Nitrazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 1157 / 43 / 0

Ja miałem reakcję paradoksalną po 20mg klonazepamu. Miałem szajbę, biegałem, turlałem się, robiłem brzuszki. Jakbym się czegoś mocnego nawąchał. Dosłownie, żaden stim mnie tak nigdy nie pobudził.

A sam nitrazepam to dla mnie lipa totalna.
Użytkownik zbanowany
  • 1696 / 119 / 0

Walnąłem sobie parę mocnych kaw i piątkę nitrazepamu ponad godzinę temu. Nawet fajnie chilluje, chociaż wydaje mi się że diazepam zarzucony w tej samej dawce działa bardziej odprężająco i nieco mniej zmula. Łączyłem nitrę z neuroleptykami w godzinach wieczornych i to był poroniony pomysł, nasilona sedacja tylko. Tak więc w celach rekreacyjnych można od biedy zarzucić w ciągu dnia jak nie ma czegoś lepszego. Czy warto się tym bawić? Raczej nie, tylko dla benzomaniaków którzy chcą poszerzyć swoje CV o cokolwiek co się nawinie. Usypia bardzo dobrze.

---------------------------------------------

EDIT: Jednak źle zrobiłem, biorąc tę piatkę z rana...
Dość wyraźna sedacja, pomimo wypitych czterech kaw.
Następnym razem wezmę połówkę po południu, powinno być lepiej, bardziej zależy mi na takim działaniu "w tle" i polepszeniu samopoczucia, może się sprawdzi, jak nie to będę stosował to benzo wyłącznie jako środek nasenny.

Scalono. taurinnn

Jak to jest prowadzić największą na świecie internetową encyklopedię narkotyków ?

Strona Kenana Sulaymana o nazwie PsychonautWiki jest internetowym źródłem informacji na temat ponad 300 środków psychoaktywnych....
  • 5299 / 367 / 0

13 października 2018Dersu Uzala pisze:
będę stosował to benzo wyłącznie jako środek nasenny.
Bo to jest benzo typowo nasenne, wiec brane za dnia będzie powodować właśnie senność, ale z kawami możesz coś kombinować.
  • 249 / 11 / 0

co jest mocniejsze diazepam (relanium) czy nitra? chodzi mi o to czy jak pare razy się brało nitra doraźnie to potem relanium zadziała ??
  • 1296 / 159 / 154

[mention]rooney[/mention] 10 mg nitrazepamu odpowiada akurat ok. 10 mg diazepamu, więc wszystko powinno działać.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata