Alkohol - co na kaca?

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 7 / / 0

multiwitamina, izotonik
Użytkownik nieaktywny
  • 975 / 284 / 0

30 listopada 2019spider321 pisze:
^^i dobrze mówisz, hydra działa, ale przy używaniu benzo(dłuższym), sama hydra wtedy traci swoją moc, ja przy używaniu benzo, później dodatkowo brałem hydre. A z benzodiazepinami miałem spory problem-, na początku myślałem, że odstawię kiedy zechce, po kolejnych pakach- okazało się, że mam problem z tą grupą leków,- ale od pół roku nie tykam benzo, hydrą się jedynie wspomagam - i z znacznym stopniu pomaga, jak się używa benzodiazepin
jak się NIE używa benzo to pomaga

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

„Król dopalaczy” oskarżony o kierowanie gangiem i narażenie życia 16 tys. osób

Sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia ponad 16 tys. osób, wprowadzenie do obrotu ponad 350 kg dopalaczy i kierowanie gangiem produkującym te substancje – to najpoważniejsze z 17 przestępstw, o popełnienie których został oskarżony Jan S., nazywany „królem” dopalaczy. Razem z nim na ławie zasiądą m.in. jego partnerka i ojciec adwokat.
  • 67 / 4 / 0

Elektrolity razy 3, w trakcie picia 2000 mg wit. C, z rana clonazepam(sprawdzone empirycznie na sobie).

Myślę, że nie izotonik bo to woda z cukrem. Apteczne elektrolity chlorek potasu, sodu itp. :)

Acha no i jakiś ruch. Wiem, że to trudne rano ale nawet jakiś spacer z kumplami tak z 1h pomoże :)

P.S.
Co to ta hydra? Taki smok z 3 głowami? %-D %-D %-D %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 975 / 284 / 0

z5-cioma głowami jak u smok-a %-D %-D %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 975 / 284 / 0

utnij jeden łeb....
  • 67 / 4 / 0

Ale serio chłopaki o co chodzi z tymi hydrami?
Użytkownik nieaktywny
  • 975 / 284 / 0

hydroksyzyna - jak coś to poczytaj
  • 68 / 12 / 0

Ja to tam się ratuje diazepamem, a nawet do piwka lubię sobie łyknąć :D Jak nie ma zjazdu to apetyt wraca i czlowiek jakis spokojniejszy :>
Użytkownik nieaktywny
  • 975 / 284 / 0

^^ @emem23 - stosuj doraźnie ten diazepam, te "cukierki"(jak i inne benzo) uzależniają szybciej i mocniej niż alko
  • 959 / 82 / 0

@spider321
Ma racje!!!!
Wole juz sie meczyc na kacu, wziac urlop na zadanie, zdychac kurwa whatever tylko nie brac benzo
Ja jako stary alkus, uzalezniony od bzd, GBL staram sie nie pic tak zeby miecc kaca bo kac mnie potrafi kilka dni meczyc. Najebany wpadam w Stan manii I odpierdalam grube akcje, a pozniej mam depresje kurewska ze chce sie zabic
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata