Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 10220 • Strona 1015 z 1022
  • 58 / / 0

.po dwóch miesiącach przerwy 1 mg coś zadziałały. Po 2 było przyjemnie czyli odeszły stresy. Skończyło się na 5 mg i 5 browarach. Nastąpił chillout. Jednak tolerancja robi swoje
  • 269 / 25 / 0

@Wioslo szkoda alpre marnowac... jak chcesz sie ujebac tylko to ogarnij se jakiegos neurolptyka, one chyba w wiekszosci sa refundowane to za 5 zeta ze 2 paki dostaniesz czegos tam co w iloci xx tabletek + 2 piwka daje bombe jak po 15 piwkach lol

Jakie neuroleptyki? O czym Ty piszesz? W Większości refundowane? Dla osób co mają wskazania do stosowania, z marszu nie dostaniesz refundacji. W ogóle post bez konkretów, tylko ogólniki. Do tego neuroleptyki z alkoholem mogą wywołać zespół pozapiramidowy (mała szansa, ale jest, zależy od ilości i leku). Mógłbym potraktować ten post jako nakłanianie do czynów szkodliwych. Ale zrobiłem opis, i nie przeniosę Twojego postu do kosza. Mimo wszystko proszę o nie pisanie takich rad, które mogą zaszkodzić {Demis}
Uwaga! Użytkownik nawachajka nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 58 / / 0

Wziąłem 4mg, alko wstrzymuje.biore się za robotę i godzinę będę w ruchu. Jeszcze mam sztukę alpry ale się zastanawiam czy nie połknąć
i na tym skonczyc 50ml alco

scalono

Jednak kilka miesięcy przerwy niewiele zmieniło tolerancje.3 mg coś działają. Przy 4 zasypiam. Ale te 3 mg do żadna frajda. Atrakcyjność alpry upadła.

scalono

Dziś lykam 3 mg i że 200sety alko. Na razie zwyczajnie, alpry nie czuć.

scalono

Prawda jest dziwna, 3mg nic a 5 urywa film.
 ! WARN. Nie pisz posta pod postem.
Korzystaj z funkcji Edytuj post. /surv
  • 3541 / 440 / 0
Awatar użytkownika

Za duzo oczekujesz po benzo a to właśnie tak wygląda w przypadku tych lekow.
  • 55 / 6 / 0

Moge chlać 24h po przyjęciu ostatniej dawki?
  • 58 / 10 / 0
Awatar użytkownika

Chlanie i jednoczesne przyjmowanie alpry mija się z celem. Chcesz zostać warzywem z rozwalonym GABA ? To benzo ma za zadanie pomagać w nagłych atakach, nie spożywa się do tego alko.
Dodatkowo picie zajebiście pomaga w narastaniu lęków, przez co szybciej i łatwiej sięga się po alpre i można sobie niezłe kuku zrobić tym uzależnieniem.
Raz czy dwa w swojej pluszowo sedacyjnej alpro bańce sięgnęłam po alko i mocno nie polecam.
  • 58 / / 0

Dziś lykam 3 mg i że 200sety alko. Na razie zwyczajnie, alpry nie czuć.
Scalono/Imane Anys

Przy tolerancji 3mg potencjał rekreacyjny kompletnie znikł. Nawet niewielka ilość alkoholu zabija działanie alpry. Uważam, że alpra sprawdza się w sytuacjach bardzo stresowych i depresyjnych. Przestałem traktować alpre jako atrakcję. Jest wiele substancji które są atrakcyjniejsze w stosunku do alpry. Alpra jedynie na depresję.
Nie pisz posta pod postem, ostrzeżenie słowne/Imane Anys

--scalono /surv


Teraz będę miał mnóstwo stresu. Będę stosował alpre tylko w stresie.mam nadzieję że zadziała tak jak trzeba

drugi WARN ode mnie /surv
  • 382 / 95 / 0
Awatar użytkownika
WALLSTREET
Kompetentny
Kompetentny

@ImGoingHighIn505 alpra działa jak należy i ma wyjebane na ostrzeżenia.
W tym tkwi piękno - nieświadomość stanu, kontra wmawianie sobie, że lek nie działa.
Przekonania tutaj są zbyt silne, względem świadomości.
  • 2067 / 436 / 37
Awatar użytkownika
ImaneAnys
Kompetentny
Kompetentny

26 września 2021ImGoingHighIn505 pisze:
@Wioslo czy ty naprawdę po tym jak dostałeś słownego warna od moda żeby nie pisać posta pod postem to napisałeś posta pod postem?

jak tu nie kochać tego forum %-D
Nie mógł już edytować bo minęły 2 dni, także tym razem mu odpuszczę. Ciebie też proszę o niepisanie postów niewnoszących nic do tematu.

Zazdroszczę ludziom, na których alpra działa super. Czytam co ludzie piszę, jak alpra ich wypierdala, daje im god-mode, nazywają ją koksem wśród benzo. Na mnie działa prawidłowo jednie usypiająco. Wezmę 1 mg i zasypiam od razu. Przeciwlękowo jest średnio, ale nie ma tragedii. Rekreacyjnie w życiu nie biorę już alpry, zaliczyłem kilka reakcji paradoksalnych, zwykle po 1 mg i piwie czuję się gorzej niż na trzeźwo. Najchętniej zamieniłbym ją na bromazepam lub lorazepam, ale jakby mi się spodobały, to bym nadużywał ich pewnie. Tak to biorę 2 razy w miesiącu i jest git, wię chujowe działanie rekreacyjne jest swoistym blessing in disguise. Kiedyś brałem sporo klonów i w moim przypadku alpra nie ma do nich podejścia w żadnym aspekcie, prósz usypiającego.
Show me don't tell me
  • 382 / 95 / 0
Awatar użytkownika
WALLSTREET
Kompetentny
Kompetentny

@ImaneAnys na mnie alpra magicznie działała, jak byłem bliski dna.
Stan napięcia, stres, wewnętrzne nakręcanie się, strach przed lękiem - wtedy alpra działała zajebiście.
Obecnie usypia mnie tylko, ale już nie mam takich jazd wewnętrznych jak kiedyś.
ODPOWIEDZ
Posty: 10220 • Strona 1015 z 1022
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.