Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Użytkownik zbanowany
  • 6 / / 0

Alpra jest zajebista
Zawsze mnie ratuje przed jakimś stresującymi akcjami
Jedna tab spokojnie wystarcza

Próbowale.m różnych benzo
Ale alpra to inna liga
Moin zdaniem
  • 91 / 11 / 0

Podwójne espresso + Alpra 1mg + Lorek 2,5mg no i można jechać na zakupy :) Humor wyśmienity.. %-D

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Koniec z obsługą turystów w coffee shopach? Władze Amsterdamu podejmują kroki

Władze stolicy kraju tulipanów planują przedyskutować temat obsługi turystów w coffee shopach. Choć prawo krajowe posiada zapis o zakazie sprzedaży miękkich narkotyków osobom spoza granicy, to miasta tego nie egzekwują. Teraz rada miejska Amsterdamu zapowiada, że planowane dyskusje mogą poskutkować dużymi zmianami.
  • 12 / 1 / 0

Ponawiam zapytanie: 60-80 dni alpry najpierw dawki 3 mg na dobe pozniej 6 mg na dobe a na koneic juz nawet 10-12. Zostanie bez. Brak diazepam, bromazepam, lorazepam ani inne benzo nawet hydry. Co mi grozi?
  • 1058 / 516 / 0

@CzterolistnyJosh ostry skręt. Kołuj jakieś klony czy relki i schodź z tego, bo jak cię zacznie trzepać to nie będziesz wiedział jak się nazywasz.
  • 138 / 3 / 0

Załatw sobie Alfre żeby zejść z niej powoli i dołóż do niej pregabaLina myślę że w miesiąc zejdziesz z tego i obędzie się bez Skręta ewentualnie tak jak kolega wyżej napisał na koniec mogą być jeszcze rolki ale nie dawaj klona bo to jest taka sama moc jak alpra
  • 1023 / 103 / 0

a ja mam jeszcze jedną zagwostke , jak ktoś je alpre to czy na oddstawce nie można złagodzić objawów odstawiennych właśnie alkoholem ? nie mówie tu o kosmicznych dawkach alpry tylko bardziej przyziemnych
  • 175 / 24 / 0

można ale na krótko, musiałbyś chodzić non stop zalany. Ondnośnie odstawiania, ja zawsze CT a było ze 4 razy. Spróbuj, przemyślisz swoje życie i może nabierzesz wstrętu do benzo. Aby rolki załat zeby jakiejś padaczki nie było. Widziałem to na żywo, bardzo nieciekawy widok. Koleś ogólnie nic nie pamięta od momentu jak upadł do momentu jak go postawili na nogi. Piana z gęby, pozycja embrionalna i trzesienie jak przy -20. Najlepsze, że było to na zebraniu kadr w firmie. Ja spokojnie piłem kawę bo wiedziałem, że to Holandia i na pewno go odratują, byłem pewny, że po benzo, ale nie. Powiedział, że pił bardzo dużo cały weekend. Nawet go nie zwolnili, miesiąc później tak się złożyło, że zostaliśmy dobrymi kumplami :-)
  • 1023 / 103 / 0

tabaka 50/50 z pokruszoną alprą ma sens ? mam sentyment z dawnych lat to snifowania pewnych rzeczy i poprostu czasem fajnie coś zakurwić po nosie , manotractwo?
  • 175 / 24 / 0

Nie ma. Zjedz alpre i snifnij samą tabakę.
  • 138 / 3 / 0

Przerzućcie się wszyscy na zioło od Aurory 20% Indyka relaksuje dużo bardziej od Akopry
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1609 uczestników Wejdź na czata