DXM - Pierwszy raz

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 32 / 3 / 1

Cześć, ludzie!

Tak właśnie sobie na wpół planuję weekendowy lot na 450mg (mój drugi raz, pierwszy to 360mg).
No, tyle że ten pierwszy to może jednak nie w nawiasie.
Ogólnie w sylwestra upiłam się strasznie i włączyła mi się straszna głupawka. Ok 1:30 wpadłam na genialny plan wpieprzenia Tussidexu w liczbie 12 tabletek. Sam trip był ok, tylko miał trzy główne wady:
1. Czas - od poniedziałku w nocy do czwartku wieczorem silna dysocjacja, nie było mowy o pójściu do pracy.
2. Kolejne kilka dni ból właściwie wszystkiego, leżenie w łóżku całymi dniami itd.
3. Oprócz "gjenialnych" przemyśleń na temat natury Wszechrzeczy wymyśliłam sobie, że ja już ogarnęłam to ćpanie (za dużo emki) i że już będzie ok, blablabla, wjebałam się z powrotem %-D i przy okazji jeszcze dosypałam spida.

(Mnie generalnie większość rzeczy długo trzyma, kartony zdarzało się, że nawet 24h, emka raz 20h, nie wiem jak, poszłam spać na 7h w międzyczasie, zebrałam się, wyszłam na autobus, w autobusie od nowa O.o)

Zastanawiam się, jak to rozegrać, żeby te trzy negatywy zminimalizować. Jestem w raczej lepszym stanie psychicznym, niż wtedy, ale w sumie to nie mam pewności.

A skoro już o rzyganiu mowa, to ja na moim dziewiczym 360mg rzygałam, mimo braku treści w żołądku praktycznie.

wiwka14
  • 1 / / 0

Wie ktoś o co mogło chodzić jak po 270mg klepło mnie na tyle że z tej lekkości dochodziłem do siebie przez tydzień? Przy wadze ok. 50 kg, wciąż wydaje mi się to dziwne no bo jednak tydzień czasu pojebanego movementu

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Szefowa londyńskiej policji: "Nie potrafię wyczuć zapachu marihuany"

"To prawda, moi współpracownicy nabijają się ze mnie, że nie jestem zdolna do wyczucia marihuany nawet wtedy, gdy mam ją pod nosem. W tej dziedzinie jestem beznadziejna"
  • 34 / 4 / 0

@GameFace
Na forum masz temat pod nazwą "DXM nadwrażliwość", dużo informacji możesz tam zaczerpnąć. Mogę przytoczyć stamtąd jedną wiadomość: "Jak sam widzisz u osoby z blokiem CYP2D6 stezenie DXM maleje wolniej, dlatego dziala on na nich silniej i dluzej."
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata