Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2875 / 234 / 0

przy tym odstawieniu i cierpieniu to po prostu efekt odbicia
  • 1695 / 425 / 0

14 czerwca 2021Konrad2990 pisze:
Czy afobam można brać latami codziennie powiedzmy max 1mg dzień wiadomo uzależnienie będzie ale czy ma to jakiś negatywne skutki oprócz uzależnienia ? Wpływa na np wątrobę czy serce ?
Największym problemem przy codziennym braniu będzie tolerancja, 1mg dziennie po czasie nie wystarczy.

O pułapkach, w które wpadają naukowcy badający psychodeliki

Matthew W. Johnson, profesor psychiatrii i nauk behawioralnych z Johns Hopkins University School of Medicine, ostrzegł przed trzema pułapkami, w jakie wpadają badacze psychodelików. Są to: pułapka błędu pomieszania pojęciowego; pułapka wprowadzania przez badaczy do ich praktyki własnych przekonań religijnych; oraz pułapka ‘psychodelicznej wyjątkowości’. Poniżej przedstawione są zalecenia Johnsona, których przestrzeganie pozwoli na ominięcie tych pułapek. Prócz zaleceń przedstawione zostają krótkie opisy sytuacji, do których się aplikują.

Starogard Gdański. Pukali do drzwi mieszkania poszukiwanego i wyczuli marihuanę u sąsiadów

Mieszkańcy Kociewia wpadli na gorącym uczynku, gdy funkcjonariusze, którzy sprawdzali adres osoby poszukiwanej, wyczuli na klatce schodowej wydobywający się z mieszkania sąsiadów wyraźny zapach marihuany.
  • 2875 / 234 / 0

tolerancja to jest pikuś, jaka potem zjeba się szykuje, ja brałem patologiczne ilości dwa lata i nigdy więcej, co dopiero planować benzo jeść latami, nie polecam nawet małych dawek, bo to na pewno i tak mocno uzależni
  • 76 / 7 / 0

Mnie zastanawia że dużo ludzi mówi tutaj o ubytkach w pamięci itp. a ja czegoś takiego kompletnie nie doświadczyłem. Nawet będąc we wcześniej wspomnianym dwumiesięcznym ciągu miałem czas w którym dość intensywnie pracowałem umysłowo i alpra mnie wtedy ratowała przed rozkojarzeniem i popadaniem w marazm. Nawet teraz gdy popołudniami robię kurs, który wymaga ode mnie skupienia i solidnego myślenia najbardziej produktywne dni mam te "alprazolamowe". Mam nadzieję że to się nie zmieni.
  • 330 / 85 / 0

Może nie łączysz z innymi substancjami. Ubytki w pamięci pojawiają się zwykle gdy łączysz z alkoholem. Dla osób bez tolerancji piwo + 0,5mg alprazolamu spokojnie może usunąć kilka godzin oglądania filmów, osoba z tolerancją rzędu 1mg dziennie może wypić dwa piwa i nawet go to nie ruszy.

No i są też inne benzo które z mniejszą ilością niż piwo powodują długą niepamięć.
  • 76 / 7 / 0

Aaa, no z alkoholem to ja nigdy nie łączyłem, ogólnie to go nie pijam, więc chyba nic mi nie grozi.
  • 167 / 24 / 0

U mnie co chwile zdarzaly sie wycinki filmu w mixie alprazolam+alkohol.
Tak samo jak z klonazepamem. W sumie przy nim jeszcze latwiej dochodzilo do utraty pamieci.

Po 3 dorzutce 10 mg diazepamu rowniez urwało mi film. Obudzilem sie i zauwazylem, ze magicznym jakims trafem zniknelo 70 mg %-D .

Z bromkiem niby tez latwo amnezja wystepuje aczkolwiek nie laczylem go nigdy z alkoholem.
  • 323 / 54 / 0

Alpra robi spore dziury w pamięci, zarówno w mixach z opio, jak i z alko.
Nawet, jeśli jest naszym jedynym "odurzaczem" i w chwili wykonywania danej czynności, mamy poczucie ogaru, skupienia i kumatości, to za kilka godzin czy dni, możemy się długo zastanawiać, czym się wtedy zajmowaliśmy...
  • 43 / / 0

Po prawie 2 miesięcznej przerwie zażyłem 1 mg, po czy zasnąłem na długo. Wstałem wyspany i wrzuciłem 1 mg i nic, po godzinie 2gi mg i nic, po trzecim poczułem lekka senność ale nic poza tym. Po 6 mg stwierdziłem że coś nie tak. Czym to może być spowodowane? Zero benzofazy. Kompletnie nic tylko senność
  • 2875 / 234 / 0

może jesteś #teamklon nie alpra i po klonie dostaniesz god mode, jak ja dostaje po alprze :D
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata