Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1710 / 71 / 0

ja 0,5 mg nie czułem nawet przy zerowej tolerce, dopiero odczuwałem 1mg, a i tak najlepiej to było po 1,5mg + 3-4 piwa, wtedy się czułem królem życia :D
teraz alpra mnie oczywiście potrafi cieszyć, ale dawki, które w ciągu całęgo dnia muszę przyjąc, żeby się super bawić (3-4mg co najmniej) nie wykazują u mnie spadku tolerancji
co prawda przyznam, że jestem wjebany w browary i codziennie po robocie te parę piwek musi pójść, jak kiedyś potrafiłem pić tylko weekendowo, a w tygodniu totalnie nic, tak teraz piję codziennie, ale tylko piwa i bardzo rzadko się upijam, jednak jest to picie prkatycznie codziennie, więc może to trzyma mi taką tolerkę na alprę, ale no kurwa, na logikę, to piwo to jakaś zabawka dla dzieci przy alprze :D
  • 6491 / 703 / 0

Ja też piję 1 piwo w każdy wieczór. Takie 4-5%.
Ludzie w średniowieczu zwykle pili lekkie piwo, zamiast wody - bo wbrew pozorom wtedy było ciężko o czystą wodę. Piwo (takie 2%) piły nawet dzieci.

Zgadzam się - to nie ten kaliber, co alpra : )

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Dopalacze to nie cukierki. Niecodzienny marsz na ulicach Wałbrzycha

Kilkudziesięciu młodych ludzi z Polski, Malty i Słowacji przeszło ulicami Wałbrzycha w marszu przeciwko narkotykom. Akcję zorganizowano w ramach programu Erasmus+, w którym bierze udział trzydzieści osób, po dziesięć z każdego państwa.
  • 1710 / 71 / 0

jak to mówili w genialnym serialu ŚWK, konkretnie don Ferdinando, on nie jest źwierzę jakieś, żeby wodę pić XD

oczywicie nie bierzcie tego dosłownie jak idioci nie rozjmiejący tego serialu, jednak mimo wszystk owięcej w ciągu dnia piję wodę z cytryną ;)
  • 6491 / 703 / 0

W wodzie to się ryby pier....ą : )
  • 777 / 79 / 0

Uwielbiam teksty typu pije pare piw co dziennie "ale to tylko piwo"...Zajebiscie, ale codziennie i w ilości mnogiej, to niby czym sie roznisz od alkoholika co loi wodke? NICZYM. Lol. Codziennie pare piwek to alkoholizm jak ch...j i tylko czekaj az bebechy zaczna wysiadac po kolei.

Odnosnie tematu. alprazolam jest zajebisty na kaca. W sobote rano mialem silnego, wiec zjadlem 1 mg. Pomoglo, prawie minal. Mam tolerke na 05, jednak zeby pomoglo na kaca potrzebuje 200% dawki.

Lacznie chyba zawrotne 3 mg poszly w sobote. Dzis nie wale, przerwa. A chetnie bym schrupal, mam na wyciagniecie reki. Przyda sie w tygodniu... :zombie:
  • 350 / 21 / 0

zacząłem sobie podjadać od początku marca, codziennie 0,25-0,5mg pod kawkę, do tego trochę baclo, które jem w ciągu od 3 lat na przemian z gieblem. walę też alko w ilościach 0,5l + 6 piw co wieczór i tak raz wychodzę z baclo, potem z benzo, potem z alko. ostatnio wpadł jeszcze tramal (6g/4dni bez tolerki, oczywiście do tego parę mg alpry i parę litrów wódki).

zrobiłem stop. od dnia "zero" tylko baclofen (100mg/doba). lekka nerwowość, problemy ze snem. w 4 dniu dopadła mnie taka derealizacja, że wchodząc do sklepu musiałem cały czas przypominać sobie, że nie śpię, to nie jest gra, że każda rzecz którą biorę z półki jest prawdziwa, że nie umrę. następnego dnia jadąc autem bałem się wyprzedzać, nie umiałem zaparkować między dwoma autami (robię 5-6k km miesięcznie, 90% u mnie w mieście i raczej jestem w tym dobry), bałem się aut wyjeżdżających z bocznych dróg.

w końcu stwierdziłem, że nie ma sensu się tyrać, 1mg pod język - po 20/30 minutach świat był już "mój".

pojebane uzależnienie, jeśli komuś nie jest to serio do życia potrzebne to nie radzę się wpieprzać
  • 75 / 1 / 0

No w sumie jak brales od marca codziennie to nie dziwne że sie uzalezniles
  • 6491 / 703 / 0

Wypijając 1 Urquell'a co wieczór przyjmuje się ekwiwalent ok 50 ml wódki - rozłożone w czasie tak, że ciężko porównywać efekty. Znam gorsze przypadku alkoholizmu : )

Oczywiście można też przyjmować co wieczór np 3 mocne piwa (7%), co już daje sporo więcej ekwiwalentu w wódce.
  • 51 / 3 / 0

Moge miec recke na alprazolam 1mg oplaca sie przerabiac do podania I.V ? Czy lepiej polknąc ? Przy I.V wejscie lepsze ? Czy tylko mit ?
  • 843 / 185 / 0

Z benzo do iv się nadają midas, rolki, triazolam. Inne można ale raczej nie warto. alpra dobrze się przyswaja p.o./s.l. i szybko wchodzi, kanałowo jakiegoś wjazdu nie uświadczysz. Jedynie jak chcesz puknąć w jednej pompie z opio to możesz się nad tym zastanowić.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata