Marihuana - Wzmacnianie

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 1049 / 183 / 6

Mikro/małe dawki tryptamin. Potrafią też odmulić zamulające działanie konopii.
  • 57 / 5 / 0

@up a nie zwiększy to ryzyka konopnego BT?

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Kierował gangiem szmuglującym haszysz przez Polskę, wpadł w Barcelonie

Poszukiwany od trzech lat boss narkogangu, przemycającego haszysz z Hiszpanii do Rosji, został zatrzymany na lotnisku w Barcelonie. Serhij G. został już przekazany polskim śledczym. W podkarpackich „pezetach” usłyszał zarzuty między innymi kierowania zorganizowania grupą przestępczą, dokonującą przemytów znacznych ilości narkotyków.
  • 1 / 1 / 0

Nie powinno
  • 2356 / 7 / 0

Zabek czosnku, szklanka 3 łyżeczek prawdziwego kakao, banan, potem palonko jest grubo, długo i mocno.

Należy mi się Narkomanski Nobel za to. :liść:
Spoiler:
---------------------
Spoiler:
(scalił JCHS)
  • 157 / 8 / 0

14 grudnia 2019SabuSebe pisze:
Zabek czosnku, szklanka 3 łyżeczek prawdziwego kakao, banan, potem palonko jest grubo, długo i mocno.
Spróbuj tak: 5-htp (ziołowy sktrakt zawierający produkt niezbędny do produkcji serotoniny - tak jak w cacao). Wrzucasz np. 300mg na pusty żołądęk (będą nudności, bulgotanie w brzuchu, gazy i potrzeba skorzystnia z toalety przez jakąś godzinę lub dwie. Następnie wszystko zniknie jak za magicznej różczki dotknięciem - tak działa nadmiar serotoniny)

Następnie należy się udać w miejsce pełne natury, najlepiej kiedy dzień się kończy i robi się powoli
ciemniej. Walisz lolka, butle, bucha... I jesteś w innym wymiarze. Wszystko jest takie... mroczne, odrealnione, cienie żyją, rosiny żyją, wręcz oddychają.
  • 2356 / 7 / 0

Akurat lece na 5htp, zarzucilem kakao , 400 mg i lece....z wiadrem.

BTW.
Aby uniknąć nieprzyjemnych objawów żołądkowych, postanowiłem zarzucać 50 mg, 100 mg co jakiś czas, nie całą dawkę na raz.
Podobnie jak w przypadku dexa, i podziałało.
Zero dyskomfortu.

-------------------

Nofap wzmacnia działanie marihuany.
Serio.

A jakie przyjemne uczucie w jaderkach..mmm...

Scalono. taurinnn
  • 62 / 10 / 0

28 maja 2019wkurwionygnoj pisze:
1. Czy werbena zawiera dość mircenu, żeby uzyskać pożądany efekt?
2. Czy mircen rozpuszcza się w wodzie? Może lepszy byłby olejek?
3. Czy ktoś się podejmuje zostać królikiem doświaedczalnym? %-D ja niby próbowałem, ale okazało się, że ziele które paliłem było tak mocne, że blant poskładał mnie na kawałki totalnie i nie wiem na ile to kwestia ziela, a na ile werbeny, bo trudno to eksperymentem było nazwać.

W sieci nie znalazłem na szybko niczego konkretnego, poza informacjami, że w werbenie na pewno jest mircen.

Więc?
Nie wiem czy dalej ktoś sprostował to, co napisał kolega, ale spotkałem się niedawno z informacją że mango wcale nie wpływa zbytnio na rec kannabinoidowe, za to witaminy z grupy B, potrafią wzmocnić a nawet i wydłużyć sqcie.
Dołączam źródło
https://www.academia.edu/6516008/Stoner ... nal_levels
[/quote]
Wiem że odkop godny Zlotej Łopaty , ale jakoś nie widzę żeby się ludzie rozpisywali o trawie cytrynowej w kontekście mircenu.
trawa cytrynowa zawiera sporo mircenu - w ekstraktach z trawy cytrynowej mircen to nawet 25% zawartości.
Osobiście mogę polecić waporyzację trawy cytrynowej przed waporyzowaniem konopii. Można też pół godzinki / godzinkę przed ziołem zaparzyć sobie trawy na tłustawym mleku ( mircen bardzo słabo rozpuszcza się w wodzie, ale w tłuszczach i owszem )
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 635 uczestników Wejdź na czata