Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 4 / / 0

biorę 3mg za pierwszym razem z piwkiem i dosłownie nic takiego nie czuje. Szkoda bo myslałam, że bedzie dobra mocną substancją a okazuje się że nic juz nie dorówna nawet głupiej kodzie...
  • 1279 / 177 / 0

takiego stanu jak po opiatach nie osiągniesz poprzez branie benzodiazepin, nawet w tak dużych dawkach. to zupełnie inna grupa substancji, mimo, że mają wiele wspólnych cech, to nie da się ich porównać jakoś specjalnie. jeśli chodzi o profil działania, to benzodiazepiny wykazują mocniejszy przeciwlękowy, a opiaty antydepresyjny.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...
Użytkownik nieaktywny
  • 538 / 94 / 0

Nie szwankuje wam pamięć po tym ?
Ja po 3 dniach ciąg 15 xanaxów tydzień do siebie dochodziłem z pamięcią krótko trwałą.

Tydzień czasu czułem się upośledzony intelektualnie hehehehe %-D
  • 6871 / 751 / 0

Jeśli brałeś 5 tabletek dziennie, to nie dziwię się : )
  • 322 / 17 / 0

Czy ktoś z was ma refundowany alprazolam?
  • 1279 / 177 / 0

nikt nie ma, bo nie jest w ogóle refundowany. jeśli o to chodzi, to odpłatność 100%.
  • 795 / 148 / 0

14 sierpnia 2019taurinnn pisze:
13 sierpnia 2019Mondeeste pisze:
Jak najczęściej zażywacie alpre? P.O, pod język, czy donosowo? Tak wogole to ja uważam że alpra donosowo działa jakoś inaczej trochę. Ja zazwyczaj normalnie polykam
Tylko p.o., bo nie jestem w stanie zdzierżyć smaku trzymanego pod językiem alprazolamu. Ewentualnie w sytuacji podbramkowej rozgryzam, wcieram część w dziąsła, a część połykam i wtedy działanie pojawia się nieco szybciej. Donosowo nie próbowałam.
alpra donosowo nie ma żadnego sensu.

Wiem, bo kiedys testowałem. :świnia:
  • 354 / 8 / 0

Jesli minelo z 15godzin od ostatniej dawki alpry to powinienem poczuć objawy abstynencyjne już? Bo czuje sie chujowo ale nie az tak chujowo jak po podobnym ciągu na klonach
  • 1279 / 177 / 0

alprazolam ma krótki okres półtrwania, więc niewykluczone, że możesz już czuć obj. odstawienia. w przypadku klona jest nieco inaczej, bo to jedna z najdłużej działających BNZ i zespół ten załącza się z opóźnieniem.
  • 156 / 8 / 0

Można Afoban 0,5mg walić w nos?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata