać olej jadalny,odgrzać do rozpuszczenia, wrzucić w mały jogurcik zamieszać - szamać najlepiej na pusty bądź lekko wypełniony żołądek.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Czy marihuana w aptece będzie tańsza? Niższy hurtowy VAT

Terapia konopiami medycznymi jest dla wielu pacjentów źródłem frustracji z uwagi na okresowe problemy z zakupem suszu i wysokie koszty leczenia. Jeden z dystrybutorów otrzymał jednak właśnie decyzję pozwalającą na sprzedaż hurtową z 8-proc. stawką VAT. Czy będzie to miało wpływ na cenę dla pacjentów?
  • 3219 / 400 / 0

Z tego co piszesz, jedzenie wygląda na średnio opłacalną zabawę
  • 2445 / 411 / 0

Ja każdy słabszy / średni hasz podgrzewałem na łyżce z masłem do roztopienia, później szybko do jogurciku, mieszanie i masz zajebisty jogurt o smaku, zapachu i działaniu haszu.
0.3-0.4 powinno wystarczyć (jeśli to słabszy temat, sam musisz zdecydować, jakiegoś kozaka co ma 60%+ THC wiadomo, że bym tyle nie dawał), działanie przyjemne i długie (przykładowo zjadłem o 22, a o 11 następnego dnia jeszcze czułem efekty).
  • 3219 / 400 / 0

hm
zacznę chyba w wolnej chwili od tych 0,4 i zobacze jak będzie to wyglądało
idealny powinien być taki słoneczny wiosenny dzień jak teraz się zaczęły
  • 590 / 119 / 0

11 marca 2020Fatmorgan pisze:
Z tego co piszesz, jedzenie wygląda na średnio opłacalną zabawę
a bo jak jeść, to tak, żeby było mocniej niz po paleniu. Przy jedzeniu tematu mała ilość jest słabo wyczuwalna, czasem to trzeba się skupić, żeby zauważyć, że działa (jak się zje niewiele ofc). Jako zamiennik palenia jedzenie się nie sprawdza. To zupełnie inna bajka.
  • 9153 / 1249 / 0

Ja pierwszy zjadłem jakieś 0.5 - dokładnie tak, jak napisał UltraViolence.
Dobrze, że nie pokusiłem się na całego grama, bo byłoby zdecydowanie za grubo.
  • 39 / 9 / 0

Ja niedawno zjadlem równo grama czarnej smoły, pierwszy raz. Tym samym sposobem co koledzy piszą wyżej i muszę powiedzieć że było bardzo grubo!!! Dodam jeszcze że pale x lat prawie codziennie więc tolerka wysoka.
  • 1224 / 174 / 0

mam takie pytanie z innej beczki, ogladałem jak w pewnym serialu pakowali kości haszu w magazynie i obrabiali, robili to w maseczkach co wydało mi się absurdem. przecież to nie jest koka, feta czy coś takiego. w normalnym świecie tak chyba nie robią ? wydało mi się to absurdalne, przecież hasz ani mj nie wydziela jakiś toksycznych oparów itd
  • 959 / 82 / 0

@rooney
Wiesz zioło to zioło widać gołym okiem. A do haszu można wjebac wszystko tak naprawdę. Więc nie zdziwiłbym się gdyby jakąś ruzpucha tam była czy inne chemikalia i to pewnie co idzie na eksport do Europy. Nie uwierzę ze każdy hasz jest robiony ręcznie i tak jak się powinno.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1488 uczestników Wejdź na czata