Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 9635 Strona 953 z 964
Rejestracja: 2020
  • 167 / 30 / 0

ale wg lekinfo tabl medazepamu ma 10mg, no i w sumie ciekawsze to niż alpra?
Rejestracja: 2020
  • 158 / 16 / 0

18 kwietnia 2021szufladziarz pisze:
Zamrażam, żeby o nich nie myśleć, nie trzeba mrozić. Nie wyciskałem, bo były w słoiczkach, po prostu zamiast trzymać 10 słoiczków da się wcisnąć w 2.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Malinowska: Fundamentem amerykańskiej wojny z narkotykami jest rasizm

Właśnie mija 50 lat od ogłoszenia przez Richarda Nixona wojny z narkotykami. Dzisiaj dobrze już wiemy, że jedną z jej głównych intencji była kontrola mniejszości etnicznych w Stanach Zjednoczonych. Wiemy to m.in. z dokumentów czy relacji jego współpracowników – mówi Kasia Malinowska, dyrektorka Global Drug Policy Program w Open Society Foundations.

Hera wywęszyła trawkę

Hajnowscy kryminalni zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie i uprawę narkotyków. Marihuanę wywęszyła Hera.
Rejestracja: 2020
  • 208 / 47 / 0

18 kwietnia 2021niewiemczyistnieje pisze:
ale wg lekinfo tabl medazepamu ma 10mg, no i w sumie ciekawsze to niż alpra?
imo 30mg medazepamu było fajniejsze niż alpra. Ale brałem przy zerowej tolerancji praktycznie.

Dobra tamte wysypywanie tabletek było bez sensu. Ale z głupich rzeczy jakie robi się po benzo i tak uważam że lepiej było wysypać tabletki niż okraść osiedlową żabkę.
Rejestracja: 2019
  • 127 / 16 / 0

Od 3 lat biore codziennie Relanium po 2 tabletki 5 mg. czasem mniej.
Ale wyrobiła mi się kosmiczna tolerancja na Alprazolam tj. Biorę między 20 mg a 30 mg. czyli cała paczkę. Alprazolam zażywam ok. 1 raz w miesiacu.
Czy ktos tez musial brac takie kosmiczne dawki ?
Rejestracja: 2020
  • 208 / 47 / 0

Ale po co właściwie bierzesz ten alprazolam? Między każdą benzo występuje tolerancja krzyżowa, więc nic dziwnego, że jak bierzesz relanium, które ma czas półtrwania kilkaset h, to nie czujesz działania alprazolamu.
Rejestracja: 2021
  • 10 / 3 / 0

Jedna tabletka <chociaż nie namawiam, najlepiej się uczyć z trzeżwym stanem umysłu> nie robi szkody. Powoduje bardzo lekkie rozluźnienie, jest się "wyluzowanym", niekiedy ma się ochotę na rozmowę. Człowiek staje się wyluzowany i "lekki".

Ja brałem afobam, chyba w zbyt dużych dawkach <był okres, że byłem harkorowcem :P>, było to kilkanaście sztuków tabletek ;), i ... cały czas byłem nazbyt senny. A jak zasnąłem, spałem 16 godzin. Po tym doświadczeniu przerwałem fazę eksperymentów nad Afobamem, ale być może kiedyś do tego wrócę.
Rejestracja: 2020
  • 246 / 40 / 0

18 kwietnia 2021szufladziarz pisze:
Alpra jest świetna, szkoda, że magia mija tak szybko. Medazepam to o wiele ciekawsza cząsteczka.

te bydlaki ze zdjęcia mają po 1mg każdy i idą do zamrażarki.

1.jpg

z resztą benzo robię to samo, od teraz tylko 3tbl medazepamu 1x w tygodniu, zobaczymy czy się sprawdzi
15 kwietnia 2021PsychedelicLegend pisze:
A jak wygląda kwestia wyrzutu histaminy po zażyciu Alpry ? Bromazepan był polecany na uporczywe pokrzywki na tle psychicznym, a jak wygląda sprawa z tą grupą preparatów ?
Nie powinno być wyrzutu histaminy po benzodiazepinach, czy nie pomyliłeś się z opioidami? Tak, benzo w pewnym sensie pomoże na wyrzut histaminy, jak weźmiesz odpowiednio dużo to nie będzie ci się chciało drapać %-D
Nikt nic nie wyciskał z blistrów, większość tego, co widzimy na foto, to wysypane ze słoiczka jedynki alpry od aurovitas ;)
Czy u Ciebie również jest tak, że struktura tabletki powoduje błyskawiczne rozpuszczanie się? W zasadzie, w ciągu pół sekundy trzeba popijać, bo inaczej rozpuszcza się na języku.
Alprox nie reaguje tak szybko na wilgoć/ślinę i dłużej jest w postaci półtwardej, zdążymy go popić, a do tych szaro-fioletowych tabsów od konkurencji, trzeba mieć w jednej ręce alprę, a w drugiej jednocześnie szklankę z wodą.
Uważam też, że produkt Aurovitas wchłania się szybciej, niż ten od Orion-u, co może być pomocne, gdy pacjentowi zależy na czasie, bo ma "do czynienia" z sytuacją napadową.
Rejestracja: 2015
  • 1237 / 146 / 0

tak się zastanawiam ile trwają objawy odstawienne alprazolamu czy dajmy na to czynny alkoholik który wspomaga faze weekendowo dawkami 1 do 1,5mg moze odczuc skutki odstawienne w tygodniu , mam tu na myśli derealizacje , dziwne samopoczucie brak kontroli nad ciałem , zaburzenia postrzegania, nadwrazliwosc na bodźce itd czy to jednak wina alkoholu.. bo po weekendzie zakrapianym i wzmacniamym alprą poniedziałek i wtorek juz nie biorąć alpry ale pijąc wieczorami przykro się czuje tzn za dnia bo jak wieczór alkohol wejdzie jest dobrze
Rejestracja: 2020
  • 246 / 40 / 0

Tak, to możliwe. Do tego ryzykujesz wystąpienie drgawek.
To są wysokie dawki terapeutyczne, nawet dla osób zachowujących trzeźwość. Bardzo rzadko spotykałem się z przypadkami, w których 2x 0,5 mg brane w dwóch - podzielonych co 12 godzin dawkach, nie pomagało na 90% problemów i objawów, z jakimi ta osoba wcześniej się borykała. Zarówno psychicznych, jak i fizycznych.
Wcześniejsze zamiłowanie do alko, nie miało większego znaczenia dla pozytywnych efektów, jakie doraźnie wywierał alprazolam.
Rejestracja: 2015
  • 1237 / 146 / 0

czyli moje objawy które opisałem mogę przypisać alprazolami .. skoro juz ten temat poruszyłem chciałem wiedzieć ile taki stań moze trwać? ile trwają objawy odstawienne alpry weendowe łączone z alkoholem ( a alkohol codziennie )
Posty: 9635 Strona 953 z 964
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2327 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości