Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 257 / 7 / 0

Rozumiem, nie chce po prostu tracić pieniędzy na wizytę u lekarza, który wypisze mi jakąś slabizne lub zupełnie coś innnego na czym mi nie zależy
  • 257 / 7 / 0

09 października 2019modest pisze:
Rozumiem, nie chce po prostu tracić pieniędzy na wizytę u lekarza, który wypisze mi jakąś slabizne lub zupełnie coś innnego na czym mi nie zależy
Ale fakt faktem, że profil działania odpowiada mi lepiej niż w przypadku klonów, które jedynie zamulały.

PS. proszę o scalenie posta

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

W Polsce zatrzymano organizatora groźnej grupy narkotykowej z Krzywego Rogu

Policja Narodowa Ukrainy przypomniała, że ​​na początku 2019 r. w obwodzie dniepropietrowskim została rozbita organizacja przestępcza, która przez długi czas zajmowała wprowadzaniem do obrotu metamfetaminy i tramadolu.
  • 61 / 4 / 0

Z lekarzami nie na zasady.. czasem mam wrażeniem że to zależy którą nogę wstali, jakie odebrali wykształcenie, od kogo się nauczyli no i praktyka :) Moja lekarka rodzinna prosto po studiach medycznych dawała mi recki na zopli, xanax. midazolam Systen szybko ją zniszczy nn :(
  • 257 / 7 / 0

Wystarczy iść do lekarza rodzinnego pierwszego kontaktu? W tym przypadku może pewnie być trudniej wysępić reckę niż idąc prywatnie?
  • 7365 / 870 / 0

^
Tak, wystarczy i zwykle są skłonni wypisać alprazolam. Jeśli nie masz 16 lat i posiadasz minimum dobrej gadki, to powinno się udać.

Mały tip - nie używaj nazwy alprazolam, tylko najlepiej mówi o Afobam'ie (możesz dodatkowo przekręcić nazwę na Abofam :)).
Podkreślaj, że to wyłącznie do doraźnego stosowania, bo jesteś świadom, że to może uzależniać.
  • 1 / 1 / 0

Normalnie idź do pierwszego lepszego rodzinnego i powiedz że skończył ci się afobam czy alpragen,. Wymyśl jakąś dobrą historię choroby jakie leki i w jakich (oczywiście dużych) dawkach bierzesz np. (wenla, tianeptyna, mirta, lamitrin) i powiedz że nie możesz teraz funkcjonować ze względu na lęki społeczne, a psychiatra zawsze ci to przepisywał. Jak się spyta czemu nie poszedłeś do swojego psychiatry to powiedz, że masz odległy termin/jest on na urlopie/czy zachorował. Myślę, że każdy przepisze i bierz od razu 1mg. Później zmieniasz rodzinnego i ta sama gadka.
  • 257 / 7 / 0

10 października 2019depresant8877 pisze:
Jak się spyta czemu nie poszedłeś do swojego psychiatry to powiedz, że masz odległy termin/jest on na urlopie/czy zachorował.
To akurat sprzyjająca mi akcja, bo jestem świeżo po przeprowadzce do innego miasta
  • 23 / / 0

Moge zarzucić sobie 1 mg Afobamu na noc przed spaniem po wczorajszym mocno przesadzonym tripe na MDMA ? 1,5mg słabo odczuwam. Aktualny stan: lekkie zawroty głowy, szczena boli, mroczki przy wstawaniu i w buzi mi wyszła chyba afta ( nie jestem pewien bo nigdzie nie czytałem o afcie po MDMA a wczoraj brałem pierwszy raz )
  • 857 / 169 / 0

Tak, po 1mg raczej poczujesz się lepiej a jak chcesz się tak do snu wyciszyć to i 2mg.
  • 61 / 4 / 0

Wiem że moje pytanie zależy od czyjejś wyrobionej tolerki ale ile zarzuciliście za jednym razem mg alpry? I drugie pytanie, co wy myślicie o tej stronce https://krysztal.pro/product-category/xanax/ wszędzie ciężko dostać 2 mg w słoiczku a tu jak widać mają i obawiam się że to może być fake..
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata