DXM - Pierwszy raz

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 84 / 23 / 0

jak takie 160 cie nie zabilo, to polecam 300 bez dopalania, nizsze dawki to marnotractwo deksiwa
  • 14 / / 0

Nie zabiło i było daleko do tego. Ale jednak DXM nie dla mnie, po kilku dniach od wzięcia jakby zrozumiałam jego działanie, wieksze dawki DXM mógłby zrobic kasze w głowie. Taki mysle. Jak ktos chce miec psychideliczna jazde to juz lepiej LSD niz ten shit.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

DrugTest 5000 - nowa broń policjantów niezwykle skuteczna

Dwóch kierowców zatrzymanych. Jeden pod wpływem kokainy, drugi marihuany. To wynik pierwszego dnia testowania przez policję "DrugTestu 5000 - przenośnego testera narkotykowego.
  • 1465 / 290 / 24

Jak chcesz psychodelę, to LSD jest na pewno lepsze, bo DXM nie jest psychodelikiem, a dysocjantem. Dla mnie pierwsze tripy na DXM były może i lepsze od pierwszych na kwasie czy innych psychodelikach.
  • 84 / 23 / 0

Przeciez ostra dysocjacja to tez psychodela na swoj sposob z reszta dyso to sajko a jak przypalisz dobry temat to dopiero jest trip
Gosciu na 160mg oczekuje magicznych tripow
A deks robi taka "kasze" w glowie ze pomogl mi uratowac wlasne zycie i sie podniesc
I zrozumiec dzialanie deksa na 1-2 plateu IKS
DE
i kwachu tez jest fajny (jak przed wrzucimy 300mg :)) )
  • 4 / / 0

Witam, wziąłem pierwszy raz DXM, zarzuciłem dziś o 8 rano 90 na test nic nie poczułem więc ok 17 wrzuciłem 510mg dla mojej wagi to 2plateu (ważę 87) godzina lekkie upojenia i nagle wbiło się, gadałem że jestem drzewem, ledwo chodziłem, czasem widok przed mną przeistaczał się w jednolity kolor albo w same zarysy, rzeczy, albo znikał mi jakby mi krew z mózgu, ewentualnie efekty że idę gdzieś i nagle pojawiam się w innym miejscu to normalne? To są jedyne rzeczy które pamiętam
  • 2763 / 294 / 0

Chwilowe amnezje w działaniu deksa mogą się zdarzać
  • 123 / 10 / 3

15 lutego 2020Eukodal pisze:
Witam, wziąłem pierwszy raz DXM, zarzuciłem dziś o 8 rano 90 na test nic nie poczułem więc ok 17 wrzuciłem 510mg dla mojej wagi to 2plateu (ważę 87) godzina lekkie upojenia i nagle wbiło się, gadałem że jestem drzewem, ledwo chodziłem, czasem widok przed mną przeistaczał się w jednolity kolor albo w same zarysy, rzeczy, albo znikał mi jakby mi krew z mózgu, ewentualnie efekty że idę gdzieś i nagle pojawiam się w innym miejscu to normalne? To są jedyne rzeczy które pamiętam
To normalne ale wbiłeś się na 3 plateau a nie 2
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 635 uczestników Wejdź na czata