Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1850 / 279 / 0

Biorąc alpre 4mg dziennie można bezboleśnie odstawić patoksetyne? Miałem plan żeby co tydzień odejmowac tabletkę a ta ostatnia dzielić na pół. Albo może od razu zrobię CT z 60mg i alpra stumi objawy?
Potem diazepam zejde z benzo.
  • 1018 / 91 / 7

@pomasujplecki tak, dałoby radę bezboleśnie lecz lepiej schodzić z paroksetyny stopniowo. cold turkey przy 60mg byłby strasznie nieprzyjemny. co 10 dni schodź 20mg, alprazolam bierz doraźnie, nie ustalaj sobie dawki 4mg no bo po co, chyba że jesteś wjebany.
IMO najlepiej brać długie benzo niż krótko działającą alpre

Meksyk coraz bliżej legalizacji marihuany

Projekt ustawy regulującej produkcję i posiadanie marihuany, a także obrót nią, przegłosowali deputowani z niższej izby meksykańskiego parlamentu. Jeśli poprą go jeszcze senatorowie i prezydent, to Meksyk stanie się trzecim krajem z tak postępowymi regulacjami dotyczącymi marihuany.

Policyjna akcja na parkingu. Dilerzy wpadli podczas transakcji

Funkcjonariusze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową zatrzymali na gorącym uczynku dwóch 50-latków podejrzanych o wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Podczas działań kryminalni zabezpieczyli ponad 23 kilogramy substancji psychotropowych o czarnorynkowej wartości miliona złotych.
  • 1850 / 279 / 0

No wjebany dlatego myślałem pozbyć się parox bo mnie kastruje a benzo i tak będzie musiało przejsc odstawkę
  • 330 / 85 / 0

28 lutego 2021pomasujplecki pisze:
myślałem pozbyć się parox bo mnie kastruje
Ja się tak zastanawiam, dlaczego ludzie robią takie rzeczy.

To jak wejść do wody i mówić: ''wejdę do wody i muszę szybko wyjść z wody, bo jestem mokry''.

Zaraz Alpre będziesz odstawiać z bardziej opłakanymi skutkami.
Ciekawe czym ją CT będziesz kryć.
  • 1201 / 142 / 0

kurde ja sie bawie alprazolamem od października a miało być to tylko jedno opakowanie , konczy się luty a ja dalej podjadam alpre .. to nie tak miało być , fakt, środek jest świetny ale mega wkręca
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2021 przez Brutalny, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1850 / 279 / 0

28 lutego 2021WALLSTREET pisze:
Zaraz Alpre będziesz odstawiać z bardziej opłakanymi skutkami.
Ciekawe czym ją CT będziesz kryć.
Przynajmniej będę brał tylko jeden lek i będę mógł ruchać, nie dla każdego to wszystko takie jedno jak Tobie.
  • 1018 / 91 / 7

@Brutalny ja się tak bawiłem dwa lata wraz z klonem i bromem. benzo tabletki mega się podobają ludziom z lękami, brakiem pewności itp ale to jest zajebiście złudne. niby lek, nie jakiś kamyczek z ulicy dlatego bardziej kuszą, wydają się bezpieczne a benzo uzależnia najsilniej na świecie.
chcesz skończyć je brać czy ograniczyć? jak na ciebie wpłynęło regularne branie i jakie to są dawki?

@pomasujplecki paro kastruje ale to nie jedyny ssri, może sobie zmień na coś innego, zależy z czym się borykasz. jeżeli jednak chcesz brać ssri i brać inne zabawki to mija się to z celem co zapewne przeczytałeś na tym forum już mnóstwo razy bo na chwilę obecną paro robi więcej szkód niż pożytku bo częstując się innymi specyfikami z paroksetyny odczuwasz jedynie skutki uboczne i jeszcze ta dawka 60mg.
  • 1201 / 142 / 0

@cbsz jak na mnie wpłynęło regularne branie? w koncu poznałem jak żyje zdrowy człowiek bez zaburzeń lękowych , w koncu jestem tym kim byłem kiedyś ze tak powiem. Chce skończyć je brac ale nie biorąć mam doła jakiekoś i się dziwnie czuję a ze mam alpre to biore , dawki duze nie są od 0,5 do 1mg dziennie maksymalnie. Z tym ze czasami nie jem tydzien alpry i jem wtedy 5 do 10 mg relanium na dobe, ogolnie dzięki tym lekom czuje sie naprawde normalne i luźnie, ale wiem tez ze nie moge ich jesc w nieskonczoność
  • 1018 / 91 / 7

@Brutalny czujesz się dziwnie bo spada poziom benzo we krwi, to objawy uzależnienia fizycznego i psychicznego. gdy poziom spadnie organizm daje ci znać że jest coś nie tak i żeby znów wziąć benzo. lęki możesz leczyć także ssri (sertralina jest dobra) na chwile obecną radziłbym ci trzymać stałą dawkę dzienną np. rano 0.5mg i wieczorem 0.5mg. następnie zamieniać na diazepam i redukować później do minimum aż w końcu odstawić. czysty możesz zacząć kurację sertraliną. dawki nie są jeszcze kosmiczne a bierzesz stosunkowo krótko więc mógłbyś to ładnie odstawić i nigdy nie wrócić. takie działania obgadaj z jakimś psychiatrą.
  • 927 / 101 / 0

@Brutalny wiem, że to rada z dupy, ale jeśli już chcesz brać alprę regularnie to nie lepiej żonglować różnymi gabaergikamki? Żeby życie miało smaczek raz alpra, raz baklo, raz prega itd %-D
Z dwojga złego wolałbym tak lecieć niż na ciągu alprowym.
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2258 uczestników Wejdź na czata