Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1018 / 91 / 7

@dash ma trochę racji by zmieniać gabanergiki po to by nie uzależniać się fizycznie od jednej substancji i czuć profile działania innych. jak to jest wtedy z tolerancją krzyżową i uzależnieniem? rozchodzi się to chyba trochę na boki więc nie jest to takie silne? niech ktoś da znać jak to wygląda
  • 6 / / 0

W małej dawce działa przyjemnie, ale absurdalnie krótko - po większej oczy same się zamykają. Stosowałem przez rok praktycznie na sam wieczór, nie wyobrażam sobie jechania na tym cały dzień, no chyba, że zwiększenie częstotliwości powoduje zmniejszenie negatywnych skutków ubocznych jak senność (chyba, że dla kogoś to zaleta ;) ). W każdym razie dla mnie przehajpowana substancja.

Medyczna marihuana – co lekarz POZ powinien o niej wiedzieć

O właściwościach medycznej marihuany, możliwościach terapeutycznych jej zastosowania oraz odpowiedzialności lekarza z lek. med. Albertem Jeznachem z Instytutu Diagnostyki i Leczenia Bólu w Warszawie rozmawia Agnieszka Fedorczyk.

Uzależnieni od alkoholu i narkotyków więźniowie uczą się jak pozbyć się nałogu

Tylko w ubiegłym roku w trzech śląskich oddziałach terapeutycznych leczyło się 355 skazanych.
  • 1850 / 279 / 0

Wygląda to tak że wpierdalasz się w końcu we wszystkie gabergiki i bierzesz benzo żeby to stłumić albo non stop dryfujesz i masz przejebane. Trzeba mieć głowę ale wiadomo jak jest.
  • 1850 / 279 / 0

28 lutego 2021Brutalny pisze:
@cbsz jak na mnie wpłynęło regularne branie? w koncu poznałem jak żyje zdrowy człowiek bez zaburzeń lękowych , w koncu jestem tym kim byłem kiedyś ze tak powiem. Chce skończyć je brac
O toto.
Mam tak samo ale alpre traktuje jako zamiennik tych żałosnych ssri i innych leków. Jak znikną objawy i minie te 2-3 tyg to będę schodził diazepamem z lekarzem.
Najwyżej zostanę na dawce 0,5-1mg na dobę. Żadne leki nie wyleczą zjebania a szkoda życie na ograniczenie własnego potencjału.
  • 1496 / 229 / 0

@Brutalny już jesteś wjebany w benzo, nie szkodzi, że dawki małe. Nie ilość, a czas brania wyrabia uzależnienie fizyczne i psychiczne. Już widzę jak próbujesz to odstawić jednocześnie mając problem z alko, pozostaje życzyć powodzenia...
@h4b4h4b4 na mnie też tak działało na początku. Potem, po wielu perypetiach z RC benzo, po długiej przerwie spróbowałem alpry, zaledwie 0,25 mg. I jak weszło, to byłem zaskoczony. A jak wrzuciłem 1 mg to czułem się jak bóg. Moje ulubione benzo, daje czadu, ale nie zwalnia z myślenia jak klony, a już najgorszym szatanem jest lorazepam, co wynalazca miał na myśli? To jakiś benzo neuroleptyk %-D
  • 245 / 35 / 0

Pamiętam to uderzenie, jak na detoxie zdałam sobie sprawę, że oprócz głębokiego wpierdolenia w opio jestem uzależniona od benzo i wtedy zaczęłam odczuwać skutki uzależnienia psychicznego i fizycznego. Lekceważyłam benzo bardzo na początku swojej drogi.
  • 3 / / 0

siemanko

dzis byłem na wizycie w aptece i powinąłem afobam sobie i powiem wam ze odczuwam róznice miedzy afobamem i alproxem bo afobamie o wiele lepiej czuje sie niż po alproxie czyli jednak coś w tym jest ze niektore zamienniki działają lepiej a niektóre gorzej ale zobaczymy jak to bedzie została mi cała paka jedynek afobamu i chyba z 4 mg alproxu wiec humor spoksik.Po 0.5 mg afobamu czuje sie w chuj lepiej niz po jedynce alproxu ale nie wiem kurwa moze sobie coś wkrecam :D
  • 927 / 101 / 0

• 58 / 7 / 0

Miesiąc na 3x1mg alpry po rocznym ciągu na większych dawkach i jest padaka ogromna, już na tej utrzymującej się 3 mg jest lipa .. tolerancja chyba .Pierdolnelo we mnie tak ze się czuje rozjebana strasznie ... Nwm co robić dalej , nie chce wchodzić na antydepresanty nigdy na żadnych nie byłam . Nie chce być roślina , mam kolegę bierze 3 jakies leki i lazi w poplamionej bluzce tylko brzuch mu rosnie ..Ale jest kurwa ciężko . Zabierzcie to ode mnie hehe
Nie No alpra duzo dala - teraz odzywać sie po resztę z dużym procentem .
A żyć trzeba , pracować , funkcjonować ... najchętniej ucieklabym przed sama sobą :)
  • 69 / 5 / 0

@Ola76
A ja znam sporo ludzi co bierze antydepresanty i nie chodzą w poplamionych bluzkach i są normalni. Są różne antydepresanty.. nie ma nic gorszego niż odstawka alpry . Odstawka samemu może Ci się nie udać 😕 Trzymaj się i powodzenia
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2257 uczestników Wejdź na czata