Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1266 / 304 / 0

Gorzki smak alpry idealnie komponuje się z goryczą grejpfruta.
  • 1161 / 168 / 0

Ja właśnie ojebałem soczek wyciskany z gejpruta + jeden cały grejprut zjem później. Z ranca zarzuciłem 2,5 mg alperki a potem dorzuce reszte i zjem te grejpfurty

opdebrałem se dzisiaj 1mg afobam paczke. ale tym razem nie ten ze słoiczkiem frontinu tylko ten zwykły w blistrach ciekawe czy jakaś rożnica ,na 99% żadna.

Jak rynek narkotykowy zmienia się w czasie pandemii

Koronawirus zamknął granice państw, co znacznie utrudniło przemyt narkotyków. W jaki sposób rynki narkotykowe w Unii Europejskiej zaadoptowały się do wyjątkowych warunków? Czytamy raport unijnej agencji ds. narkotyków.
  • 1161 / 168 / 0

Nie moge edytować, jak coś niech mod jakiś scali. Grejp działa, to nie mit. Od paru dni jem grejpruty i pije soczki z nich i ewidetnie alpra działa mocniej i dłużej a i dodatkowo witaminki dostajemy z tego owocu :) Grejpruty rulez ! A kiedyś nienawidziłem tego owocu.
  • 82 / 1 / 0

Ale mialem rano krzywa jazde bo zjaralem w kilka minut 3 lufy kozak tematu i po 10 min zaczal sie uciska w gardle co chwile serce chyba 200puls chodzilem jak pijany kolory zywsze wiec sie przestraszylem i poszlo 4mg alproxu dopiero pomogl dopiero po 80min i to co opisuje to zwykly bad trip ? I czemu alpra pomogla dopiero po 80min 2mg pod jezyk i 2polkniete. :tabletki: :skret:
  • 1161 / 168 / 0

Może dużo pokarmu miałęś w organizmie i dlatego tak się wolno wchłonęło ale nie jestem ekspertem więc to tylko moje domysły.

Ja dzisiaj jak ojebałem grejpruta zarzuciłem zaraz po tym 1,5 alrpy i zasnałem nie wiem kiedy xD Ttrzeba też kawe pić albo energetyki by nie przesypiać fazy.
  • 82 / 1 / 0

Byłem na czczo po pobieraniu krwi i dwa poszły podjęzykowy a wszystko się uspokajało dopiero po 80 min… Zostało mi jeszcze na jakieś dwie lufki na jutro myślicie że wziąć jednego mg przed uchroni mnie przed taką sytuacją jak dzisiaj?
  • 3434 / 421 / 0

Jak dla mnie to po 80min mj przestała działać z taką intensywnością i Ci po prostu przeszło,do tego alpra juz dzialala. Poza tym to jak dla mnie benzo słabo dzialaja jako zbijacz bad tripa po mj,lepiej jako podkład jak ktoś chce zapalić a ma jakas nerwice czy coś,wiadomo nonsens no ale... Mógł być to także atak paniki. Po twoich postach wnioskuje że naduzywasz benzo,więc tutaj też może być problem.
  • 1292 / 106 / 0

@rooney dużo tej alpry Ci schodzi ..?
  • 1161 / 168 / 0

@michass90 ciezko zliczyć w sumie ale ogólem okolo 6 mg dziennie a co tam ?
  • 1023 / 496 / 0

17 września 2020Nerwuseq pisze:
Byłem na czczo po pobieraniu krwi i dwa poszły podjęzykowy a wszystko się uspokajało dopiero po 80 min… Zostało mi jeszcze na jakieś dwie lufki na jutro myślicie że wziąć jednego mg przed uchroni mnie przed taką sytuacją jak dzisiaj?
A może po prostu mniej pal? Jaki jest sens w zajebaniu się jak świnia, by potem musieć łykać benzo na uspokojenie? Marnujesz i jaranie, i benzo.
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata