Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Użytkownik zbanowany
  • 159 / 8 / 0

19 lutego 2021Mocarny1234 pisze:
Na dzisiejszego tripa 3mg alpry + 4 piwka i dorzucać jeszcze clona czy może to miec jakiś związek z alpra i zmiejszy działanie?:)

Oczywiście wszystko to mója wyobraźnia :D
3 mg alpry + 4 bronxy wystarczy, nie wrzucaj już klona.Zostaw na inny dzień.
  • 4 / / 0

Zarzucone 1,5mg alpry 4 broni i nie dosyt miałem więc 1clon i relanium 10mg i jakoś żyje a wstałem o 7.45 gdzie zawsze Śpię do 11 minimum :D ile tej alpry zarzucić żeby efekt był jak nie wiem co?:)

Olej CBD jako naturalne antidotum na współczesne choroby?

Olej CBD ostatnio cieszy się na świecie wielką popularnością. W Polsce przez długi czas był kojarzony, zupełnie błędnie, z marihuaną. Jednak ostatnio informacje na jego temat zaczynają przebijać się do społecznej świadomości.

Udaremnili przemyt i wprowadzenie na rynek kokainy o czarnorynkowej wartości ćwierć mililiona PLN

W miniony weekend kryminalni z koszalińskiej komendy na terenie województwa zachodniopomorskiego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 35 i 25-lat podejrzanych o posiadanie i przemyt substancji zabronionych.
  • 4 / / 0

19 lutego 2021Luzing pisze:
19 lutego 2021Mocarny1234 pisze:
Na dzisiejszego tripa 3mg alpry + 4 piwka i dorzucać jeszcze clona czy może to miec jakiś związek z alpra i zmiejszy działanie?:)

Oczywiście wszystko to mója wyobraźnia :D
3 mg alpry + 4 bronxy wystarczy, nie wrzucaj już klona.Zostaw na inny dzień.
Akurat mam tego wiadra więc wiesz tolerke bendesin 10 mg i clon mam ogromny wczoraj poszło 3mg alpry a nie jem tego w ogóle i taki średni efekt ci powiem dodatkowo 3/4 piwka i bendesin 10 i clon 2 jakoś zasnąłem
Jadłem latami estazolan i clony dziennie po 15-30 tabs
  • 321 / 83 / 0

@Mocarny1234 daj tyle ile masz tolerki, lekko nad. Chyba, że chcesz iść spać, to się napij wódki i nie bierz benzo, bo tutaj nie będzie kosmicznych efektów. Co najwyżej sen lub nieświadome odpierdalanie.
  • 4 / / 0

Clony jak jem to potrafię 30 w dzień i przymulony bendesin 10mg więcej niż 3 nie wrzucałem bo jeden z alko działa dobrze a wczoraj alpra 5 albo 6 mg 2 clony i 4 piwa i oprócz zlania się w nocy to efekt słaby jedynie sex wydłużył się dosyć dłuzej :D
Wspominam najlepsze eti i clon to miał [cut!] w roztworze to było boskie

/Nie używamy nazw vendorów, do tego służy dział Sprzedawcy+//misspill
  • 633 / 35 / 0

@Mocarny1234
To nie temat o rc syfie. Mam nadzieje, że nie pomyliłeś Królowej Alpry z flualesyfem.. jak się nawpierdalałeś w życiu pełno rc benzo, to masz rozjebane przekażniki Gaba jak pochwy, tych testerek ciężarówek przy drodze.
Ten [cut!] to miał Clonazepam czy clonazolam?
Nie osiągnąć satyfakcji po miksowaniu alpry z clonem i alkocholem, ale zlać się w łóżko?
Ja dziesiątki razy przesadziłem z benzo, urywały mi się filmy, budziłem się ogołocony z forsy w krzakach na przedmieściach. Przesypiałem stacje.. ale nigdy się nie zlałem, i to jeszcze po niezadowalającym efekcie! Turbo dziwne %-D

/Nie używamy nazw vendorów, do tego służy dział Sprzedawcy+//misspill
  • 1189 / 138 / 0

mnie alpra w sobote tak zrobiłą ze się obudzilem dopiero teraz w sensie swiadomosc.. niedzieli nie pamiętam , a wziąłem tylko 1mg naraz i pilem whiskey i browary, teraz kontruje rolkami zeby jakos zyc
  • 10 / / 0

Myślał ktoś kiedyś z was nad jakimś „zamiennikiem” alpry tylko mniej szkodliwym?
Nie chce wrzucać częściej niż 1 raz w miesiącu (takie postanowienie) i szukam czegoś w klimacie alpry żeby sobie moc pozwolić raz w tygodniu albo i częściej.
Coś godnego „polecenia”?
Bo obstawiam ze suple pokroju 5htpa czy gaba to nawet nie odczuje.
  • 3287 / 926 / 0

Pregabalina jest porównywana często z alprazolamem w badaniach, nie bez kozery.
Z kolei GABA suplement w ogóle nie działa, bo nie przechodzi bariery krew-mózg. GABA połączone z niacyną w łańcuchu to inaczej ruski wynalazek Pikamilon. Jemu najbliżej naturalnego GABA, ale tolerancja rośnie KOSMICZNIE i efekt jest słaby nieekonomiczny.
  • 591 / 158 / 0

@RG1x pregabalina wg mnie jest o wiele słabsza od alpry i nigdy by mi nie stykła jako zamiennik.
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2084 uczestników Wejdź na czata