Alkohol - co na kaca?

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 917 / 71 / 3

Staram się tak najebać żeby nie mieć kaca bo tragicznie przeżywam ostatnio kacory. Pije albo wino albo bimber to mi sie zdaje mniejszy kac pije do tego ciagle wode to sie zapelniasz woda mniej alko i upijasz sie mniej. Najlepiej żadnej nikotyny a jak już ktoś musi to e-papieros bo przy piciu się więcej jara i to dobija potem na kaca.

Jak już jest kacor to albo klin jak można albo baclo i jakieś wody z ogórków, magnez w pastylkach rozpuszczalnych.
  • 8 / 1 / 0

Przede wszystkim trzeba zapobiegać dzień wcześniej - szklanka wody na piwo albo kieliszek. A na następny dzień elektrolity z apteki + ewentualnie benzo.

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Służba Więzienna: Od początku roku prawie 70 prób przemytu do zakładów karnych

Funkcjonariusze Służby Więziennej od początku roku prawie 70 razy zapobiegli próbom przemycenia do więzień niedozwolonych przedmiotów, które były ukryte w paczkach, przy osobach odwiedzających lub w tzw. przerzutkach - powiedział we wtorek PAP ppłk Bartłomiej Turbiarz z Centralnego Zarządu Służby Więziennej.
  • 1714 / 347 / 25

Picie wody podczas chlania to oczywiście najlepszy pomysł, ale jak za dużo się ożłopiesz wody to potem browary nie wchodzą xd, lepiej ten pomysł realizować do gorzały. Najlepsze poranki po ostrym piciu miałem, jak kupowałem do alkoholu 2 x 0,7 Oshee i sączyłem całą imprezę.
  • 5900 / 971 / 2

17 maja 2020ImaneAnys pisze:
jak kupowałem do alkoholu 2 x 0,7 Oshee i sączyłem całą imprezę
łozdupcys wątrobe, trzustke i zależności cukru.
Pół biedy jak to robisz raz na pare miesiecy ale jak to robisz czesciej to może byc fajnie za pare lat.
  • 1714 / 347 / 25

Niezwykle rzadko aktualnie piję mocne alkohole, ten patent uskuteczniałem w liceum, kiedy częściej mi się zdarzało, ale i tak max raz w miesiącu. Zdecydowanie nie jest to sposób dla nałogowych pijaków, ale bardziej dla okazjonalnych degustatorów. Teraz, odkąd ograniczyłem cukier, nawet pół Oshee nie dałbym rady wypić, ale kiedyś się sprawdzało.

Jeszcze lepszym środkiem nawadniania się po alkoholu jest woda z ogórków kiszonych, ale może zostać różnie przyjęta na imprezie. Większość z nas może też mieć problem ze zdobyciem większych ilości. Na kaca w każdym razie jest nieziemska.
  • 673 / 100 / 0

^^ łatwiej o wodę z kiszonej kapusty
  • 900 / 76 / 0

ostatnio do mineralnej litrowej rozpuszczam sobie 2 tabletki magnezi z wit b6 do tego 2 tabletki witaminy c i sącze , czy działa czy nie ciężko stwierdzić ale napewno nie zaszkodzi
Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0

Rosołek albo najlepiej jakieś benzo.Załóżmy diazepam 5mg.Ale nie za często.
  • 673 / 100 / 0

diazepam na kaca - ratuje , dobrze pomaga też baclofen(wystarczy jedna tabletka), rosołek owszem, ja piję mietę, gorzką herbatę, maślanka plus wit.b, magnez, i ogólnie coś zjeść - na kacu mordercy - można walnąć klina... %-D :zombie:
  • 249 / 45 / 0

fajnie pomaga tez kodeina ale nie w jakis wielkich dawkach,wystarczy 150mg.
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 1079 uczestników Wejdź na czata