Alkohol - co na kaca?

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 7 / / 0

multiwitamina, izotonik
  • 416 / 35 / 0

30 listopada 2019spider321 pisze:
^^i dobrze mówisz, hydra działa, ale przy używaniu benzo(dłuższym), sama hydra wtedy traci swoją moc, ja przy używaniu benzo, później dodatkowo brałem hydre. A z benzodiazepinami miałem spory problem-, na początku myślałem, że odstawię kiedy zechce, po kolejnych pakach- okazało się, że mam problem z tą grupą leków,- ale od pół roku nie tykam benzo, hydrą się jedynie wspomagam - i z znacznym stopniu pomaga, jak się używa benzodiazepin
jak się NIE używa benzo to pomaga

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Narkotyki w obcasach butów. Japoński polityk skazany na dożywocie

Sąd w Kantonie w Chinach skazał 76-letniego byłego japońskiego polityka na dożywocie za próbę przemytu narkotyków w 2013 roku. w tej samej sprawie na karę śmierci w zawieszeniu skazano obywatela Mali, a Gwinejczyka - na dożywocie.
  • 68 / 3 / 0

Elektrolity razy 3, w trakcie picia 2000 mg wit. C, z rana clonazepam(sprawdzone empirycznie na sobie).

Myślę, że nie izotonik bo to woda z cukrem. Apteczne elektrolity chlorek potasu, sodu itp. :)

Acha no i jakiś ruch. Wiem, że to trudne rano ale nawet jakiś spacer z kumplami tak z 1h pomoże :)

P.S.
Co to ta hydra? Taki smok z 3 głowami? %-D %-D %-D %-D
  • 416 / 35 / 0

z5-cioma głowami jak u smok-a %-D %-D %-D
  • 416 / 35 / 0

utnij jeden łeb....
  • 68 / 3 / 0

Ale serio chłopaki o co chodzi z tymi hydrami?
  • 416 / 35 / 0

hydroksyzyna - jak coś to poczytaj
  • 40 / 4 / 0

Ja to tam się ratuje diazepamem, a nawet do piwka lubię sobie łyknąć :D Jak nie ma zjazdu to apetyt wraca i czlowiek jakis spokojniejszy :>
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 125 uczestników Wejdź na czata