LSD - Pierwszy raz

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 103 / 18 / 0

Dwieście to sporo, ale skoro już grzybił to chyba powinien sobie dać radę. Głowy mu to nie urwie.
  • 3 / / 0

A macie moze jakies rady odnosnie tego jak sobie uprzyjemnic tą podróż? Myślałam o tym żeby kupić kadzidełka, na pewno kupię jakieś żelki i lizaki bo po psychodelikach smakują cudownie, mam w domu też kalejdoskop.
Polecacie jakąś dobrą playlistę do słuchania na kwaśno?
Chcemy z chlopakiem wyciągnąć z tego tripa jak najwięcej. :)))

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Crack w opakowaniu pasty do zębów. Policja sprawdza teraz, kto umieścił w środku narkotyki

Pomysłowość osób usiłujących przemycić substancje odurzające nie zna granic. Tym razem narkotyki umieszczone zostały w paście do zębów. Dobrano nawet odpowiedni jej kolor.
  • 3 / / 0

Więc korzystajcie z siebie wzajemnie zamiast durnych kadzidełek bo sztuczne tworzenie klimatu wrecz psuje podroz, bo milosc jest piekniejsza niz te całe tripy a nawet heroina. Pozdrawiam
  • 146 / 21 / 0

@Psycholover667 ogarnijcie zaufaną 3cią osobę, aby was w razie czego ogarniała i jedźcie gdzieś w plener do lasu.
Seks też może być dobry, ale po lizergamidach to kwestia osobnicza czy się chce czy nie.
  • 1908 / 581 / 0

Lustro i oglądanie swoich mord robiąc dziwne miny, poważnie. Teatrzyk cieni również fajny. Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.
  • 381 / 92 / 0

Kadzidla to zadna bzdura , zwiekszaja quantum odczuc duchowych nie bez powodu stosowano je w swiatyniach na calym swiecie . Polecam kupic sobie taka swiecaca kule disco wizuale sa potezne (tylko nie dostancie padaczki :uwaga: ) . Jedzenie owocow i innych lekkostrawnych rzeczy jak najbardziej na plus . Wszelkiego rodzaju interakcje z partnerem , rozmowa , zarty , seks . Na zejsciu jakis spacer po okolicy . Bariera jest tylko wasza wyobraznia .
Muzycznie to skladanka RYDHM DEE jest epicka
  • 586 / 44 / 0

29 kwietnia 2020Psycholover667 pisze:
A macie moze jakies rady odnosnie tego jak sobie uprzyjemnic tą podróż? Myślałam o tym żeby kupić kadzidełka, na pewno kupię jakieś żelki i lizaki bo po psychodelikach smakują cudownie, mam w domu też kalejdoskop.
Kadzidło Nag Champa + psychille na pierwsze podróże żeby nie było zbyt mocno ;)
Świeczki też spoko, posprzątana chata, wygodne legowisko, wszystkie potrzebne rzeczy w zasięgu ręki (picie, czekolada, inne słodycze).

To jest dobra playlista:
https://open.spotify.com/playlist/307FG ... -_mZTT84TQ

Przyjemnych lotów :)
  • 3 / / 0

Dzięki wam wszystkim za rady. Też uważam że kadzidła i psychodeliki świetnie się dogadują. Wrzucilismy w ubiegły weekend. To był najlepszy kwasowy trip mojego życia. Jego pierwszy, ale też mu się bardzo podobało. Na pewno jeszcze to powtórzymy, ale chyba z mniejszą dawką bo przez chwilę wkrecil sobie ze mu serce nie bije, ale szybko mu przeszło. Polecam wszystkim kwasiorom kalejdoskopy! To go odciagnelo od tego uczucia. No i był z nami też zaufany kolega :korposzczur:
  • 851 / 92 / 0

29 kwietnia 2020Psycholover667 pisze:

na playlistę polecam od siebie włączyć kanał na kablówce vh1 classic są tam zajebsite stare teledyski z lat 70,80,90 bez reklam

beka nie samowita szczególnie te z lat 70 hipisowskie klimaty.

słodycze też super pomysł, bardzo lubię, gumy do żucia też muszą być u mnie.

kadzidełko Hare Krushna naturalne kadzidełko odpędza złą energię i złe duchy.

napoje/soki do picia. komiksy, książeczki dla dzieci, kolorowe, światełka nawet takie od choinki, balony nadmuchać kolorowe, fajne towarzystwo, dobry humor i benzo w razie w
  • 1 / / 0

W moim przypadku LSD polubiło muzykę na słuchawkach i ciemność w pokoju
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1094 uczestników Wejdź na czata