Karbamazepina (Neurotop, Finlepsin, Tegretol) - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 198 Strona 20 z 20
Rejestracja: 2018
  • 2 / 1 / 0

Wiem, ale akurat mam ją przepisaną na bóle głowy.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Czy mogę nie brać tego gównianego Finlepsinu, bo od 4 dni co tabletkę mam 38 stopni gorączki i się wypacać jak szczur. Jestem po zabiegu usunięcia krwiaka podpajęczynówkowego i usunięcia kawałka czaszki od 3 tygodni...

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Sąd w USA konfiskuje 17 BTC dealerowi narkotyków

Sąd w Stanach Zjednoczonych nakazał Christopherowi Bani, który niedawno przyznał się do dystrybucji narkotyków, aby przekazał władzy prawie 17 bitcoinów (BTC) – wartych w przybliżeniu 150 000 USD.
Rejestracja: 2018
  • 2768 / 1001 / 1

Możesz nie brać. Tylko wtedy licz się z drgawkami które mogą doprowadzić do uszkodzenia w obrębie mózgu, krwotokiem i w najlepszym wypadku śmiercią, w najgorszym zmianą w warzywko.
Jak źle ci po leki w te pędy do lekarza i mu o tym powiedz. Jest wiele innych leków przeciwdrgawkowych które może przepisać. Do czasu jednak wizyty bierz tak jak miałeś przepisane.
Rejestracja: 2017
  • 31 / / 0

Czy Karbamazepine można brać z sertraliną lub fluvoksaminą?
Rejestracja: 2014
  • 88 / 7 / 0

Mam przypisany tegretol 200cr z powodu alkoholizmu, mialem w zyciu 4 razy atak padaczki alkoholowej, raz na rejwie. przestałem go brać po skończonym detoksie, brałem go długi czas w ilosciach ponad gram dziennie, nie czulem efektow poza brakiem drgawek.

sprawa wyglada tak, jade na mocne rejwy (200-300bpm), chce brac kete i fuke. czy tegretol zminimalizuje u mnie ryzyko padaczki i drgawek? wiadomo, strobo i te sprawy. mysle o jakims 200-300mg jako podkład przed imprezą.
Rejestracja: 2019
  • 13 / / 0

Jak wygląda reakcja stymylantow z tegretolem?
Rejestracja: 2018
  • 18 / / 0

Nagłe odstawienie może narobić jakichkolwiek szkód jak biore to od 3 tygodni w schemacie 300-0-300? Nie polubiliśmy się z Neurotopem myślałem że tylko na początku będą takie uboki a tu cały czas czuję że tylko daje mi lekką zamułe i rozstroje żołądkowo-jelitowe
Tak jak pisali wyżej do rekreacji nie nadaje się wcale chociaż w pierwsze dni miałem całkiem przyjemne oczopląsy po tym
Rejestracja: 2016
  • 750 / 158 / 0

Siema. Choruje na ChAD (epizody mieszane). Mam strasznie podwyższony nastroj i do tego jestem pobudzony/nakręcony jak na fecie, a jak wypije kawe to juz wogole jest rozpierdol całkowity (akatyzja). Na spanie około godziny 20 biore Kwetiapine w dawce 75 lub 100mg. Chciałem dorzucic stabilizator nastroju w postaci Karmabazepiny puki co 200mg i w związku z tym chciałem zapytac o ktorej godzinie najlepiej zarzucac tą Karmabazepine ? Wiem, ze z rana, ale o ktorej mi ktos doradzi ? Lekarzy to ja pierdole ! Byłem wielokrotnie i kurwy nie umią mi pomuc, zresztą teraz jestem na prawie rok za granicą. Godzina 8 ? 10 ? Do pracy wstaje bardzo wczesnie, przewaznie 3.30. Nie chce widziec zadnych komentarzy do całego postu tylko odnosnie kiedy wrzucać tą Karmabazepine. O ktorej ? Z gory dziękuje i pozdrawiam wszystkich chorujących na to przejebane gówno.
Mózg ujebany, wszystkie zwoje popalone styki. Joł.
Posty: 198 Strona 20 z 20
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 41 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: l3g1t i 1 gość