Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 8074 Strona 695 z 808
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 323 / 11 / 0

Rozumiem, nie chce po prostu tracić pieniędzy na wizytę u lekarza, który wypisze mi jakąś slabizne lub zupełnie coś innnego na czym mi nie zależy
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 323 / 11 / 0

09 października 2019modest pisze:
Rozumiem, nie chce po prostu tracić pieniędzy na wizytę u lekarza, który wypisze mi jakąś slabizne lub zupełnie coś innnego na czym mi nie zależy
Ale fakt faktem, że profil działania odpowiada mi lepiej niż w przypadku klonów, które jedynie zamulały.

PS. proszę o scalenie posta

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Przyjechał do komendy, by… zmylić pościg

Policyjny patrol wjeżdżając na teren komendy zauważył dziwnie zaparkowaną hondę accord, a w niej wystraszonego mężczyznę. Gdy policjanci zapytali go co się stało i dlaczego tu stoi? Ten zaczął im opowiadać o tym, że był ścigany i postanowił się ukryć na parkingu komendy.
Rejestracja: 2019
  • 221 / 27 / 0

Z lekarzami nie na zasady.. czasem mam wrażeniem że to zależy którą nogę wstali, jakie odebrali wykształcenie, od kogo się nauczyli no i praktyka :) Moja lekarka rodzinna prosto po studiach medycznych dawała mi recki na zopli, xanax. midazolam Systen szybko ją zniszczy nn :(
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 323 / 11 / 0

Wystarczy iść do lekarza rodzinnego pierwszego kontaktu? W tym przypadku może pewnie być trudniej wysępić reckę niż idąc prywatnie?
Rejestracja: 2014
  • 8944 / 1210 / 0

^
Tak, wystarczy i zwykle są skłonni wypisać Alprazolam. Jeśli nie masz 16 lat i posiadasz minimum dobrej gadki, to powinno się udać.

Mały tip - nie używaj nazwy Alprazolam, tylko najlepiej mówi o Afobam'ie (możesz dodatkowo przekręcić nazwę na Abofam :)).
Podkreślaj, że to wyłącznie do doraźnego stosowania, bo jesteś świadom, że to może uzależniać.
Rejestracja: 2019
  • 4 / 3 / 0

Normalnie idź do pierwszego lepszego rodzinnego i powiedz że skończył ci się afobam czy alpragen,. Wymyśl jakąś dobrą historię choroby jakie leki i w jakich (oczywiście dużych) dawkach bierzesz np. (wenla, tianeptyna, mirta, lamitrin) i powiedz że nie możesz teraz funkcjonować ze względu na lęki społeczne, a psychiatra zawsze ci to przepisywał. Jak się spyta czemu nie poszedłeś do swojego psychiatry to powiedz, że masz odległy termin/jest on na urlopie/czy zachorował. Myślę, że każdy przepisze i bierz od razu 1mg. Później zmieniasz rodzinnego i ta sama gadka.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 323 / 11 / 0

10 października 2019depresant8877 pisze:
Jak się spyta czemu nie poszedłeś do swojego psychiatry to powiedz, że masz odległy termin/jest on na urlopie/czy zachorował.
To akurat sprzyjająca mi akcja, bo jestem świeżo po przeprowadzce do innego miasta
Rejestracja: 2019
  • 131 / 5 / 0

Moge zarzucić sobie 1 mg afobamu na noc przed spaniem po wczorajszym mocno przesadzonym tripe na MDMA ? 1,5mg słabo odczuwam. Aktualny stan: lekkie zawroty głowy, szczena boli, mroczki przy wstawaniu i w buzi mi wyszła chyba afta ( nie jestem pewien bo nigdzie nie czytałem o afcie po MDMA a wczoraj brałem pierwszy raz )
Rejestracja: 2015
  • 1235 / 294 / 0

Tak, po 1mg raczej poczujesz się lepiej a jak chcesz się tak do snu wyciszyć to i 2mg.
Rejestracja: 2019
  • 221 / 27 / 0

Wiem że moje pytanie zależy od czyjejś wyrobionej tolerki ale ile zarzuciliście za jednym razem mg alpry? I drugie pytanie, co wy myślicie o tej stronce https://krysztal.pro/product-category/xanax/ wszędzie ciężko dostać 2 mg w słoiczku a tu jak widać mają i obawiam się że to może być fake..
Posty: 8074 Strona 695 z 808
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości