Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2731 / 219 / 0

nie wolno łączyć, ale alpra się świetnie miksuje z alkoholem nie ma co ukrywać.
z wódką, czy innymi ogólnie przyjętymi mocnymi alkoholami jest za grubo i nie polecam, ale browarki wchodzą z alrpą cudownie, jeszcze buchy do tego i jest idealnie, tylko buchów więcej niż zazwyczaj, bo klepią, ale słabiej i trzeba więcej spaić przez alprę

coś tam wyczytałem trochę posta o problemach żołądkowych - nie ten temat, te problemy to przez alkohol jak coś, który jest mega toksyczny dla organizmu i wyżera od środka
  • 128 / 12 / 0

Alpra jest najlepsza, niema o czym miałem przerwę 3 miesiące od klonów, jadłem bromazepam w dawce 36 mg na dzień, dzisiaj zjadłem 8 mg klona i powiem szczerze lęki zabite całkowicie prawie,ale ale jest nudny, wziąlem 2 mg alpry do tego, to ona jest prospołeczna lekka euforia zajebiście jest wszystko jest proste, zajebiście się gada z ludźmi, Alpra :fuj: najlepsza ale krótko trzyma niestety...

Pervitin w III Rzeszy. Nawet gospodynie domowe faszerowały się metamfetaminą

Usuwanie zmęczenia, łagodzenie lęków, leczenie depresji, pobudzanie umysłu i ciała do pracy, poprawa libido i wsparcie w odchudzaniu – to tylko część profitów jakie zgodnie z zapewnieniami producenta miały wynikać z przyjmowania pervitinu. Preparat wprowadziła na rynek w 1938 roku firma farmaceutyczna Temmler-Werke. Zrobił on karierę nie tylko na froncie, ale też wśród zwykłych Niemców.

Dyrektor wartego 2 mld USD startupu wyleciał przez mikrodawkowanie LSD

Mikrodawkowanie, to przyjmowanie niewielkiej ilości psychodelików w celu poprawy koncentracji i kreatywności. Mikrodawkowanie LSD jest popularne wśród pracowników firm z Doliny Krzemowej od lat, mimo że narkotyki takie są nielegalne w USA.
  • 4 / / 0

Czyli na sen 2mg alpry piwko i mnie nie ma?
Lubilem zolpidem bo po 10mnie doslownie odcinal ale alpra raczej tego nie uzyskam
  • 2731 / 219 / 0

02 maja 2021Hvbi pisze:
Lubilem zolpidem bo po 10mnie doslownie odcinal ale alpra raczej tego nie uzyskam
bez tolerki to jest zdecydowanie za dużo, 0,5 mg może nawet wystarczyć

a najlepsza alpra to Xanax 2 mg, już to pisałem, ale te tabletki są najpiękniejsze i klasyk w chooy
  • 4 / / 0

02 maja 2021p420 pisze:
02 maja 2021Hvbi pisze:
bez tolerki to jest zdecydowanie za dużo, 0,5 mg może nawet wystarczyć

a najlepsza alpra to Xanax 2 mg, już to pisałem, ale te tabletki są najpiękniejsze i klasyk w chooy
ja mordeczko dlugo juz jem alpre, mialem detox 2msc ze swoich tam powodow i przez ten czas totalnie nie moglem spac
teraz wrocilem wczoraj wzialem
3mg nie bylo tego "oglupienia" i slowmo co przy 6mg ale zasnalem
czyli 2mg i piwko i bedzie elegancko?
dodam ze wlasnie mam alpragen z firmy mylan
  • 1618 / 102 / 0

kolejna dyskusja o generykach alpry. Za kolejne posty o tym zostaną potraktowane warnem!
  • 134 / 21 / 0

