Alkohol - co na kaca?

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 469 / 8 / 0

Obrazoburca- jesli wypiłes 5-6 piw to ok ale jak walnąłeś 0,7 gorzały to następnego dnia cięzko glowe schylić bo sie człowiek boli jakiegos wylewu a ty piszesz o mocnej kawie i spacerze ? Przecież po takiej dawce kofeiny co cisnienie pewnie z 200 masz ! Magnez ,potas ,glukoza itd- woda nic ci nie da bo nie nawadnia tylko przelatuje przez Ciebie jak sito- chyba ze z solą cukrem,miodem ,chlorkiem magnezu w proszku itd !
London5 - 2mg kolona Ci pomogą? Bo ty chyba też sporo benzo brałeś....
Użytkownik zbanowany
  • 3728 / 390 / 9

Wystarczy 2 mg.
Mam mała tolerke na opio.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Żona doniosła mundurowym, że jej mąż posiada marihuanę

W czwartek (27 grudnia) wieczorem policjanci z komisariatu w Terespolu zostali wezwani na interwencję do agresywnego mężczyzny...
  • 469 / 8 / 0

to nie Ty brałes kosmiczne ilości benzo? pewnie Cię pomyliłem z kimś :) Po tych 2 mg od razu dochodzisz do siebie ?
  • 240 / 59 / 0

10 lutego 2019rafi333 pisze:
Obrazoburca- jesli wypiłes 5-6 piw to ok ale jak walnąłeś 0,7 gorzały to następnego dnia cięzko glowe schylić bo sie człowiek boli jakiegos wylewu a ty piszesz o mocnej kawie i spacerze ? Przecież po takiej dawce kofeiny co cisnienie pewnie z 200 masz !
To ja nie wiem jakie wy macie kace. Może faktycznie nigdy nie miałem prawdziwego kaca-mordercy. Zresztą zaznaczyłem wyraźnie, że to dobry sposób na lekkiego/umiarkowanego kaca. Na kaca-giganta to skuteczny może być co najwyżej klin albo wyżej wspomniane benzo. Każdy organizm jest inny, ja pisałem tylko i wyłącznie ze swojej własnej, prywatnej perspektywy.
Użytkownik zbanowany
  • 3728 / 390 / 9

10 lutego 2019rafi333 pisze:
to nie Ty brałes kosmiczne ilości benzo? pewnie Cię pomyliłem z kimś :) Po tych 2 mg od razu dochodzisz do siebie ?
Tak.
Mam małą tolerancję na benzo, staram się nie zwiększać dawek.
Chociaż diazepam też jest dobry.
10mg, pomoże.
Zależy jaki kac, są takie przepicia, że tylko kroplówka i lekarz pomogą.
Do tego szybko spalam alkohol.
Potrafiłem niekiedy 3 razy się upić i 2 razy wytrzeźwieć w ciągu dnia.
Ale benzo odradzam na słabe kace.
Śniadanie, suplementy, leżenie i żarcie.

Może ktoś napisałby małe FAQ o kacu.
Np. Podział kaców i objawy.
Kace :
- lekkie
- średnie
- zatrucia alkoholowe.
  • 17 / 1 / 0

Na kaca bardzo dobra jest czerwona herbata, a na problemy żołądkowe (wymioty) - kisiel.
  • 56 / 3 / 0

09 lutego 2019Obrazoburca pisze:
Dla mnie osobiście, najlepsza recepta na kaca to mocna kawa-siekiera wypita na pusty żołądek + zimny prysznic, taki co najmniej kilkuminutowy. Dobrze jest też się trochę poruszać, choćby spacer zrobić. Doskonale sprawdza się w większości przypadków lekkiego czy umiarkowanego kaca. Na kacu zazwyczaj nic nie jem, bo raz że nie mam ochoty, a dwa - nie czuję, aby mi to jakkolwiek pomagało poprawić samopoczucie. Nie piję też elektrolitów ani innych wynalazków, suplementów - bo nie czuję, nawet w małym stopniu, aby mi to dało jakiś wyraźny efekt. Oczywiście dobre nawodnienie jest ważne - ale tu poza kawą jest tylko woda.

Na ciężkiego kaca-mordercę, raczej nie ma skutecznego sposobu - albo cierpisz i czekasz, albo walisz klina. Może to zabrzmi kontrowersyjnie, ale klin IMO nie jest takim złym pomysłem - pod warunkiem, że nie przerodzi się to w kolejny ciąg alkoholowy. 2-3 piwa i koniec - po co cierpieć, skoro można przejść przez to łagodniej.
na takiego powiedzmy kaca sredniaka- jak trzeba się w miarę szybko postawić na nogi - to tez pije kawę na pusty żołądek- może trzeba mieć wytrenowaną watrobę,- żeby tak robić! %-D , po kawie na kaca lubię wypić szklanke wody z wyciśnietą cytryną, albo np limonką...no z kacem mordercą~~~to już szerszy temat-jak mam czas wolny to wtedy 1-2 piwka-nie wiecej-bo chodzi tylko o "podleczenie się", mam swoją zasadę-na kacu staram się nie pić wódki-nawet kielona, 1-2 piwka, potem jakieś lekkie śniadanko, herbatka z cytryną i już jest lepiej, no i wiadomo-swoje trzeba odcierpieć po większym waleniu %%%%
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata