Alkohol - co na kaca?

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 332 / 29 / 0

29 października 2019Izakzygzak pisze:
to bylo jak medytacja z wiorami z mordzie. niw polecam.
zreszta na kacu wszystko robie powoli, pierwsze piwo potrafię pic nawet 1,5h bo żołądek się buntuje
ja mam taki sposób, że na kacu jak nie wchodzi alko to piję grzane piwo-myślę, że wtedy żołądek się tak nie buntuje

-----------------------
27 października 2019rodozz313 pisze:
Po ostrym chlaniu od piątku popołudnia non stop do dzisiaj popołudnia, przyjąłem właśnie jedno piwo po 6 godz od zakończenia picia
Zjadłem pizze
W domu przyjmuje 1mg etizolamu, garść witamin i 1.5litra wody i buchy
Rano 0.5mg eti witaminy i do pracy.
Kiedyś moglem chlac 6 dni w tyg, albo nawet nie trzezwialem i funkcjonowalem normalnie. Teraz weekend pochlalem i czuję się jak gowno i dochodzę do siebie 2-3 dni
Chyba rzuuce chlanie
tak jest z czasem u każdego kto lubi alkohol, za młodego normalnie, sobota-niedziela szły jabole- tych marek nie zapomnę- "Fregata", "Tanie Wino", "Arizona", "Tur"(czerwony, ówczas mój faworyt :zombie: ), a w poniedziałek normalnie się wstawało i tak kac nie męczył- teraz już tak fajnie nie jest, tanich win to już nawet nie tykam-bo pewnie bym zdychał ze trzy dni po nich

Scalono. taurinnn
  • 67 / 31 / 0

po siarkofrucie to tylko do trumny sie klasc, i to z zamknietym wiekiem bo taki smród. %-D

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

„Narkotykowy diler” poczeka na św. Mikołaja

Jeszcze w tym roku na platformę Steam trafi kontrowersyjna produkcja autorstwa Movie Games. Premierę zaplanowano na 6 grudnia.
  • 332 / 29 / 0

teraz to jaboli nie grzeję, nalewka jakaś-ale to od swięta-np
Amarena z biedy, tak to wóda i piwo
  • 67 / 31 / 0

wracajac do tematu, po jabolach i nalewkach za gorsze kace jak po bimbrze.
ja otrzymalem w prezencie 2l bimbru no i nie jest tak przejebany kac
  • 332 / 29 / 0

nalewy i jabole to hardcorowe są do chlania, z tą amareną też nie można przedobrzyć, w poprzedniej robocie(ponad 5 lat temu) nieraz się szło po fajrancie na jakieś winko- obecnie to już raczej dla mnie przeszłość,
only beer and vodka! :psycho:
a bimber-też raczej nie, obecnie nie mam dojścia, a jak miałem-to nie zawsze był należyty do picia
  • 203 / 19 / 0

Macie jakieś sposoby aby zmniejszyć dolegliwości po ciągach? Mianowicie słaby stan psychiczny na odstawce. Lęki, skoki ciśnienia. Bez brania pod uwagę benzodiazepin i alkoholu.
  • 41 / 5 / 0

Tianeptyna
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata