Metkatynon - Podanie dożylne, i.v.

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 46 / 8 / 0

Noo, wlasnie liczyłem na teenn legendarny wjazd, ale podawalem se b. Powoli bo balem sie ze pojdzie pod skore i będzie ała.

Generalnie ja mam cos z mozgiem nie tak. Po dobrej klasy koksie z dziolcha na pol, ona porobiona snucie planow etc a ja gotowy do spania. Krajowke to wciągam i ide spac. Bez kitu.
  • 4401 / 678 / 22

Łapa Ci nie napuchła >? Pod skórę, to dopiero jutro będziesz miał gagę.
Do trzech razy sztuka.

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.

Wielka Brytania: 14 kg kokainy w polskiej furgonetce z maseczkami medycznymi

Brytyjska służba celna znalazła kokainę o wartości 1 miliona funtów w furgonetce, mającej zawieźć z Francji do Wielkiej Brytanii maski ochronne tunelem pod kanałem La Manche. Kierujący autem Polak został aresztowany.
  • 46 / 8 / 0

Tak jak napisałeś, do 3x sztuka...
Dziś była 3 próba, 5 ml podane szybciutko, ostatni ml trochę szczypało ale docisnąłem. Słaby ten wjazd imho, serio. Synteza git raczej pachnialo wisniami.
No w porownaniu do wjazdu majki czy nawet ox, to tu mnie nie porwalo.
Ocena 5.5 na 10, heee sukcesywnie sie zwieksza lol.

Po ostatnich próbach zadnego ała nie było, dziś tez podanie git. 5 ml mi wyszlo. Jedyne co mnie zastanawia, ale miałem tak za kazdym razem to ala bąbelki w gotowym roztworze w pompce. Kurcze tak liczylem na ostry wjazd....
  • 481 / 67 / 0

Na bąbelki się pyka kilka razy w pukawke. Jak zaciągałeś płyn z pojemnika musiało się dostać troche powietrza.
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 1067 uczestników Wejdź na czata