Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 782 / 204 / 0

U mnie to właśnie poszło raczej w drugą stronę dzięki antydepom, jestem bardziej zaktywizowana, zmotywowana, wyjątkowo o siebie dbam właściwie pod każdym aspektem.
  • 54 / 6 / 0

03 marca 2021Szelest1 pisze:
@Ola76
A ja znam sporo ludzi co bierze antydepresanty i nie chodzą w poplamionych bluzkach i są normalni. Są różne antydepresanty.. nie ma nic gorszego niż odstawka alpry . Odstawka samemu może Ci się nie udać 😕 Trzymaj się i powodzenia
właśnie, trzeba zwalczać szkodliwy stereotyp że leki antydepresyjne robią z człowieka jakąś roślinę, to nie leki a właśnie depresja potrafi zrobić z nas warzywo.

Medyczna marihuana – co lekarz POZ powinien o niej wiedzieć

O właściwościach medycznej marihuany, możliwościach terapeutycznych jej zastosowania oraz odpowiedzialności lekarza z lek. med. Albertem Jeznachem z Instytutu Diagnostyki i Leczenia Bólu w Warszawie rozmawia Agnieszka Fedorczyk.

Lekarz wypisał nielegalnie blisko dwa miliony recept na narkotyki i uzależniające leki

74-letni lekarz z nowojorskiego Long Island został oskarżony o nielegalne wypisanie ponad 1,8 miliona dawek uzależniających opioidów, a także sprzedaż narkotyków. Grozi mu kara do 59 lat więzienia.
  • 58 / 7 / 0

03 marca 2021Arabella841 pisze:
U mnie to właśnie poszło raczej w drugą stronę dzięki antydepom, jestem bardziej zaktywizowana, zmotywowana, wyjątkowo o siebie dbam właściwie pod każdym aspektem.
Jakie antydepy masz przepisane ? Jeżeli można wiedzieć
  • 225 / 36 / 0

Na to nie ma reguły, jak wejdą za mocno to również można zacząć się zaniedbywać i leżeć w łóżku, zamiast spodziewanej aktywizacji i motywacji.
Trzeba jeszcze utrafić właściwego lekarza, który interesuje się pacjentem i skoryguje dawki/zmieni środki, jeśli po czasie reakcja organizmu nie będzie właściwa.
  • 782 / 204 / 0

03 marca 2021Ola76 pisze:
03 marca 2021Arabella841 pisze:
Jakie antydepy masz przepisane ? Jeżeli można wiedzieć
Escitalopram - efekty po nim nie są tak "nachalne" jak po niektórych mocniejszych, to znaczy wiele osób twierdzi, że działa raczej subtelnie, "w tle". Biorę też pregabalinę.
  • 1850 / 279 / 0

02 marca 2021Teabadger pisze:
@Brutalny już jesteś wjebany w benzo, nie szkodzi, że dawki małe. Nie ilość, a czas brania wyrabia uzależnienie fizyczne i psychiczne. Już widzę jak próbujesz to odstawić jednocześnie mając problem z alko, pozostaje życzyć powodzenia...
Lepiej żeby był długo wpierdolony w male dawki niż żeby walił garściami.
Wg. mnie to jest spoko sposób jeśli mu pomaga. A w razie czego zejść można na luzie diazepamem z odpowiednia rozpiska.
Ważne żeby się dobrze czuł.
  • 225 / 36 / 0

Lepiej stale w małe dawki, niż odstawić do zera i po kilku dniach przestać funkcjonować w społeczeństwie.
  • 1496 / 229 / 0

Problem w tym, że on diazepam wali na przemian z alprą, nie myśli raczej by użyć go do zejścia z alprazolamu. Do tego chlanie, no nie chciałbym być w jego skórze podczas odstawki.
  • 58 / 7 / 0

Słuchajcie lekarz do schodzenien z benzo przepisał mi valaxin ER 37,5mg 1 raz dziennie co myślicie ? No bo dziś byłam na wizycie..
Proszę o odpowiedz jak wiecie coś na temat tego leku czy jest dobry jak działa ? Bo jestem skłonna juz chyba wejść na te antydepresanty , podobno dobry .
  • 177 / 5 / 0

Miałem ostatnio tak dwa razy, że po jednej tabletce Xanaxu ( 0.5mg) miałem mały kacyk, pod wieczór a w drugim przypadku na drugi dzien gdy wziałem wieczorem.
Możliwe aby Alpra powodowała kaca?
Leczę się nia od dawna sporadycznie
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2257 uczestników Wejdź na czata