Marihuana - Wzmacnianie

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 833 / 0

2-3 piwka robią przyjemnie w bani.Do tego dzojek i jest przyjemnie.
Co do DXM to 300 mg deksa + niezłe wiadro robi ostro.
  • 266 / 91 / 0

No właśnie 300+ deksa do palenia to już jest mocna synergiczna faza obu używek, z elementami nieprzypominającymi żadnej z nich. Za to takie 4-5 tabletek na 75kg obniża tolerancję na mj i potęguje ją. Nie wiem jak to się ma do Indici, chyba nawet bym nie chciał tego robić, bo wystarczy mi indica i piwko, żeby poczuć grawitację czarnej dziury - za to do sativy super. Podkręca psychodelię i redukuje nawet minimalną zamułkę. trawa i DXM/DXO są dobre do podbijania (prawie) wszystkiego, a same wzajemnie też się wzmacniają. No i nawet jeśli sativka nie jest zbyt kolorowa, no to z małą dawka DXM jest bardzo psychodeliczna i barwna.

Trzeba wyczuć idealny próg, kiedy jeszcze nie poczujemy DXM, ale dodatkowe 2-4 tabletki to by było już I Plateau. Powyżej to już jest miks, a nie wzmacnianie.

Konopie na miejskim trawniku. Obok tabliczka ''Nie wpuszczać psów''

Straż miejska w Warszawie otrzymała zgłoszenie o hodowli konopi na jednym z trawników na Bemowie. Obok ktoś postawił tabliczkę z napisem: „Wysiana łąka, prosimy nie wpuszczać psów”.
  • 266 / 91 / 0

Sprawdziłem mango i inne rzeczy z mircenem. Ogólnie jest lepiej i ma to prawo działać z solidnymi podstawami naukowymi, ale turbo różnicy też nie ma. Jeśli chodzi o wzmacnianie to tak:

Najlepiej 60-105mg DXM około 90-120min przed paleniem, a jeśli ktoś chce synergię obu używek to 300mg+ też dobre - wtedy mj będzie jeszcze mocniejsza, ale deks będzie wyczuwalny.

Na drugim miejscu umieściłbym nootropy, używając 2-3 dni zgodnie z ulotką przed paleniem efekt jest jeszcze lepszy, choć wymaga to już recept i dłuższego przygotowania.

Mango, trawa cytrynowa i inne rzeczy z mircenem, tak, żeby biodostępność była wystarczająca też jest okej.

Oczywiście najlepiej wzmocni efekty przerwa w paleniu oraz przerzucenie się na waporyzator lub inne metody przyjmowania kannabinoidów niż palenie.
  • 73 / 5 / 1

Wśród moich znajomych panuje legenda że jak się pali w zimę (na dworze) i po spaleniu wejdzie się do ciepłego (pokój +20 stopni) to mocniej kopie %-D
Jest ktoś w stanie to potwierdzić? Jeśli to prawda to na jakiej zasadzie to działa?
  • 9140 / 1247 / 0

Myślę, że chłód nieco otrzeźwia umysł. Jestem skłonny uwierzyć, że tak jest, choć nigdy nie zwracałem na to uwagi.
  • 81 / 13 / 0

19 września 2020NTM3689 pisze:
Wśród moich znajomych panuje legenda że jak się pali w zimę (na dworze) i po spaleniu wejdzie się do ciepłego (pokój +20 stopni) to mocniej kopie %-D
Jest ktoś w stanie to potwierdzić? Jeśli to prawda to na jakiej zasadzie to działa?
Moim zdaniem bzdura :) niestety
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1482 uczestników Wejdź na czata