Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Użytkownik zbanowany
  • 1192 / 417 / 0

jak zapijałeś to tak
  • 1145 / 131 / 0

to teraz inne pyytanie , czy moge alkoholem zejsc z alprazolamu? czy ktoś tak robił?

2021: rok ważnych zmian w międzynarodowej polityce narkotykowej

Grudzień 2021. Amerykanie i Polacy legalnie palą marihuanę. W Norwegii wymiar sprawiedliwości nie interesuje się już osobami uzależnionymi od narkotyków, bo trafiły one pod opiekę ochrony zdrowia. Z dekryminalizacji cieszą się też w stolicy Australii. Być może takie zmiany zajdą w różnych częściach świata przez kolejne dwanaście miesięcy. Kryka Polityczna i przegląd najważniejszych inicjatywy narkopolitycznych na rok 2021.

Żołnierze odpowiedzą za narkotyki. Akcja w Dęblinie i Puławach

Wtorkowa akcja Żandarmerii Wojskowej przeprowadzona m.in. w Dęblinie i Puławach zakończyła się zatrzymaniem piętnastu podejrzanych, w tym czwórki żołnierzy 41. Bazy Lotnictwa Szkolnego. W trakcie przeszukań znaleziono niewielką ilość amfetaminy i marihuany.
  • 177 / 18 / 0

@Brutalny jak Ci nie wyjdzie odstawka alpry a myślę że może tak być to przesiądź się chociaż na relanium. Taka moja rada, myślę że nie jest taka głupia.
Użytkownik zbanowany
  • 1192 / 417 / 0

możesz, ale będzie Ci czegoś brakować
  • 1145 / 131 / 0

28 listopada 2020spiderek pisze:
możesz, ale będzie Ci czegoś brakować
chodzi mi o to ze juz nie mam tabletek oprocz 2 na rano na kaca , i chcialbym poprotu pic dalej ale nie brac alpry , a potem ewentualnie zejsc z alko, i nie chce doswiadczyc mega zejscia dlatego nie wiem czy alko pomoze w ewentualnym skręcie po alprze, ale jak tak to jest git ,
  • 1499 / 1697 / 0

28 listopada 2020Brutalny pisze:
to teraz inne pyytanie , czy moge alkoholem zejsc z alprazolamu? czy ktoś tak robił?
jak najbardziej, zwlaszcza po krotkim ciagu. zamaskuje Ci objawy skreta. nikomu tego nie doradzam, ale skoro i tak pijesz alko to krzydy Ci tym postem raczej nie zrobie.

z fartem :ręka:
Użytkownik zbanowany
  • 1192 / 417 / 0

pomoże, ale będzie Ci brakować alpry do miksu, minie po dwóch tygodniach, po tygodniu będzie dużo lepiej
Aneczka dobrze mówi :ręka: :patrzy:
  • 1145 / 131 / 0

dzieki za odpowiedz, chcialem skonczyc juz sloik , zjadlem juz 4mg do 8 ppiw i wódy i wszystko o garniam , język mi sie pląta i nawet ekran nei rusza czuje sie zupelnie normalnie , ale musialem tak zrobic bo od jutra koniec z bzd , :) w koncu tylko alko na ewentualne jazdy i silna wola i wracamy do picia umiarkowanego , pozdrawiam jadaczy leków , fajna sprawa ale nie na długo

ale czuje jak jak bóg %-D
  • 177 / 18 / 0

moim zdaniem benzo poprostu trzeba zmieniac na inne co jakis miesiac i jest good.
  • 1145 / 131 / 0

tak , po wyplacie sobie ogarne diazepam , jakby sie coś działo , ale mam nadzieje ze tdam rade sobie poradzić m juz mialem takie jazdy ze chyba nic mnie nie pokona
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1946 uczestników Wejdź na czata