Empatogeny + Opioidy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 21 Strona 2 z 3

 

Rejestracja: 2007
 • 18 / / 0

Ja uskuteczniam następującą metodę:

Dropszę przed imprezą, tudzież dorzucam co nieco w trakcie, a po powrocie, na domowym "after" popijam kodeinowym napojem i jak wejdzie to żyć, nie umierać! :-D

Re:

Rejestracja: 2010
 • 3 / / 0

lucyper2 pisze:
Blokując wychwyt zwrotny serotoniny blokujesz działanie MDMA. To ma swój sens i mam to zagadnienie w jednej książce dokładnie rozpisane. Ale cóż, jest 4:30 am i nie będę teraz tego szukał i opisywał.
liczenie na odpowiedź będzie naiwne, ale jaka to książka?

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

„Nowe narkotyki” – poradnik dla nauczycieli

Departament Wychowania i Kształcenia Integracyjnego MEN udostępnia poradnik dla nauczycieli „Nowe narkotyki” opracowany w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Jest moc
Rejestracja: 2007
 • 1069 / 6 / 0

Dzis zarzucilem MDMA po tramadolu i ni chuja nie dziala ...
Rejestracja: 2016
 • 13 / / 0

Polecam PST na zejściu z piguły - zacna faza %-D
Rejestracja: 2015
 • 217 / 2 / 0

Drugs metabolized through the same liver enzyme as MDMA

Some drugs are metabolized (broken down) through the same liver enzyme as MDMA, known as the CYP2D6 enzyme (pronounced “sip-two-dee-six”). If you take MDMA along with another drug that is metabolized by the CYP2D6 enzyme, they will both be metabolized much more slowly, as the same enzymes struggle to break down two drugs at the same time. It is like taking a higher dose of both drugs, and this can be dangerous, especially if the other drug has a low overdose threshold.

Ritonivar, for example, is a protease inhibitor used in the treatment of HIV that is metabolized by the CYP2D6 enzyme. At least one person has died from taking MDMA while on Ritonivar. Other drugs metabolized by CYP2D6 include codeine and other opiate derivatives, as well as DXM, an ingredient found in many over-the counter cough medications.

Be especially careful about DXM, because it is commonly found in fake ecstasy tablets. Don’t combine different brands of E. Accidentally getting DXM is bad enough, but accidentally combining it with real ecstasy is even worse.
https://dancesafe.org/drug-information/ ... dications/
Rejestracja: 2018
 • 222 / 53 / 16

Czyli ogólnie miks majki z emką jest raczej bez sensu?
Rejestracja: 2019
 • 12 / / 0

Ile odczekać od wzięcia Tramalu żeby ecstasy zadziałało?
Rejestracja: 2018
 • 81 / 4 / 0

@up Podbijam to pytanie, i czy długość ciągu na tramcu ma znaczenie czy wystarczy że przestanie krążyć w organizmie i pixa wejdzie dobrze?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2010
 • 363 / 62 / 0

Tu nie chodzi o to, żeby tramadol wyszedł całkowicie z organizmu, tylko, żeby gospodarka serotoninowa wróciła jako tako do normy, po jego odstawieniu. Zadałem podobne pytanie o czas odstawienia potrzebny do tripa na LSD, bo mniej więcej o to samo chodzi. Na razie nikt nie podał dokładnych danych, ale z tego co wiem:

1. W przypadku leków typu SSRI, trzeba zaczekać 2 tyg. przed braniem MDMA, więc dla tramadolu tyle samo powinno być wystarczające.
2. W moim przypadku psychiczny dołek potramalowy (nie mam pełnej fizycznej zależności, więc brak opio skręta), trwa kilka dni, po których to jak zakładam serotoniny robi się już trochę więcej, więc już po 1 tygodniu coś powinno zadziałać z pary LSD/MDMA.
3. Czytałem relacje osób, które próbowały brać kwas na drugi dzień po tramadolu. Jedni twierdzą, że zero działania, inni, że było ok. Nie znam ilości tramadolu przyjmowanych przez te osoby, ale pewnie można założyć, że osoba, u której LSD zadziałało nie przyjmowała Trama nałogowo, więc długotrwały wpływ na układ 5-HT nie miał okazji wystąpić.

Byłoby super, gdyby więcej osób opisało swoje doświadczenia.

------------------------

EDIT: Przetestowałem na sobie. U mnie 3 dni po ostatnim Tramalu retard (tu uwaga, brałem w krótkim ciągu dawki dobowe nieprzekraczające 100mg, brak uzależnienia fizycznego), kwas, a konkretnie AL-LAD w dawce 150 ug zadział normalnie, ze spodziewaną aktywnością, bez jakichś niespodziewanych objawów niepożądanych.

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2008
 • 652 / 129 / 0

A jak ktoś jest w ciągu na Oxy + Benzo Ale zrobi se przerwę powiedzmy 48H od jednego i drugiego - wtedy MDMA zadziała ??
Posty: 21 Strona 2 z 3
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alchemista i 1 gość