Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 731 / 50 / 0

20 marca 2020Piolun pisze:
Co dwa, góra trzy dni biorę 4-6 mg. Teraz trzeba siedzieć na dupie w domu więc tych dawek napierdalam więcej żeby mi nie odjebało do końca od tych pustych czterech ścian. Czy to normalne że przy tolerce na w/w dawkach spada popęd seksualny? Myślałem do tej pory że tak działa ssri - szczególnie paroksetyna mnie tak zwarzywia że chemicznie jestem wykastrowany ale jak biorę benzo w sensie alprę żeby się mówiąc wprost ujebać w dawkach prawie dwocyfrowych to jest to normalne że nie mam ochoty totalnie na żadne kontakty z otoczeniem i libido spada do zera? Nie jestem w związku więc przynajmniej nie mam problemu że mógłbym w dziewczynie stwarzać poczucie odrzucenia swoim brakiem zainteresowania. Generalnie mam na siebie wyjebane więc pytam bardziej z ciekawości czy alpra obniża popęd bo do tej pory nie miałem tak z innymi benzo w sensie diazepamem, clonem..
To prawdapodobne przy lekach tego typu a szczegòlnie przy tych dawach .. niestety " Ujebanie Się " ma swoje minusy ..
  • 135 / 35 / 0

Jutro potrzebuję załatwić jedną sprawę i bardzo się stresuję. Wziąłbym klonazepam, gdybym miał pod ręką, ale tak się zdarzyło, że mam alprę. Jak zawsze brałem 2mg klona i wszystko było okej, to ile w takim razie wziąć alpry, żeby nie przesadzić i nie usnąć? 3mg? Dawki rzędu 0,5 czy 1mg na mnie nie działają w ogóle.

O konopiach w Radio Maryja – audycja i transkrypcja

Transkrypcja Wolnych Konopi z audycji o konopiach w Radio Maryja. Jedna z najrzetelniejszych audycji jaka ostatnimi czasy pojawiła się w polskich mediach - serio.

„Przebudzenie mocy” - narkotyki warte w hurcie ok. 90 mln zł nie trafią na rynek

Zlikwidowanie w Hiszpanii 18 plantacji konopi, gdzie rosło ponad 14,5 tys. krzewów (uzyskano by ok. 1,5 tony marihuany), przejęcie 270 kg marihuany, 25 kg haszyszu, kokainy, 7 jednostek broni palnej oraz zatrzymanie 63 osób narodowości polskiej, hiszpańskiej, marokańskiej i litewskiej - to efekt operacji "Przebudzenie mocy".
  • 281 / 29 / 0

@mrwelladjusted Normalnie bym Ci doradziła 0,5 mg, bo nawet mi tyle pomaga. Właśnie 0,5-1. Ale skoro na Ciebie ni chuja to kiepsko... Sprawdź lepiej w domu jak działa na Ciebie dawka rzędu 2-3mg, żebyś nie zamulił, albo nie odjebał czegoś głupiego. Ja jem alprę od tygodni i taka dawka wzięta na raz odcina mnie na dłuższą chwilę.
  • 1731 / 509 / 0

Teoretycznie mają taką samą moc. 2,5 mg weź, te 0,5 na wypadek gdyby się okazało że jakoś słabiej na ciebie działa alpra niż klon - co się zdarza, teoria to jedno, praktyka to drugie. Więcej nie ma co, mnie na przykład alprazolam znacznie skuteczniej usypia niż klony i na przykład 4mg klona to jestem nieźle porobiony i trochę bym miał problem z pamiętaniem co robiłem danego dnia ale da się normalnie funkcjonować. Tyle samo alpry i pewnie bym usnął siadając na dłużej gdzieś w autobusie czy w pracy.
  • 1041 / 226 / 0

2mg jest dobrą dawką na stresujące sytuacje itp. ja mam sporą benzo-tolerkę i biorę 3mg ale z małą tolerką mi 2mg robiło efekt.
  • 281 / 29 / 0

U mnie jest z kolei wręcz przeciwnie - klon zwala mnie z nóg i śpię jak zabita, a alpra w zależności od dawki trochę pobudza i nakręca, albo zamula i uspokaja. Na jakichś spotkaniach, czy w pracy trzeba się pilnować. Chociaż w dobie pandemii i pracy z domu - pierdolę :D
  • 731 / 50 / 0

24 marca 2020mrwelladjusted pisze:
Jutro potrzebuję załatwić jedną sprawę i bardzo się stresuję. Wziąłbym klonazepam, gdybym miał pod ręką, ale tak się zdarzyło, że mam alprę. Jak zawsze brałem 2mg klona i wszystko było okej, to ile w takim razie wziąć alpry, żeby nie przesadzić i nie usnąć? 3mg? Dawki rzędu 0,5 czy 1mg na mnie nie działają w ogóle.
Widzisz u mnie te sprawy maja się odwrotnie .. np 4-6mg klona mnie nie robi .. a dodam ze klona miałem 2op w życiu w dużych odstępach od siebie .. ostatnio ( miesiąc temu ) brałem po 4mg 6mg i nic .. a biorę alpre połówkę 2mg ( czyli 1mg ) i gdy leżę to fajnie otula do snu .. ale gdy jestem na mieście to zauważyłem ze aktywizuje mnie do " życia " ..
  • 2946 / 271 / 0

Ogarnąłem l4 do końca tygodnia i recke na afobam 0,5mg i to bez wychodzenia z domu. Właśnie sobie zarzucilem 1mg xana, a nie jadłem z 2 lata , tylko rolki w tym czasie. W sumie to już z 10min od podania podjezykowego , no cóż robi się miło.
  • 12 / / 0

Nie wiem, dziwna ta alpra. Wale sobie 1mg i jakos nie czuje giga efektów, dopijam piwkiem i cos tam smyra, ale co dziwne lub normalne (nie wiem) to mi się gastruwa załącza
  • 673 / 60 / 0

Tak, ja też po alprze czyszczę lodówkę.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 804 uczestników Wejdź na czata