Ashwaganda (Withania somnifera) - wątek ogólny

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 2184 / 742 / 0

@tracershy
Absolutnie nie polecam ponieważ Ashwaganda dziala na serotonine i wenlafaksyna tez.
Uwazaj i zastanów się 2x naprawdę .
  • 14 / 1 / 0

W takim razie nie wiem czy nie odłożę w czasie stosowania wenlafaksyny bo chciałbym mimo wszystko dokończyć serię z ashwagandhą. Już po kilku dniach czuję że to zioło wyraźnie uspokaja, ale niestety nie wpływa na bezsenność na co trochę liczyłem.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Na ulicach Poznania pojawiły się rosyjskojęzyczne reklamy narkotyków

Jak informuje Radio Poznań, w stolicy Wielkopolski porozklejane są naklejki z kontaktami do dilerów. Wszystkie w języku rosyjskim.
  • 1821 / 165 / 0

Ta Ashwaganda chyba coś mi nie służy. Prócz tego, że ospały jestem, to coś często boli mnie głowa od kiedy zacząłem ją przyjmować. Może się rozkręci i ustabilizuje jeszcze, zobaczymy. Będę do niej teraz przyjmował Bacopa Monnieri. Jak łączyłem z Maca to miałem wrażenie, że te dwie substancje się ze sobą gryzą, i Maca odstawiłem na razie.
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata