Iniekcje - wątek ogólny

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Użytkownik zbanowany
  • 1054 / 53 / 0

No lol, trochę już za późno na klamstwa, mów jak jest. Spora szansa że lekarz zacznie Cię traktować jak śmiecia, ale ma obowiązek pomóc.
  • 3376 / 338 / 0

Złota łopata za odkopanie tematu...

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Handlarz narkotykami z darknetu przyznał się do wyprania bitcoinów wartych 19 mln

Niedawno jedna z osób zamieszanych w pranie brudnych pieniędzy, a konkretnie brudnych bitcoinów, pochodzących z działalności w Silk Road, Hugh Brian Haney, przyznał się do winy w związku z oskarżeniami wysuniętymi przez prokuratorów z południowego dystryktu Nowy Jork.
  • 2746 / 993 / 1

Tam złota...Brązowa maksymalnie. Na złotą zasłużyłgośc, coodpisywał dlagościa w temacie okrwotoku z nosa po fecie z 2009 roku. Paradoksalnie zanim temat zamkniętoz 2 strony odpowiedzi i dyskusji było...

Temat wyczyszczę z offtopu jutro.Nie panikować i nie zgłaszać flodowo!
  • 157 / 14 / 2

Jakiś sposób na pochowane żyły?
Jestem spasły, a na dodatek żyły mam strasznie pochowane.
Staza mało co pomaga, zegarówki przeorane, a na dłoniach bardzo słabo je widać.
  • 161 / 20 / 0

Weź kijek, przywiąż do niego sznurek, do sznurka butelkę półtoralitrową. Chwyć oburącz wystaw ręce do przodu na wysokość barków i ruchami nadgarstków nakręcaj na kijek sznurek z obciążeniem. Ruchy szybkie co by podpompować przedramię. Po minucie wyjdą.
  • 524 / 28 / 2

Ja mianowicie mam pewien problem, bo raz przebiłem żyłę w prawej ręce podając metkat i potem nerwowo wyciągnąłem igłę zaczepiając się chyba o ścięgno. Od tego momentu miejsce chyba puchnie. Jutro mam na badania krwi, powiedzieć laborantce jak sytuacja wygląda?
  • 364 / 28 / 0

Chyba najlepiej powiedzieć tak mi się wydaje.. Co w końcu zrobiłeś?
  • 9 / / 0

leo762 zwracam Honor. Co do tych analogów 😱. Moja przygoda z kryształem na jakiś czas się zakończyła. Ciekawe, że w momencie, gdy dwa dni pojechałem na takim pięknym, wręcz przezroczystym. Ludzie😳😳😳. Myślałem że się uduszę, bądź co bądź wcześniejsze też nie były słabe, ale widocznie analog, bo to nie do opisania. Pomimo, że następny strzał, No może dwa coś dały. Później stagnacja🙄. Pójdę się z Helenką przeprosić i się zastanowić co to się, ze mną stało się🤦🏻‍♂️. Najgorsze jest to, jak to pali kable. Myślę, że szybko można na ciśnieniu sobie popalić nawet zapasowe, tylko kto w tamtym czasie o tym myśli. Ogień, ale nie wiem, jak ktoś, kto się tylko nastawia na mef ciągnie latami🤔.
  • 6 / 2 / 0

Czy roztwór nebbud budesonide nadawać sie będzie do oxy, tak samo, jak sól fizjologiczna?
  • 47 / 19 / 0

@skeleton101 Absolutnie nie ! Nie i jeszcze raz nie. I jako „steryd” to się też nie sprawdzi nie ma szans. To jest jeden z najsilniej działających glikokortykoidów. W ogole nie podaje się go w zastrzykach, nigdzie.
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata