Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1703 / 155 / 0

Oj u mnie dziś alra grubo weszła hahah matka mówi że wyglądam jak naćpany ( standard ) i chodzę całym chodnikiem ... hahaha chyba. Nie tylko alpra weszła ale kto byłby pamiętał wazne ze samopoczucie dobre :)
  • 655 / 33 / 0

Wczoraj 4mg podbite duża paka tchio dziś to samo tyle że z 3mg i jakoś dalej ta alpra nie potrafi mnie już niczym zaskoczyć.

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Na kolację zrobił matce naleśniki z marihuaną. Kobieta wylądowała w szpitalu. Rusza proces mężczyzn

Sprawa sięga stycznia tego roku, gdy policjanci z białostockiej „patrolówki” zatrzymali 28-latka podejrzanego o posiadanie, uprawę i udzielanie narkotyków. Mundurowi zabezpieczyli ogółem blisko 300 gramów marihuany.
  • 348 / 62 / 0

U mnie Tramal 2 x 450 thioco i 2 x 4mg alpry bo byłem u kumpla, graliśmy w fife na siebie i zamiast mu doładować kod na subskrypcję ps plus 12 miesięcy, wpisałem na moim koncie. Biorę 2mg dziennie ale dzisiaj się wkurwiłem.
  • 1145 / 131 / 0

mi sie kończą tabletki i zawsze jak było to 1-1,5 to góra mg dziennie tak chyba dzisiaj sobie wrzuce ze 3 do piw , zeby fajnie przyczilować i przy koncu przygody z alprą i dnie opakowania coś sie podziało więcej
Użytkownik zbanowany
  • 1192 / 417 / 0

27 listopada 2020Brutalny pisze:
mi sie kończą tabletki i zawsze jak było to 1-1,5 to góra mg dziennie tak chyba dzisiaj sobie wrzuce ze 3 do piw , zeby fajnie przyczilować i przy koncu przygody z alprą i dnie opakowania coś sie podziało więcej
tak se tłumacz własną głupotę :uwaga:
  • 1145 / 131 / 0

to żadne tlumaczenie poprostu wiem ze wiecej tego nie zamówie :) dlatego chce wiecej wrzucic i tyle , zeby poczesało łeb mocniej na koniec i basta
Użytkownik zbanowany
  • 1192 / 417 / 0

to żadne tlumaczenie poprostu wiem ze wiecej tego nie zamówie :) dlatego chce wiecej wrzucic i tyle , zeby poczesało łeb mocniej na koniec i basta
po roku brania 1-5mg plus alko, życzę szansy powodzenia :uwaga:
  • 1145 / 131 / 0

27 listopada 2020spiderek pisze:
alprazolam biore od 10 października i już sie kończy wiec pozdro , ciekawe skąd wziąłeś pół roku u mnie , ja sie powinienem obejść bez dużych konsekwencji zwłaszcza ze jak pisze nie szlo wiecej niz 1,5 maks dziennie a niekiedy w ogole teraz na koncu pudelka chce wiecej zajebac i skonczyc szybciej zeby miec spokoj od benzo
Użytkownik zbanowany
  • 1192 / 417 / 0

27 listopada 2020spiderek pisze:
alprazolam biore od 10 października i już sie kończy wiec pozdro , ciekawe skąd wziąłeś pół roku u mnie , ja sie powinienem obejść bez dużych konsekwencji zwłaszcza ze jak pisze nie szlo wiecej niz 1,5 maks dziennie a niekiedy w ogole teraz na koncu pudelka chce wiecej zajebac i skonczyc szybciej zeby miec spokoj od benzo
gdzie wspomiałem, że łykasz pół roku??, 1mg dziennie tj. naprawdę dużo, pogadamy po dwóch tygodniach - jak wytrzymasz, oki?? %-D :korposzczur:
  • 1145 / 131 / 0

ale czy po 2 miesiacach codziennego zazywania alpry moze juz wystąpic skręt? podlewany piwami .. mam nadzieje ze jednak nie zwlaszcza na niskie dawki
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1946 uczestników Wejdź na czata