Benzodiazepiny - Uzależnienie

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 538 / 64 / 0

Nigdy wcześniej nie przepadałem za Alprazolamum. klonazepam uważałem za prymitywny (strasznie się po nim odpierdala. Gdybym był klasistą, powiedziałbym, że "wiochę"), diazepam - super, ale potrzeba dużo, nieekonomiczny. Teraz czuję, że to jest, w co się finalnie wpierdolę w post-życiu, to znaczy moim wiekom średnim, egzystencji po 20. roku życia.
  • 923 / 163 / 0

@Baltimore Z diazepamem niestety święta racja, świetne benzo, a takie nieopłacalne. Choć Jak tak ci pasi, to może spróbuj bromka, jest bardzo podobny i co prawda też trochę drogi, ale chociaż ma te 30 tabsów i mniej potrzeba.

Dzieci z dworca ZOO na polskim podwórku – problem narkomanii w PRL

Niedawno na platformie HBO GO pojawił się serial „My, dzieci z dworca ZOO”, stanowiący ekranizację kultowej książki Christiane Very Felscherinow o tym samym tytule. Autorka przybliżyła w niej problem narkomani wśród młodzieży w Berlinie Zachodnim w latach 70. XX wieku. Jak kwestia ta wyglądała w PRL-u? Czym i na jaką skalę narkotyzowali się nasi dziadkowie?

8 osób zatrzymanych do sprawy narkotykowej

CBŚP rozbiło gang narkotykowy działający w Wielkopolsce i zatrzymało 8 osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, w tym lidera grupy. Wśród zatrzymanych znajduje się także dwóch „plantatorów”, a funkcjonariusze w ramach działań zlikwidowali dwie plantacje konopi.
  • 222 / 36 / 0

5mg rolek:
diazepam Genoptim lub - nieco droższe Neorelium, zamykają się cenowo w granicach od 7,5 do 9 zł za 20 szt.
Z tej drugiej firmy musi podziałać właściwie, genoptimu nie miałem, to nie będę polecał/odradzał, żeby nic nikomu się nie wkręciło ;)
Środki z Polfa-Tarchomin nigdy mnie nie zawiodły, śmiało można zamieniać na Neorelium.

Również jestem zniesmaczony sytuacją, w której opakowania nie mają po 28-30 tabletek - miesięcznego zapotrzebowania, tylko 20 sztuk.
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 2239 uczestników Wejdź na czata