Morfina - Sevredol

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 238 Strona 24 z 24
Rejestracja: 2017
  • 15 / / 0


mam pytanie nietypowe. Jak podac sevredol p.r. ? wciskac tabletki jak czopki czy rozpuscic w wodzie i strzykawe w dupe. Nigdy nic p. r. nie walillem wiec nie wiem ja sie zabrac do tego. Ktos cos wie na ten temat?
Rejestracja: 2013
  • 194 / 2 / 0


Rozpuść w wodzie, ale zmyj otoczkę najpierw, bo nie ma sensu ładować w dupę dodatkowych zbędnych barwników.

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Legalna marihuana nie oznacza wzrostu jej konsumpcji w przypadku nastolatków

Wiele osób uważa, że najskuteczniejszym sposobem, aby ograniczyć dostęp nastolatkom do marihuany jest prawny zakaz zarówno sprzedaży, jak i konsumpcji. Okazuje się jednak, że legalizacja nie powoduje wzrostu użycia marihuany pośród nastolatków.
Rejestracja: 2018
  • 16 / 11 / 0


Pytanie dla starych dziadów ćpuńskich.

Jak bardzo szkodliwy jest ten cały syf z tabletek? Nikt z was nie miał czasem problemów z płucami albo sercem np?

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1276621/

A tu nawet zrobili dokładne badania z filtrowaniem majki. (są obrazki!1!)
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2803777/

A i rozpuszczalność majki w wodzie to jakieś 60mg na ml mniej więcej, zatem 1-2ml na tabse jak wy tam walicie to trochę dużo, słabiej kopie takie coś.
Rejestracja: 2015
  • 136 / 2 / 0


Mst lepsze jeśli ma się ograniczony czas działania i brak warunków...Ciężko schodzi ta otoczka z tabletek, trochę miałem skrobania nożem(inaczej sobie tego nie wyobrażam) tych wszystkich sztuk. Gdy wreszcie się udało, okazało się że kruszenie tego syfu również nie należy do najłatwiejszych operacji. Jakoś się udało, na szczęście gotowanie już poszło jak zawsze. Wszystko zrobiłem jak przy mst i efekt był zadowalający, wiadomo :D. Jednak o wiele dłużej zajmuje obróbka niż przy mstekach. Może i łatwiej byłoby zmyć, ale sev obrabiałem pierwszy raz i ostatni :P
Rejestracja: 2018
  • 1523 / 245 / 154


Fakt, że MST łatwiej przerobić do zapodania i.v.; w Sevredolu głównym problemem z substancji pomocniczych jest talk, dlatego nie zalecam mimo wszystko i.v. Sevredolu. Za to jeśli podajemy p.o., to jednak Sevredol wygrywa, bo ma szybkie działanie, inaczej niż morfina o przedłużonym uwalnianiu jak Doltard czy MST.
Rejestracja: 2011
  • 1351 / 153 / 0


Co wy pierdolicie? Sevredol jest najlepszy do przerobki do podania iv. Nie robi się glut i nie ma wosku jak w przypadku MST-kow z których 200tek wyciągniemy polowe majki (zapewniam was, ze nie więcej niż 120mg majki z MST 200 wyciagniecie, pierdolenie starych cpunow, ze oni umieja 90 czy 95% majki wyciagnac z MST-kow to zwykle pierdolenie, jakbyście walnęli 180mg majki z ampułek to zrozumielibyście o czym mowie). Z Sevredolu 75-85% idzie wyciagnac, bo rozpuszcza się jak woda. Jedyny minus to prawie 200mg laktozy na tabletke przez co roztwor robi się bialy, ale laktoza nie jest szkodliwa. Dla mnie Sevredol wygrywa, wolalbym 6-7 tabsow sevre niż jedna tabse MST 200. Chociaż fakt, dluzej się sevre przygotowuje i trzeba mieć warunki w miare odpowiednie.
Rejestracja: 2018
  • 6 / / 0


Hej, nigdy nie przerabiałem tabsów na i.v, wszyscy mówią, że najlepiej filtrować filtrem z papierosa. Czyli strzykawkę bez igły w filtr i ciągnąć? Bo jakoś sobie tego nie wyobrażam.
Rejestracja: 2018
  • 1523 / 245 / 154


@Esfiron22 Tak. Przepuszczasz normalnie przez filtr i ciągniesz. Tylko jeśli masz filtr od papierosa, to koniecznie musi być bezzapachowy. Tj. bez żadnych mentoli, aromatów itd. Ja swego czasu próbowałam filtrować przez pocięty gazik (z tych sterylnych gazików opatrunkowych) i nieraz szło całkiem ładnie. Zobacz potem, czy w strzykawce po przefiltrowaniu nie pływają żadne paprochy, czy nie jest mętny itd. Zobacz FAQ o morfinie w tym dziale, tam masz całkiem przystępnie to wszystko opisane.
Posty: 238 Strona 24 z 24
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: urzytnik i 2 gości