Benzodiazepiny - Podanie dożylne

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 46 / 5 / 0

:świnia:
05 sierpnia 2020schodkiWWA pisze:
Dożylnie oraz nonosowo, bez poprzedniej obróbki ma sens jedynie podawanie benzo rozpuszczalnych w wodzie - midazolam. Nie piszę tu o jakiś RC kombinacjach, bo to inna bajka.
To jaka to bajka? Strzelałem etizolam solo i z różnymi stimami, rozpuszczony w alko, źle nie było.
  • 371 / 19 / 0

Proszę o informacje jesli chce spróbować zrobić z zagranicznych białych diazepamow 10Mg bensedin albo apotex (bo mam ich od chuja) roztwór do IV to jakie proporcje zachować dla 50 mg
Przyjmując ze chce wykorzystać 5ml płynów to może być

3 ml wody do iniekxji
2 ml spirytusu 95%
Ile dodać gliceryny?

Czy diazepam rozpuszcza się szybko przy opcji ze skrusze tabsy (pyłu będzie stosunkowo sporo) i zacznę mieszać kilka minut ze spirytusem i woda czy jednak taka mieszanka musi postać kilka godzin przed filtrowaniem przez strzykawkę z chusteczka i dodatkowym przez filtr od szluga ?

Czy może zwiększyć płyny do 10 ml 6 woda 4 spirytusu?
I czy instalacja przeżyje przy zwiększeniu ilości spirytu ?

Wielkie dzięki

Za odpowiedz mała nagroda: fani maku niech zapieprzaja do sklepu „Polska chata” jest tam mak SPIŻARNIA 10.2021.03 HISZPANIA producent greek coś tam - ręczę maczek jest siekierka %-D sporo czasunpidalem tego posta
Właśnie ostro przysypiam po 4 paczkach 200g, a jest u mnie w promocji po 4 zł chyba

Metadon zamiast heroiny to nie darmowe ćpanie, tylko realna pomoc

"Większość bliskich osób uzależnionych sądzi, że podawanie zamiennika narkotyku to darmowe ćpanie. Od stereotypu odchodzą, dopiero kiedy widzą, że terapia substytucyjna pomaga. Dla uzależnionych to najbardziej efektywna metoda w odchodzeniu od przyjmowania narkotyków."

„Pomysłowy” diler zatrzymany. Beczkę pełną narkotyków zakopał w… piaskownicy

Zabezpieczone prawie 1, 5 kilograma narkotyków oraz sprzęt służący do ich dystrybucji, to efekt działań policjantów Wydziału Kryminalnego sieradzkiej komendy. Nielegalne środki sprawca ukrył w beczce zakopanej w piaskownicy oraz w garażu. 37–letni sprawca tego przestępczego procederu usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratury, decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.
  • 44 / 7 / 0

Mam dostęp do ampulkowanego benzo ale moge miec je w chacie obok i nawet jak juz mnie wykręca z braki dormikum to nie rusze. Nie i c. Za bardzo mnie to boli, No zmusić sie podać ani rolki czyniłoby nie mogę. A midazolam iv, 2 i pol paczki na miesiąc to takie moje miniumum, do 4, to już pod jebitny problem się klasyfikuje, paki po 100 sztuk i każda tabsa iv. I to tez piecze ale moj masochistyczny łeb kocha ten uczuć. Tyle w temacie. Zdrówka
  • 1201 / 142 / 0

alpre / diazepam / klona da się przerobić na podanie iv? co najłatwiej
  • 1908 / 208 / 0

Z tego co słyszałem alpre sie da ale ani wejścia nie ma ani nic ..
  • 116 / 20 / 0

30 stycznia 2021Brutalny pisze:
alpre / diazepam / klona da się przerobić na podanie iv? co najłatwiej
nic najlatwiej, wszystkie tak samo chujowo rozpuszczaja sie w wodzie i trzeba uzywac spirtytusu albo glikolu. chyba ze chcesz bawic sie w zmienianie kwasowosci wody, wtedy uzyskasz zawrotny wynik 0.1mg rozpuszczalnosci alpry na ml wody w pH 5.
  • 175 / 9 / 0

Ile działa Relanium podane dożylnie? Jestem na odtruciu. W kroplówce dostawałem 20 mg. Ale po 4h tak jakby puściło nagle...
  • 1275 / 175 / 0

@misiek010101

Za mało spirytusu

Pokrusz rolki zalej to spirytem zdrowo i gotuj aż będzie go niewiele i znowu dolej i znowu wygotuj później dodaj wody i zagotuj i przefiltruj w pompce niech ostygnie co do griceryny nie wiem
Nie pamiętam już ile ml alkoholu trzeba aby rozpuścić 50mg diazepamu ale 2ml to za mało na 100%

Gotowaniem unikniesz czekania i więcej diazepamu się rozpuści nie wiem mała hohelka do zupy jest idealna do tego

@Brutalny ja klona alpre krusze daje na łyżkę daje z 2ml salicylowego grzeje aż się zagotuje chwilę czekam kawałek filtra od szluga i dociagam do pompki z innymi rzeczami solo to nie ma żadnego sensu
  • 11 / / 0

Jak się nazywa jedyne benzo rozpuszczalne w wodzie które jest dostępne?
  • 293 / 47 / 0

W wodzie rozpuszczalby jest midazolam oraz klorazepat (nie klon). Czy podgrzewając już przerobione benzo np: diazepam w celu zmniejszenia ilości etanolu nie traci się na mocy tego benzo?
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 2257 uczestników Wejdź na czata