Haszysz - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Co wolisz - haszysz, czy marihuanę?

63%
marihuana
605
37%
haszysz
349

Liczba głosów: 954

• 5495 / 408 / 0

Dzisiaj jarałem hasz tak w kurwę ciemny jak smoła.Dwa średniej wielkości lolki na trzy osoby i każdy narajany po same gwiazdy.
  • 455 / 18 / 0

Bardzo lubię haszysz ( ten zapach świeżutkiej plastelinki) . Zwłaszcza własnoręcznie kulany bądź trzepany. Ostatnio wyszedł mi taki fingerhasz że jeden konkretny buch wystarczy żeby się upalić nawet jak ktoś pali kilka razy dziennie trawę :-D

Pozdro haszojady.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Kanada: za marihuanę płać gotówką

Kanadyjczycy kupujący marihuanę powinni rozważyć płacenie gotówką, a sklepy powinny zbierać minimum informacji – zaleca w najnowszym zbiorze zasad i wytycznych dla rynku federalny Urząd Komisarza ds. ochrony danych osobowych.
  • 176 / 10 / 0

Mam pare pytan odnoscie haszu:
-jaki zapach ma prawdziwy (nie fake ) hasz,czy przypomina cos zapach mj czy inny
-po ile on chodzi pol,sztuka
-czy z reguly jest mocniejszy od mj
Bo hasz palilem tylko raz w zyciu i jakos ciemny troche jestem w tym temacie.Jakies 2 mies temu dostalem od losowego typka hasz ,ale to na 95% byl fake, bo podjezdzal kawa/czekolada i ogolnie jakos hasz nie jest popularny w moich rejonach(kazdy tylko mj).
  • 5495 / 408 / 0

U mnie wszędzie hula hasz.Kolor podchodzi pod brązowy, na początek trzeba go podgrzać, żeby można było wymieszać z tytoniem, później staje się plastyczny.Zapach bardziej intensywny niż mj.To chyba tyle co do haszyku.
  • 5176 / 488 / 0

Zapach jest podobny - nie można go z niczym pomylić.
U mnie z kolei nie ma w ogóle haszu.
  • 9 / 2 / 0

Już od roku nie paliłem haszu. U mnie tylko mj można dostać. Jak mieszkałem w Hiszpanii to w klubie dla smażycieli były zawsze 3 rodzaje. Marokański brązowy ( najlepszy) czarny afgan ( tu bywało różnie z mocą) i zielony rozsypujący się w palcach na proch ( idealny na wiadra) :)
  • 2970 / 127 / 0

Kurwa ile ja bym dal za 10ke dobrego marokanskiego haszu w Polsce...
  • 5176 / 488 / 0

Ja również... nie widziałem od wielu lat.
  • 56 / 6 / 0

Dokładnie najlepszy a nie paliłem również długo.
  • 176 / 10 / 0

Takto pewnie kupujac od dilow po osiedlach albo po "kolezkach" dostanie sie fejka
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata