Nitrazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 1157 / 43 / 0

Ja miałem reakcję paradoksalną po 20mg klonazepamu. Miałem szajbę, biegałem, turlałem się, robiłem brzuszki. Jakbym się czegoś mocnego nawąchał. Dosłownie, żaden stim mnie tak nigdy nie pobudził.

A sam nitrazepam to dla mnie lipa totalna.
Użytkownik zbanowany
  • 1696 / 119 / 0

Walnąłem sobie parę mocnych kaw i piątkę nitrazepamu ponad godzinę temu. Nawet fajnie chilluje, chociaż wydaje mi się że diazepam zarzucony w tej samej dawce działa bardziej odprężająco i nieco mniej zmula. Łączyłem nitrę z neuroleptykami w godzinach wieczornych i to był poroniony pomysł, nasilona sedacja tylko. Tak więc w celach rekreacyjnych można od biedy zarzucić w ciągu dnia jak nie ma czegoś lepszego. Czy warto się tym bawić? Raczej nie, tylko dla benzomaniaków którzy chcą poszerzyć swoje CV o cokolwiek co się nawinie. Usypia bardzo dobrze.

---------------------------------------------

EDIT: Jednak źle zrobiłem, biorąc tę piatkę z rana...
Dość wyraźna sedacja, pomimo wypitych czterech kaw.
Następnym razem wezmę połówkę po południu, powinno być lepiej, bardziej zależy mi na takim działaniu "w tle" i polepszeniu samopoczucia, może się sprawdzi, jak nie to będę stosował to benzo wyłącznie jako środek nasenny.

Scalono. taurinnn

Jak to jest prowadzić największą na świecie internetową encyklopedię narkotyków ?

Strona Kenana Sulaymana o nazwie PsychonautWiki jest internetowym źródłem informacji na temat ponad 300 środków psychoaktywnych....

Członkowie gangu narkotykowego mogli zarobić kilkanaście milionów złotych

Pierwsze zatrzymania odbyły się jeszcze na początku minionego tygodnia. Wówczas to, policjanci CBŚP z Kielc i z Wrocławia wcześnie rano zatrzymali 12 osób. W trakcie przeszukań funkcjonariusze u czterech osób znaleźli i zabezpieczyli narkotyki, m.in.: mefedron, amfetaminę oraz marihuanę.
  • 5299 / 367 / 0

13 października 2018Dersu Uzala pisze:
będę stosował to benzo wyłącznie jako środek nasenny.
Bo to jest benzo typowo nasenne, wiec brane za dnia będzie powodować właśnie senność, ale z kawami możesz coś kombinować.
  • 249 / 11 / 0

co jest mocniejsze diazepam (relanium) czy nitra? chodzi mi o to czy jak pare razy się brało nitra doraźnie to potem relanium zadziała ??
  • 1296 / 159 / 154

[mention]rooney[/mention] 10 mg nitrazepamu odpowiada akurat ok. 10 mg diazepamu, więc wszystko powinno działać.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata