Grzyby - Gdzie znaleźć (dziko rosnące)

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 6 / / 0

Witam może ktoś mnie naprowadzi na fajną polankę w okolicach Sochaczewa
  • 26 / 3 / 0

Witajcie, ostatnio przeszukiwałem łąki koło Lublina jako że mam do nich dosłownie mały kawałek od domu i warunki wydają się idealne (trawa prawie do kolan, krowy tam bywają i leży tam dość sporo ich odchodów), łąki są nad rzeczką i nawet jedna z nich jest podmokła. Szukałem dzisiaj i parę dni temu ale niestety nic nie znalazłem, czasem jakieś psiaki a parę dni temu nawet parę pieczarek ale zero łysiczek. Ktoś coś poradzi albo zna miejsca koło Lublina gdzie są grzyby?

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Legalizacja marihuany nie podoba się meksykańskim kartelom narkotykowym

Rząd federalny przyznał, że stale rozszerzająca się legalizacja marihuany dla dorosłych w USA zmusza meksykańskie kartele narkotykowe do przemyślenia sensu przemytu zioła do Stanów Zjednoczonych.
  • 33 / 1 / 0

Witam. Odświeżam temat. Okolice piły wlkp ktoś coś ? Są jacyś grzybiarze?
  • 347 / 103 / 0

Deczko za wcześniej chyba, nie?
  • 33 / 1 / 0

Niby tak... Ale już się pytam czy są jacyś zbieracze z mojej okolicy. W Irlandii zbierają
  • 347 / 103 / 0

@maciek1907 bardzo ciekawe jest to, co piszesz. Czy mógłbyś te irlandzkie zbiory potwierdzić zdjęciami? Mniemam, że nie Twoje, więc spytaj ziomków, please.

Jestem w Anglii i z racji tego, iż doskonale wiem że nic teraz nie ma to jednak postanowiłam zerknąć w miejscówkę nieopodal, gdzie były rok temu. Na łące oprócz jednej golfowej piłki nie znalazłam NIC i zapewne przez najbliższy miesiąc również NIC nie będzie, zatem szkoda Waszego cennego czasu.

Szukajcie nadal igły w stogu siana w środku lata, życzę owocnych zbiorów 😂
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 85 / 7

@CATCHaFALL nie wkurwiaj tym avatarem, by wyrwe ta galaktyke w pizdu...
@maciek1907 dawaj do mnie, poszukamy razem
  • 33 / 1 / 0

@kupagowna6 gdzie kolego?
  • 33 / 1 / 0

@CATCHaFALL poszukaj sobie grupy na FB i zobacz
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 85 / 7

Nie wiem, bo sam nie wiem gdzie szukac😂
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata