Marihuana - Wzmacnianie

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 1695 / 425 / 0

Mango raz tylko miałem przejrzałe, zjadłem całe a akurat paliłem drugi dzień topy ze zbioru ziomka i już byłem przepalony, godzinę po zjedzeniu mango spaliłem jednego bucha i poczułem się jakbym zjarał trzy buchy co najmniej, ewidentnie coś w tym jest.
  • 10208 / 1979 / 0

Mango zawsze warto zjeść, bo jest pyszne. Szkoda tylko, że u nas trafić dobre mango jest raczej ciężko. Ponad rok temu objadałem się nim w ameryce południowej (i stało się moim ulubionym owocem) i zakupione zioło mnie miażdżyło (super silver haze), ale podejrzewam, że bez mango byłoby tak samo.

Moim sposobem na wyraźne podbicie fazy jest intensywny wysiłek kardio (bieganie) tuż przed paleniem (a właściwie to wapowaniem). Endorfiny + kanna to mój ulubiony mix.

O pułapkach, w które wpadają naukowcy badający psychodeliki

Matthew W. Johnson, profesor psychiatrii i nauk behawioralnych z Johns Hopkins University School of Medicine, ostrzegł przed trzema pułapkami, w jakie wpadają badacze psychodelików. Są to: pułapka błędu pomieszania pojęciowego; pułapka wprowadzania przez badaczy do ich praktyki własnych przekonań religijnych; oraz pułapka ‘psychodelicznej wyjątkowości’. Poniżej przedstawione są zalecenia Johnsona, których przestrzeganie pozwoli na ominięcie tych pułapek. Prócz zaleceń przedstawione zostają krótkie opisy sytuacji, do których się aplikują.

Czerwone oczy po marihuanie – czy należy się tym martwić?

Każdy kto chociaż raz w życiu sięgnął po marihuanę wie, że oprócz poprawy nastroju, czy ulgi w bólu innym z zauważalnych efektów jej stosowania może być zaczerwienienie oczu. Jest to jeden z najczęstszych fizycznych objawów. Dlaczego po marihuanie pojawia się taki efekt i co powoduje, że oczy stają się czerwone? Czy powinno nas to niepokoić?
  • 1760 / 418 / 0

Na logikę grejpfrut powinien tez działać jeśli spożywamy marihuanę oralnie w formie ciastek albo masła. Przy paleniu nie wiem jakby było
  • 1695 / 425 / 0

Grejp jest inhibitorem enzymów, nie sądzę, żeby cokolwiek wzmacniał zioło.
  • 15 / 1 / 0

Mi mango ani czekolada nic nie dają, bez względu na to czy palę czy jem coś z THC. Jak chce być mocno weszło to tylko wiadro.
  • 1 / / 0

Wzięłam ostatnio bakę z nowego źródła, z wyglądu i zapachu normalna, ale już po 1 buchu strasznie skoczył mi puls, łapały mnie jakieś dziwne przykurcze mięśni szyi, jeszcze miałam straszną suchość w ustach i pot po mnie spływał strugami normalnie jak po emce, ktoś ma pomysł w czym to mogło być maczane? Nigdy wcześniej tak nie miałam
  • 123 / 6 / 0

@Thesar syntetyczne kannabinoidy?
Z tym że nie koniecznie.
Kup sobie reagent test na cannabis i TLC.
https://www.protestkit.eu/pl/produkt/cannabis-pro-test/
https://www.protestkit.eu/pl/produkt/pr ... nabinoidy/
  • 10208 / 1979 / 0

Takie objawy czasem się zdarzają po bardzo mocnym paleniu. Nie wiem, na ile były intensywne, ale sam takich czasem doświadczałem, a zioło było "pewne". Zazwyczaj jakieś Amnezje, czy inne Silver'y.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata