Amfetamina - Psychoza amfetaminowa

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 1121 Strona 111 z 113
Rejestracja: 2019
  • 10 / 3 / 0


@Amffaa
Od sierpnia zero psychoz i podobnych krzywych akcji. Trzeba z głową, masz rację jak ktoś nie patrzy na skutki uboczne i leci oporowo to mi nawet nie szkoda
Rejestracja: 2016
  • 266 / 5 / 0


Łatwo powiedzieć, a także przytaknąć będąc trzeźwym, ale gdy już przypierdolę parę linii i czuję ten boski, eurofyczny spid, to nie jestem w stanie się powstrzymać. Pomimo wracających jak bumerang skutków ubocznych, depresyjnych dni zwały i przykrych psychicznie wspomnień nadal jesteś gotów brnąć w to bagno, bo nie mogę się oprzeć chwilom, w których nie muszę robić nic konkretnego, by czuć się wybitnie dobrze.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Niemcy: Nauka picia w szkole. „Lepiej mądry niż pijany”

W szkołach w Brandenburgii od 12 lat odbywają się lekcje kontrolowanej konsumpcji alkoholu.
Rejestracja: 2015
  • 1235 / 25 / 0


13 marca 2019Amffaa pisze:
Porycie łatwo do nas wraca? Ja bym powiedział,że mało kogo opuszcza a jeśli już się uda to zosstawia nas z jeszcze większym poryciem i UZALEŻNIENIEM od leków., no a chyba powszechnie w tych czasach wiadomo,że amf nie uzależnia nas fizycznie....
/Nie potrafię zrozumieć dlaczego ludzie świadomie wpierdalają się w takie bagno bardzo często będąc świadomi tego czym to skutkuje.†
Zwróćcie uwagęże to nie było typowe porycie, tylko jak chciałem spać...

No i puściło od razu po śnie

A co do kolegi czarnywlad, jakbym walił w ciągach to bym się bardziej odstraszył niż uzależnił...
Raczej przezorny zawsze ubezpieczony
Spoiler:
Rejestracja: 2013
  • 222 / 6 / 0


ja tam nigdy psychozy od fety nie miałem, a zdarzały się momenty gdzie brałem bardzo dużo np. kilka dni na super sorcie i imprezowaniu, ale staralem się wymuszać chociaż trochę snu i jedzenia. Przy jednorazowej dużej dawce też mi się nigdy nic takiego nie zdarzyło, a walnąłem raz 0,5g iv na raz w małym stężeniu.
No ale ja to chyba ogólnie jestem odporny na tego typu problemy po stimach, zjazdy też zazwyczaj mam niewielkie, a często wcale.
Rejestracja: 2017
  • 129 / 19 / 0


@A co do kolegi czarnywlad, jakbym walił w ciągach to bym się bardziej odstraszył niż uzależnił...

Samo ścierwo jak Cię nie odstrasza skutecznie to ciągi też tego nie zrobią a w przyszłości igły.Pogadamy :))) :nos: :strzykawka: :strzykawka: :strzykawka: :strzykawka: :nos:
Rejestracja: 2018
  • 85 / 13 / 0


14 marca 2019Amffaa pisze:
@A co do kolegi czarnywlad, jakbym walił w ciągach to bym się bardziej odstraszył niż uzależnił...

Samo ścierwo jak Cię nie odstrasza skutecznie to ciągi też tego nie zrobią a w przyszłości igły.Pogadamy :))) :nos: :strzykawka: :strzykawka: :strzykawka: :strzykawka: :nos:
Za przeproszeniem pierdolisz jak potłuczona, znam osoby które spida biora już długimi latami i przeżywali już nie jednego cpuna.
A wielu z nich w życiu nie widziało na oczy jak ktoś strzela iv a co dopiero mowa o waleniu samemu sobie, nie każdy wjebany będzie latał ze strzykawką, powtarzasz stereotypy a to nie mądre. Ja mam dużo przed sobą i nie wiem co przyszłość przyniesie tym bardziej przy mojej słabej psychice ale są ludzie którzy takową maja jak skala i chodzby spida ćpał latami i miał schizy jak sam skurwysyn to na iv się nie namówi. Ale to tylko moje zdanie a każdy człowiek jest inny wiec po co o tym dyskutować.
Rejestracja: 2012
  • 607 / 45 / 0


Sama feta jest schizogenna bo ma metabolity, które są zwariowane. W sumie na początku jeśli bierze się fajną, czystą amfę to nie ma problemów, zaczynają się w miarę postępowania uzależnienia.
Rejestracja: 2013
  • 222 / 6 / 0


Zwłaszcza że fety iv po prostu nie warto bo nie jest wcale jakoś dużo lepiej od sniffa.
Rejestracja: 2017
  • 129 / 19 / 0


2 razy skasowało mi sięco napisałem.... Nie nie nieee
Rejestracja: 2019
  • 42 / 2 / 0


Może "oni" nie chcą, żebyś dokończyła posta haha. Ja jak na razie najwyżej jakieś smugi i lekkie przewidzenia, ale już dawno nie waliłem fett.
Posty: 1121 Strona 111 z 113
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości