Absynt

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 13 / 1 / 0

Czy absynt wywiera jakiś wpływ na fazę REM? Pytam, ponieważ na drugi dzień po piciu tego trunku miałem bardzo wyraźne, bardzo surrealistyczne sny, budziłem się chyba 3 czy 4 razy, a także po raz pierwszy od naprawdę długiego czasu zdarzyło mi się mieć koszmary.
  • 3944 / 705 / 2

To raczej zasługa tujonu - ofc absynt był prawdziwy

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Próbowała przemycać narkotyki w postaci kokardek we włosach

– Masz kokardę we włosach wykonaną z woreczka metamfetaminy. – Nie wiedziałam, że tam jest, ktoś inny mi to przyczepił, nie wiedziałam co jest w środku
  • 13 / 1 / 0

@blackgoku Tak, zdecydowanie był prawdziwy; zawierał największe legalne stężenie tujonu

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 3944 / 705 / 2

Czasami tez alkohol sam lub w połączeniu z innymi substancjami np. escitalopramem moze wywoływać koszmary
  • 2 / / 0

Zamówiłem na allegro 50g kwiatów piołunu, zrobiłem 1l nalewki i pół litra na 2 osoby działa idealnie. Czym może być spowodane to że już pare razy robiłem nalewkę z samych liści i za każdym razem nie działała?

Adm

• 331 / 8 / 0

Piołunu czy to czegos innego radze dac jak najwiecej,nawet 3/4 sloika czy butelki.I trzymac min.2 tyg.
Jaki był alkohol:wodka?

Re: Absynt

• 7358 / 866 / 0

@tygrysiak
Być może jest tak jak z ziołem - najwięcej THC jest w kwiatkach, a nie liściach. Swoją drogą widziałem pełno piołunu na spocie i jeśli jeszcze nie zgnił / usechł, to dodam go do zielonego smoka, którego będę przygotowywał z dobrych odpadków po uprawie zioła.
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata