Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 330 / 85 / 0

programy lekowe to już całkiem inna działka
  • 319 / 34 / 0

24 czerwca 2021DexPL pisze:
Podobnie jak "medyczna" marihuana. A że idzie w niemałych ilościach właśnie na import docelowy, to już zupełnie inna sprawa. Pytałeś o to gdzie szukać leku którego w aptece nie dostaniesz, to Ci powiedziałem. Zrobisz z tą wiedzą co zechcesz.
yyyy, no nie, tak dokładnie to pytałem o to jak sprawdzić w której aptece mają ten lek z IR, bo na ktomalek nie pokazuje ich w ogóle, no a one w aptece są, w końcu po to jest IR xD

Skręt, areszt, przeszukanie, a na końcu… umorzenie

Mija dziesięć lat, od kiedy prokuratorzy i sędziowie mogą umarzać sprawy za posiadanie małych ilości narkotyków na własny użytek. Dzięki temu tysiące osób uniknęły wyroku np. za to, że miały w kieszeni skręta. Ale w oczekiwaniu na umorzenie nie uniknęły zamknięcia w celi i przeszukania domu. Bardzo ciekawy tekst Krytyki Politycznej, polecamy!

Ryby uzależniają się od metamfetaminy spływającej do rzek

Eksperyment czeskich naukowców wykazał, że pstrągi są skłonne uzależnić się od narkotyków. Co to oznacza dla ekosystemów na świecie?
  • 323 / 53 / 0

@motq

Mnie lekarz pierwszy raz przepisał afobam jak miałam lat 15.
  • 1193 / 111 / 7

mi rodzinny od paru lat. 6mg bromka i 1mg alprazolamu fajnie się łączy zwłaszcza rano bo lekko ten mix pobudza od alpry i daje luz i blogość od bromka. przy takich dawkach można elegancko funkcjonować a jak jeszcze wejdzie trampek to już płynę
  • 2465 / 331 / 1

Co mówi uzależniona od alpry Kaśka po odstawieniu Ct z dawki 4 mg dziennie?
- o kurwa, ja latam
  • 1952 / 294 / 0

24 czerwca 2021motq pisze:
24 czerwca 2021DexPL pisze:
Podobnie jak "medyczna" marihuana. A że idzie w niemałych ilościach właśnie na import docelowy, to już zupełnie inna sprawa. Pytałeś o to gdzie szukać leku którego w aptece nie dostaniesz, to Ci powiedziałem. Zrobisz z tą wiedzą co zechcesz.
yyyy, no nie, tak dokładnie to pytałem o to jak sprawdzić w której aptece mają ten lek z IR, bo na ktomalek nie pokazuje ich w ogóle, no a one w aptece są, w końcu po to jest IR xD

To zadzwoń po kolei do wszystkich aptek z okolicy które mają na kto ma lek i trzymają na stanie to się zalapiesz
  • 330 / 85 / 0

Przecież podałem numery blozu, każda apteka która ma umowę z hurtownią PGF może zamówić te IR.
  • 319 / 34 / 0

Taaak, znalazła po numerze bloz w pierwszej z brzegu, merci, zobaczymy co przyjdzie, bo był wyświetlony jako Afobam. Ja odpisywałem tylko DexPL.
  • 330 / 85 / 0

cena netto to 20,5 +8% wat plus marża 20%. Stawiam że za 25,99 ci sprzedadzą. najtaniej dostałbyś w gemini.
  • 167 / 24 / 0

Najlepsze co jak na razie wymyśiłem przy xanax sr, który przez wielu tutaj jest bardzo złośliwy aby wykorzystać chociaż w części większej jego potencjał toz:
Ptzy mojej tolerancji pogryzienie 4 tabs 2mg jak sie tylko da a następnie szczoteczką soniczną wymyć wszystkie resztki substancji, której pragniemy :ojeju:

Czyścimy ząbki (nie uzywając żadnych past ani nie wypluwając zawartości, która nam się przyda tak czy siak jeśli chcemy osiągnąć najmocniejszy efekt przy tym rodzaju tabsy).

Wchodzi z mojej perspektywy dopiero po godzinie NAJSZYBCIEJ i wtedy można czuć ten luz oraz brak strachu do zdecydownej więkoszości interakcji.

Oczywiscie to tylko moja subiektywna opinia oraz wyrobiona tolerancja na benzo.

Może to jednak okaże się wskazówką dla tych, co nie wiedzą zrobić z X sr. %-D

Mi tam pasuje. Profil usypiania jest tak niski, oraz brak jakichkolwiek lęków, że mógłbym nieskrępowanie chodzić po lesie nie martwiąc się dziką zwierzyną itp

PS. Można dodać mocnego enertgola lub shota z kor3iną eo tego mixu %-D %-D %-D
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata