Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2056 • Strona 206 z 206
  • 7 / / 0

Nie chcę pisać, że wiem co czujesz, bo nie wiem, ale wiem jedno, gdy u mnie pojawi się jakiś problem, nawet zwykła błahostka to od razu sięgam po jakaś używkę, a jak wiadomo nic to nie zmienia, tyle, że przez chwilę poczułem, że jest okey. Jak nawijał OSTR słabsze dni powodują uzależnienia. Nie znam Cię, ale po przeczytaniu sądzę, że sam sobie nie poradzisz, tym bardziej po takim maratonie. Spróbuj udać się do psychologa, załatw sobie wolne/chorobowe może na jakąś terapię. Innej drogi nie ma.
  • 203 / 70 / 0
Awatar użytkownika

bletka5g - Obecnie nie pracuje, odpoczywam, naprawiam sobie życie i zdrowie.
Poradzę sobie. Jestem optymistą :)
Ponownie podejmuję rękawice.
Dziś 2 dzień bez ścierwa.
Spałem 14 godzin, wstałem z mokrymi plecami, niepokój i wkurwienie towarzyszą mi od rana, przechodzę na tryb zombie pomału, nie brakuje mi również motywacji do życia na trzeźwo :)
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 7 / / 0

Elegancko. Pewnie będzie mega ciężko, ale trzymam kciuki. Sam również walczę z uzależnieniami. alkohol, mery, fetka, koksik, porno i zakupoholizm. Chooooora głowa!
  • 203 / 70 / 0
Awatar użytkownika

bletka5g - o widzę że mamy podobne "zainteresowania" :D
U mnie jest tak od wielu lat, iż zamieniam sobie używki, jedną odstawiam, zastępuję inną, bo przecież coś mi się od życia należy.. chora głowa wiem :)
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 203 / 70 / 0
Awatar użytkownika

Tydzień bez amfy, póki co jest OK, śpię po 14-15 godzin na dobę, raz mi zimno raz gorąco, lekki niepokój, zmienne nastoje to norma. Ogólnie czuję się bardzo dobrze, najgorsze dopiero przede mną ale jestem odpowiednio przygotowany jakby co i gotowy na piekło jakie nastąpi :)
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 203 / 70 / 0
Awatar użytkownika

Zaczyna się robić nieciekawie.. zmęczenie, nerwowość, skoki ciśnienia, ból głowy. Nie wiem jaki jest dzień, czy dzień czy noc, rozbity się czuję, śpię bez przerwy. Np. Wczoraj poszedłem spać o 23:00.. wstałem dziś o 13:00.. wypiłem mocną kawę.. 14:00 poszedłem spać.. wstałem 22:00.. wypiłem teraz mocą kawę.. jestem śpiący.. niedługo trzeba iść spać.
Dobranoc
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
ODPOWIEDZ
Posty: 2056 • Strona 206 z 206
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.