Dobra, jest mi ktos w stanie powiedziec jak moge zrobic z xanaxu sr, normalnie dzialajacy alprazolam tak jak to ma miejsce w przypadku xanaxu badz alpragenie?
Kruszenie? Przegladajac slowa kluczowe, opinie są pół na pół.
Moze jak rozpuszcze w jakims rozpuszczalniku to bedzie git dzialanie?
Byle co aby normalnie klepało jak należy. :zombie:
  • 1618 / 102 / 0

Weź po prostu tabletkę do buzi, dobrze pogryź i będziesz miał zwykłą alprę, a nie sr ;)
  • 208 / 47 / 0

05 maja 2021Demis pisze:
Weź po prostu tabletkę do buzi, dobrze pogryź i będziesz miał zwykłą alprę, a nie sr ;)
05 maja 2021OCPiller pisze:
Dobra, jest mi ktos w stanie powiedziec jak moge zrobic z xanaxu sr, normalnie dzialajacy alprazolam tak jak to ma miejsce w przypadku xanaxu badz alpragenie?
Kruszenie? Przegladajac slowa kluczowe, opinie są pół na pół.
Moze jak rozpuszcze w jakims rozpuszczalniku to bedzie git dzialanie?
Byle co aby normalnie klepało jak należy. :zombie:
nieprawda, już to tłumaczyłem, pogryziesz to zostanie ci w zębach obrzydliwa masa jak z plasteliny, rozetrzesz w mozdzierzu to są większe szanse, że szybciej się uwolni z tej papki, ze względu na większą powierzchnię, ale to tyle. Po połknięciu tego w kontakcie z wodą tworzy się koloid z którego z mniej więcej stale uwalniane są cząsteczki leku. Czy pokruszysz, czy pogryziesz - zawsze czeka cię ta breja, a nie unikniesz tego, bo hypro o ile dobrze pamiętam wniczym się za bardzo nie chce rozpuścić.

Mogę się też mylić, bo tramal retard gryziony na mnie dobrze działał. Pewnie są różne typy tej hypromelozy, a rozgryzać nie polecam, hypromeloza ma też właściwości bioadhezyjne, trudno ją wydłubać z zębó
  • 5 / / 0

30 kwietnia 2021RG1x pisze:
Dobra dziękuje czyli przerwa.
Ostatnie pytanie bo nie mogę znaleść odpowiedzi.
Czy po 2 latach wrzucania zawsze mix z alko
czasem co miesiąc
czasem co tydzień
czasem rzadziej
nigdy ciągi zawsze pojedyncze dni
Możliwe ze odczuwam skutki żołądkowe?
Od miesiąc ani nanomg alpry a jednka problemy dalej i zaczęły się po 2 tygodniach nie wrzucania.
Do lekarza bo coś rozjebalem alpra albo miksami z alko czy czekac bo norma? (Ból brzucha, rozwolnienie, uczucie kucia w całym przewodzie pokarmowym)
Mam podobnie, ale od razu muszę zaznaczyć, że mam dość wrażliwy żołądek i trochę chore jelita. Z tego co czytałem to sam alprazolam nie podrażnia zbytnio żołądka ani jelit, ale ma działanie mitorelaksacyjne i jest możliwość, że po prostu bez tego mięśnie gładkie przewodu pokarmowego są nieco pobudzone. Kolejna sprawa alkohol, ten wiadomo podrażnia żołądek - kwasy żołądkowe mocno pobudza, ale jelita już niezbyt. Pozatym trzeba się tez liczyć z tym że po prostu masz jakieś małą chorobę wrzodową żołądka albo jelit albo zespół jelita drażliwego. Stawiałbym na to drugie - typowe schorzenie osób z nerwicami. Polecam preparat Helicid 2 tygodnie (podleczysz żołądek - stosuj raz na pół roku) + Debutir do bardziej ciągłego przyjmowania (1-2msc zregenerujesz błonę śluzową w całym przewodzie pokarmowym), a doraźnie Duspatalin na rozkurczenie w przypadku pojawienia się kłucia w jelitach.
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata