Karbamazepina (Neurotop, Finlepsin, Tegretol) - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 246 Strona 20 z 25
Rejestracja: 2018
  • 2 / 1 / 0

Wiem, ale akurat mam ją przepisaną na bóle głowy.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Czy mogę nie brać tego gównianego Finlepsinu, bo od 4 dni co tabletkę mam 38 stopni gorączki i się wypacać jak szczur. Jestem po zabiegu usunięcia krwiaka podpajęczynówkowego i usunięcia kawałka czaszki od 3 tygodni...

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Bułgaria: Dymisje w MSW po aferze narkotykowej

Dyrektor bułgarskiej Głównej Dyrekcji do Walki z Przestępczością Zorganizowaną (GDBOP) Iwajło Spiridonow i wiceszef służb operacyjnych MSW Georgi Arabadżijew podali się w piątek po południu do dymisji w związku z aferą narkotykową - poinformowało MSW.
Rejestracja: 2018
  • 2895 / 1187 / 1

Możesz nie brać. Tylko wtedy licz się z drgawkami które mogą doprowadzić do uszkodzenia w obrębie mózgu, krwotokiem i w najlepszym wypadku śmiercią, w najgorszym zmianą w warzywko.
Jak źle ci po leki w te pędy do lekarza i mu o tym powiedz. Jest wiele innych leków przeciwdrgawkowych które może przepisać. Do czasu jednak wizyty bierz tak jak miałeś przepisane.
Rejestracja: 2017
  • 98 / 1 / 0

Czy Karbamazepine można brać z sertraliną lub fluvoksaminą?
Rejestracja: 2014
  • 308 / 25 / 0

Mam przypisany tegretol 200cr z powodu alkoholizmu, mialem w zyciu 4 razy atak padaczki alkoholowej, raz na rejwie. przestałem go brać po skończonym detoksie, brałem go długi czas w ilosciach ponad gram dziennie, nie czulem efektow poza brakiem drgawek.

sprawa wyglada tak, jade na mocne rejwy (200-300bpm), chce brac kete i fuke. czy tegretol zminimalizuje u mnie ryzyko padaczki i drgawek? wiadomo, strobo i te sprawy. mysle o jakims 200-300mg jako podkład przed imprezą.
Rejestracja: 2019
  • 13 / / 0

Jak wygląda reakcja stymylantow z tegretolem?
Rejestracja: 2018
  • 30 / 1 / 0

Nagłe odstawienie może narobić jakichkolwiek szkód jak biore to od 3 tygodni w schemacie 300-0-300? Nie polubiliśmy się z Neurotopem myślałem że tylko na początku będą takie uboki a tu cały czas czuję że tylko daje mi lekką zamułe i rozstroje żołądkowo-jelitowe
Tak jak pisali wyżej do rekreacji nie nadaje się wcale chociaż w pierwsze dni miałem całkiem przyjemne oczopląsy po tym
Rejestracja: 2016
  • 866 / 207 / 0

Siema. Choruje na ChAD (epizody mieszane). Mam strasznie podwyższony nastroj i do tego jestem pobudzony/nakręcony jak na fecie, a jak wypije kawe to juz wogole jest rozpierdol całkowity (akatyzja). Na spanie około godziny 20 biore Kwetiapine w dawce 75 lub 100mg. Chciałem dorzucic stabilizator nastroju w postaci Karmabazepiny puki co 200mg i w związku z tym chciałem zapytac o ktorej godzinie najlepiej zarzucac tą Karmabazepine ? Wiem, ze z rana, ale o ktorej mi ktos doradzi ? Lekarzy to ja pierdole ! Byłem wielokrotnie i kurwy nie umią mi pomuc, zresztą teraz jestem na prawie rok za granicą. Godzina 8 ? 10 ? Do pracy wstaje bardzo wczesnie, przewaznie 3.30. Nie chce widziec zadnych komentarzy do całego postu tylko odnosnie kiedy wrzucać tą Karmabazepine. O ktorej ? Z gory dziękuje i pozdrawiam wszystkich chorujących na to przejebane gówno.
Mózg ujebany, wszystkie zwoje popalone styki. Joł.
Rejestracja: 2012
  • 164 / 49 / 0

@QumilanceR I jak, brałeś tę karbamazepinę? Pomogło? Dostałeś retardy, czy zwykłe? Jak Sajdy?
Odpowiadając na pytanie, to mnie akurat kazał brać na wieczór.
Rejestracja: 2016
  • 866 / 207 / 0

@up
Od tego czasu co napisałem post wyżej nie brałem, po nowym roku zaczynam.
Kiedyś już brałem Karmabazepine kilka miesięcy i skutków ubocznych zero.
Tak mam te retardy o zmodyfikowanym uwalnianiu.
Posty: 246 Strona 20 z 25
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości