Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 9804 Strona 975 z 981
Rejestracja: 2015
  • 1658 / 418 / 0

A ci znowu pierdolą o generykach :korposzczur:
Rejestracja: 2015
  • 1910 / 292 / 0

Co myślicie o jedzeniu podwojnej dawki na noc, zamiast brać z rana.
Bardzo wolno się metabolizuje i człowiek wstaje lekko przyjebany ale nie ma potrzeby zażycia po przebudzeniu.

Ogólnie chodzi mi co jest lepsze wizualnie wstać rano po dwóch dawkach i dojść do siebie w trakcie dnia czy zażyc z rana bezpośrednio. Jakie są wasze doświadczenia, i jak inni ludzie to widzą.

Ja preferuję brać na noc bo jak wezmę od początku dnia to mam trochę ucięte funkcje poznawcze.

Malinowska: Fundamentem amerykańskiej wojny z narkotykami jest rasizm

Właśnie mija 50 lat od ogłoszenia przez Richarda Nixona wojny z narkotykami. Dzisiaj dobrze już wiemy, że jedną z jej głównych intencji była kontrola mniejszości etnicznych w Stanach Zjednoczonych. Wiemy to m.in. z dokumentów czy relacji jego współpracowników – mówi Kasia Malinowska, dyrektorka Global Drug Policy Program w Open Society Foundations.

Pracownicy Amazona mogą palić marihuanę

Firma Amazon zmienia zasady pracownicze dotyczące czasu wolnego i palenia marihuany.
Rejestracja: 2018
  • 307 / 43 / 0

Właśnie wczoraj wzięłam podwójną dawkę na noc po kilkudniowej przerwie i obudziłam się z miłą lekką benzo fazą, wszystko kolorowe, chciało mi się wstać, spało się całkiem ok. Także zarzucenie na noc podwójnej jest jak najbardziej spoko.
Pomijając, że rano mimo niewielkiego ciśnienia dorzuciłam 4 tabsy :korposzczur:
Rejestracja: 2015
  • 1147 / 105 / 7

jak dla mnie bez sensu brać na noc większą dawkę alprazolamu, chyba że mamy problemy ze snem. jeżeli nie to bez sensu zużyty temat a z rana odpowiednia dawka nie zamuli a fajnie zaktywizuje do działania i przygotuje na trudy życia
Rejestracja: 2021
  • 19 / 3 / 0

Czy to możliwe, żeby alpra na mnie przestała działać? Ogólnie powróciłam do bezno bo powróciła nerwica. Kiedyś ratowała mi tyłek. Jakiś czas temu wzięłam by móc załatwić coś na mieście, było miło. Za jakiś czas wzięłam przed pójściem do dentysty, osrana byłam po pachy ze strachu, no i kurde zwialam spod gabinetu bo nie czułam tego odprężenia i luzu. Znów za jakiś czas wzięłam przed wizytą u dentysty podwójna dawki i nic nie czułam no i oczywiście do dentysty nie poszłam.

Jeszcze jedno pytanie, istnieje coś takiego by pozwoliło do dentysty iść z uśmiechem na ustach i bardzo wyluzowanym? Lepszy benzo, a może jakaś roślinka? Muszę zaleczyć ząb a mam najgorszy okres z nerwicą i depresją, dentysta to moja fobia od zawsze. Jak mam przeżyć pół godziny na fotelu, jak 5 minut nie mogę usiedzieć w miejscu bo mam taki niepokój.
Rejestracja: 2007
  • 2822 / 224 / 0

najlepsze dla mnie co może być to wstać i zacząć od 4mg alpry :D
Rejestracja: 2008
  • 1642 / 386 / 0

@p420 To jak zjeść dużo dobrego makaronu bez sosu i soli. To trzeba tak:
2mg alpry + Dwie mocne kawy albo 0,75 kozackiego energy drinka później blant i w między czasie gdzieś po 3h dojadasz jeszcze 1mg i pijesz jeszcze jedną małą kawę żeby działanie trawy przestało przejmować nadrzędną kontrolę aha no i cały czas co pół godziny pozwalasz se na fajeczkę bo w tym stanie fajeczki pali się wyśmienicie mówią to jako osoba która na trzeźwo fajek nie tyka. ; )
Rejestracja: 2007
  • 2822 / 224 / 0

no offence, ale nie musisz ojca dzieci robić xd
tolerkę sobie niestety mocno dość zrobiłem i 2mg alpry to ja bym coś tam poczuł, po 4mg naraz jest ten wjazd, który uwielbiam , na początku wgniata w fotel, ale jak wstanę to tryb god mode opór
Rejestracja: 2008
  • 1642 / 386 / 0

Nie no wiadomo że pod tym kątem to tolerka jest ruchoma - dla mnie by było optymalnie 2,5-3mg a jak masz tolerkę dużą to wal i 8 ale i tak podtrzymuję sens całej reszty atrakcji ;) A te 2mg to tak dla osoby bez tolerki wyznacznik bardziej
Rejestracja: 2007
  • 2822 / 224 / 0

bez tolerki to 2mg zmiecie z planszy większość ludzi
bez tolerki to starczy 0,5-1mg żeby dobrze się ujebać
Posty: 9804 Strona 975 z 981
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2424 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: skeleton101 i 5 gości