Iniekcje - wątek ogólny

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 30 / 1 / 0

Skoro to wątek iniekcje to mam pytanie czy robil ktos sobie iniekcje ze zebranych filtrów ? Otoczke zmywam, rozpuszczam całą tabletkę i nie wiem ile tam zostaje majki a ile jakiegoś syfu. Mój jedyny pomysl to wrzucenie ich do wody w chochli i gotowac jednoczesnie gniotąc je łyżka zeby wypuscily "soki". Potem jak to wystygnie wziąć je w palce i z calych sil wyciskać do tej wody. Zostaje mi wtedy nie ładna zawiesina. Na koniec nowy filter o zaciągnąć wode. Ktos ma jakąś wiedzę na ten temat ?
  • 416 / 72 / 0

Ja tak robiłam. Ale może z 2-3 razy. Z 10 filtrów ładnie mnie poklepało, a tolerka już była wyjebana. Generalnie jest dużo przeciw, bo same filtry nie mogą być spleśniałe ani trochę. Pirogen i te sprawy. W dodatku to, co wydobędziesz z tych filtrów i tak trzeba przefiltrować. To jest igranie z ogniem, kiedyś Hexe pisała, żeby przed łyknąć jakiś ibuprofen. Kiedyś zostawiałam te filtry, teraz na bieżąco wypierdalam, żeby nie kusiło. Odradzam, ale nie takie rzeczy ludzie tu robili. Na własną odpowiedzialność.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Gang zawodnika MMA produkował marihuanę. Ostatni plantator wpadł na budowie

Policjanci zabezpieczyli w sumie 3534 krzaki konopi z gatunku Amnezja oraz 17 kg marihuany. Z tej ilości roślin można wyprodukować 81 kg marihuany wysokiej jakości i ponad 194 kg narkotyku gorszej jakości, tzw. sieki.
  • 30 / 1 / 0

Filtry mam w zamrazalniku. Jak je wloze do wody i podgotuje jednocześnie wyciskajac a potem jeszcze co do kropli palcami wycisne będę miał przydki kisiel. Ale kolejny filter powinien zatrzymać to co do krwiobiegu ma sie nie dostac. Wosk i nie wiem co tam jeszcze moze byc. Tylko kolejny filter zrobi straty z marnej ilości bo mam 3 w lodówce xD

scalono - Jamedris

Chociaż dzięki tobie zaczalem czytac o pirogenie i te filtry muszą być namoczone nimi. Jestem ciekaw czy ktos tu mial podobne przypadki ?
  • 1873 / 469 / 0

@Wassyl93 tak, jak napisano wyżej, masz szansę na pirogena, ja brałam powiedzmy 10-20 filtrów i robiłam na chochli na wolnym gazie, męcząc filtry i dociskając je, z dokładnym podwójnym filtrowaniem, tak jak napisałeś... Mniej-więcej.

Co do pirogena, no cóż, jest bardzo nieprzyjemny; przed takimi akcjami, choć zdarzają mi się stosunkowo rzadko, łykam z wyboru paracetamol - 2x500mg, na pyralginę jestem uczulona i to bardzo, ibuprofen IMHO działa słabiej. No i celujemy idealnie w żyłę, bo inaczej może zrobić się coś brzydkiego.
  • 416 / 72 / 0

Po co zamrażać filtry? Podczas rozmrażania następuje ogromne namnożenie się bakterii. Wysuszyć na jakimś grzejniku do sucha np. przez noc.
  • 30 / 1 / 0

Jak przygotować flualprazolam/klonozolam do iniekcji? Zostały mi ostatnie sztuki i chętnie bym wymieszał w jednej pompce z majką, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać jakieś porady?
  • 2 / / 0

Macie jakieś sposoby, aby żyły były bardziej widoczne?
  • 8 / / 0

jaka igła do stimów mam insulinówki 0,4x13mm i drugie 0.8 x40mm?
  • 8 / / 0

26 marca 2020Relkxa pisze:
Macie jakieś sposoby, aby żyły były bardziej widoczne?
jebnij 20 pompek lub przysiadów
  • 8249 / 1092 / 0

Nie waliłem po kablach, ale odkąd straciłem kilogramy przez bieganie, powychodziły mi baty praktycznie wszędzie. Najbardziej na rękach i nogach, ale też na brzuchu.
Wątpię, by ktoś tu zainteresowany zaczął nagle regularnie biegać, ale baty wychodzą - grube i bardzo uwydatnione.
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata