Haszysz - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Posty: 904 Strona 91 z 91

Co wolisz - haszysz, czy marihuanę?

63%
marihuana
605
37%
haszysz
349

Liczba głosów: 954

Rejestracja: 2011
  • 921 / 27 / 0


Dobry hasz wciąż można dostać.

Może nie na taką skalę co 15 lat temu, gdy hasz kosztował 20 zł i miał go każdy dil - inna sprawa, że ten # za dwie dychy był głównie z resztek z krzaka i był po prostu mocno średni. Jakość oczywiście nie była regułą, bo w tej samej cenie można było dostać bardzo dobry, importowany.

Teraz są inne czasy, haszu nie opłaca się sprzedawać, bo jest na niego małe zapotrzebowanie. My jesteśmy koneserami, więc lubimy od czasu do czasu przypalić dobrą czekoladę, natomiast przeciętny konsument konopi hasz aktualnie kojarzy z fake hashem i dopalaczami. Dodatkowo trzeba martwić się o import z Hiszpanii/Maroka, a wiadomo, że jednego kilograma nikt nie sprowadzi, bo to mało rentowny biznes.
Zawsze można robić na miejscu, ale jeśli ktoś będzie chciał zrobić naprawdę dobry hasz - nie z resztek - cena w detalu powinna być odpowiednio droższa. A który przeciętny Sebastian zapłaci 20 zł więcej za grama haszu, gdy może taniej mieć top skuna?
Zioła nie trzeba importować, nie trzeba przerabiać (poza ewentualnym trimmingiem i curringiem), można uprawiać w szafie, boxie czy wielkiej hali i nie trzeba się martwić czy zejdzie. Na to jest popyt i zawsze będzie.

Natomiast wracając do pierwszego zdania - tak, dobry hasz wciąż można dostać. Nie od ręki oraz w limitowanej ilości, oczywiście nie od dila, tylko od koneserów takich jak my.

Ach, naszły mnie wspomnienia. Nie ma to jak dobry hasz. A taki ice-o-lator to już w ogóle, urywa głowę %-D
Poza tym, zawsze można zamówić z DNM. :)


PS. hash porn, specjalnie dla Was -> https://www.youtube.com/watch?v=K6os10t2mN0 %-D
Rejestracja: 2018
  • 56 / 6 / 0


Nigdy nie paliłem haszu może kiedyś, ale mam jedno pytanie.Czy to prawda, że faza po haszu palona jest krótsza niż faza po mj również palonej?

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Duża ilość narkotyków na własny użytek z powodu uzależnienia

Co, gdy oskarżony wyjaśniał, że dziennie zużywał około 15 gram narkotyku, a zabezpieczone ilości stanowić miały zapas dla niego samego?
Rejestracja: 2016
  • 744 / 81 / 0


Według mnie nie prawda, a działanie wynosi właściwie tyle samo.
Z tym że ja w Polsce paliłam hasz jeden raz, tak to dość dużo przez moje płuca przeszło go we Francji. A tam jest bardzo dobry, podobnie jak zioło.
Dlatego poczekaj jeszcze na odpowiedz kogoś kto palił głównie w Polsce.
Rejestracja: 2011
  • 921 / 27 / 0


18 lutego 2019ZieloonyWidmo pisze:
Czy to prawda, że faza po haszu palona jest krótsza niż faza po mj również palonej?
Nie.
Posty: 904 Strona 91 z 91
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Karolrdm99 i 2 gości