Jak odpowiadać podczas przesłuchania!

Dział poświęcony dyskusjom nt. wezwań, które osoba otrzymała w związku z postępowaniem toczącym się wobec stron trzecich.

Moderator: Prawo

Posty: 112 Strona 12 z 12
Rejestracja: 2008
  • 1468 / 353 / 0

Posiedzenie jawne - Sprawa z przed 2/3 lat Ktos sprzedawał przez neta , ja parę razy kupiłem. Wpadł i podał, lub wypłynał mój adres. Byłem wzywany jako świadek przez Cbś teraz przeniosło sie to do sądu i mam sie znowu stawic jako świadek. Czy jeśli znowu zaczną drążyć temat leków mówić że jestem uzależniony od klonazepamu ,odbywa sie ta całkowicie legalnie bo mam pisany i ogólnie jestem teraz w trakcie schodzenia z dawek i podczas próby wyjscia a konkretny lekarz mi w tym pomaga ?? Czy mówić cos takiego ? Czy to moze pomóc w moim wizurunku jako świadka który przeciez kupił te 2/3 razy bo maja udokumentowane . Czy lepiej wgl o tym nie wspominać ? Cała sprawa tez się rozchodzi o ten ten.

( z tym że tam jest wgl głębsza sprawa bo dane poszły osoby załugującej na to - zlodzieja który mnie okradł tym samym przyznałem sie do zakupu paru opakowan clona i mst na przestrzeni takich a takich miesiecy ale wydałem im chłopa który rzeczywiscie jakos sie w tym trudniej a aokradł mnie chuj konkretnie na 400 zł za 400zł po wyrobieniu sobie zaufania czekoladę przysłał cwel. No ale teraz pytanie czy dalej moga mi dowalic skoro sie przyznałem do zakupu tego klona i mst powiedzmy 5 razy. Mimo że zeznania składałem rok temu a teraz jestem świadkiem w procesie ?
Rejestracja: 2014
  • 9914 / 1925 / 0

Skoro jesteś wzywany w charakterze świadka, to nie jesteś o nic oskarżony. Jeśli zapytają, czy się leczysz, to mów że tak.

Meksyk coraz bliżej legalizacji marihuany

Projekt ustawy regulującej produkcję i posiadanie marihuany, a także obrót nią, przegłosowali deputowani z niższej izby meksykańskiego parlamentu. Jeśli poprą go jeszcze senatorowie i prezydent, to Meksyk stanie się trzecim krajem z tak postępowymi regulacjami dotyczącymi marihuany.

Francja: Wzrost handlu narkotykami w Paryżu i przedmieściach o około 50 proc. w 2021 roku

Handel narkotykami w Paryżu i przedmieściach wzrósł o około 50 proc. w 2021 w porównaniu z rokiem ubiegłym – pisze w piątek dziennik „Le Figaro”, powołując się na dane policji.
Posty: 112 Strona 12 z 12
Wróć do „Wezwania w charakterze świadka”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości