Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 1086 / 117 / 0

ja ostrzegam alkoholików , bo nim niestety jestem .. ze mimo ze niby nie czuc alpry 0,5-1mg to uwiezcie ze czuc znakomicie i nie bierzcie wiecej niz 1mg dziennie .. 1 mg to maksmalnie .. dla osob nie orających GABA 0,25 powinni odczuć przeciw lękowo i prospołecznie .. ,

@up głupotą jest brac 5-7 mg naraz to marnotractwo tego leku , ja nigdy nie przekroczylem 1,5 mg dziennie, ale mam tabletki 0,5 mg i zawsze jak cos jest nie tak staram sie je kruszyc na pol i brac pol a jak nie zadziala to drugie pol nigdy nie ide na żywioł , boje sie uzaleznienia od benzo
  • 84 / 3 / 0

no to jest głupotą w chuj. ale człowiek był młody i głupi i nie wiedział jeszcze jak się z tym obchodzić. zależy też jak kto podchodzi do tego, bo aktualnie mam w chuj dużo stresu i biorę to, żeby spać albo, żeby zniwelować ten stres, który w zajebisty sposób odchodzi po przyjęciu tego leku. ale kiedyś to było na zasadzie wezmę sobie dla fazy, żeby zajebiście pochillować. a zarzucało się takie dawki, bo myślałem, że większa dawka - lepsza pizda. A to było nie dość, że odmużdżenie, dziury w pamięci, więcej kg na masie, bo zawsze głód mnie łapie po tym i mam ochotę na coś słodkiego to jeszcze zaspany 24/h i to do takiego stopnia, że ile byś kawy nie wypił to i tak oczy się zamykały, a problem ze wstaniem rano, szczególnie o 5 - dramat.

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Schował narkotyki w buzi - twierdził, że to narośl od zęba

Policjanci piskiej prewencji zatrzymali 38-latka, który ukrywał się przed organami ścigania. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na jego opuchnięty policzek. Mężczyzna twierdził, że to jedynie narośl od zęba.
  • 1481 / 1671 / 0

19 listopada 2020strtcode pisze:
Pamiętam jak miałem kiedyś ciąg na tym to nie wiedziałem czy jest niedziela czy środa.
ja z dniami tygodnia raczej nie mialam problemu, ale zdarzylo mi sie pojsc do lekarza po benzo, ktore mi wypisal 3 dni wczesniej.
on myslal, ze ja juz wszystko zjadlam, a ja po prostu nie pamietalam, ze u niego bylam- nawet mu nie wierzylam dopoki w domu nie znalazlam calej nowej paki, jeszcze nie otwieranej.
ale nowa recke i tak wypisal, postukal sie w glowe i wypisal %-D
  • 84 / 3 / 0

19 listopada 2020Ankaaa pisze:
19 listopada 2020strtcode pisze:
Pamiętam jak miałem kiedyś ciąg na tym to nie wiedziałem czy jest niedziela czy środa.
ja z dniami tygodnia raczej nie mialam problemu, ale zdarzylo mi sie pojsc do lekarza po benzo, ktore mi wypisal 3 dni wczesniej.
on myslal, ze ja juz wszystko zjadlam, a ja po prostu nie pamietalam, ze u niego bylam- nawet mu nie wierzylam dopoki w domu nie znalazlam calej nowej paki, jeszcze nie otwieranej.
ale nowa recke i tak wypisal, postukal sie w glowe i wypisal %-D
hahahahah, o kurde, niezły przypał. Dziwne, że nie spaliłaś sobie mety u niego już i nie pogonił cię bez powrotuXD
Użytkownik nieaktywny
  • 1086 / 117 / 0

defakto nawet nie wiem kiedy minęło mi półtora miesiąca używająć benzodiazepin , ale w sumie bardziej dlatego ze naraz mi wpadl spory zapas i korzystam sobie , mysle ze skoncze to za tydzien maks , i jestem ciekawy jak moj organizm na to zaraguje , czy bedzie chujowo czy dam rade na lajcie troche mam obawy mimo wszystko jak to będzie ale wiecej niz 1mg na dzien nie przekraczałem , no moze 2-3 razy
  • 222 / 9 / 0

Już trzy dni bez żadnego benzo ostatnie dwa mg Alpy podczas ataku paniki teraz jest dłuższa przerwa ze względu na leczenie się Medyczna marihuana z głową. Z tym mijaniem czasu na benzodiazepin ach to w 100% prawda czas ucieka przez palce nie zawsze też wtedy kiedy tego oczekujemy
  • 139 / 42 / 0

19 listopada 2020Brutalny pisze:
ja ostrzegam alkoholików , bo nim niestety jestem .. ze mimo ze niby nie czuc alpry 0,5-1mg to uwiezcie ze czuc znakomicie i nie bierzcie wiecej niz 1mg dziennie .. 1 mg to maksmalnie .. dla osob nie orających GABA 0,25 powinni odczuć przeciw lękowo i prospołecznie .. ,

@up głupotą jest brac 5-7 mg naraz to marnotractwo tego leku , ja nigdy nie przekroczylem 1,5 mg dziennie, ale mam tabletki 0,5 mg i zawsze jak cos jest nie tak staram sie je kruszyc na pol i brac pol a jak nie zadziala to drugie pol nigdy nie ide na żywioł , boje sie uzaleznienia od benzo
Mordo ty zamiast ostrzegac innych lepiej pomoz sam sobie, bo wpierdalasz te leki jak cukierki od 2 miesiecy. W dodatku problemy odstawienne wynikajace z laczenia z alkoholem sa kurewsko niewspolniernie do pozytywnych efektow.

Mimo, ze nie zycze ci zle to twoja historia ma 2 najbardziej prawdopodobne scenariusze:
1. Bedziesz zdychal na odstawce spowodowanej chlaniem i alpra. Sama alpra zapewnie zostanie twoim ziomem na najblizsze lata.
2. Jakims cudem nie odczujesz efektow odstawiennych i ze wzgledu na to stwierdzisz, ze mozesz sobie plynac dalej az w koncu dojdziesz do punktu nr 1.

Jezeli chcesz z tego wyjsc to wypierdol te tabletki do smieci, perspektywa zmarnowania nawet pelnej paczki i tych paru zl wydanych na nia jest kurwa niczym w porownaniu do tego co cie czeka.
  • 1649 / 148 / 0

Fakt głupotą jest branie na raz większej dawki alpry jak 2mg jak ktoś wcześniej napisał np 5-7mg ..marnotractwo leku nic więcej. Ja od siebie dodam ze w woj.zach-pom ciężko dostać dawkę alpry 2mg ...
  • 201 / 31 / 0

Głupotą, jak ktoś ma taką tolerancję to jest to koniecznością, niczym więcej. Łatwo gadać i tak samo się wpierdolić. Ja po 10 mg klona i mógłbym za kółko wsiąść. Też bym wolał zjeść 0,5 mg i mieć pizdę cały dzień, a jem 10, bo czuję, że ranne 10 mg powoli schodzi. To jest branie nie dla fazy tylko, żeby czuć się normalnie. Nie mam wprawdzie jazd, że bez benzoli z łóżka nie wyjdę, albo do sklepu nie pójdę, ale nie chciałbym w nim np. niektórych spotkać albo siedzieć chuj wie ile. Cel, collect, kasa, dzida. A no i te 5 pigułek klona na podkładzie z 750 mg pregabaliny, o której nie mam zdania, powypisywali po 3 paczki kilku konowałów jak byłem po benzo to wykupiłem, mocno droga Egzysta nie jest w porównaniu do cen oryginału przed wygaśnięciem patentu.
Jako osoba nie stroniąca od alko albo mówiąc wprost pijąca z jebaną tolerancją krzyżową mógłbym ojebać paczkę tych cukierków i by nie było po mnie widać.. jebane klony jak, one potrafią uratować życie, po czasie tylko smyrając delikatnie.
Tak, że to nie łykanie tylu tabletek jest głupotą, głupotą było wywindowanie tolerki w inną galaktykę.

Dobrze, że alpra z alko mnie jeszcze relaksuje, przy mocnych trunkach dając nawet lekko euforie. No ale niestety, recepty są, apteki w pobliżu brak.
  • 222 / 9 / 0

Ziomek spróbuj medycznej marihuany od Aurory i zmniejszaj te dawki bo kiepsko bedzie Nie jest to proste ale wiem co mówię
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1742 uczestników Wejdź na czata