Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Użytkownik zbanowany
  • 999 / 113 / 0

Uwielbiam teksty typu pije pare piw co dziennie "ale to tylko piwo"...Zajebiscie, ale codziennie i w ilości mnogiej, to niby czym sie roznisz od alkoholika co loi wodke? NICZYM. Lol. Codziennie pare piwek to alkoholizm jak ch...j i tylko czekaj az bebechy zaczna wysiadac po kolei.

Odnosnie tematu. alprazolam jest zajebisty na kaca. W sobote rano mialem silnego, wiec zjadlem 1 mg. Pomoglo, prawie minal. Mam tolerke na 05, jednak zeby pomoglo na kaca potrzebuje 200% dawki.

Lacznie chyba zawrotne 3 mg poszly w sobote. Dzis nie wale, przerwa. A chetnie bym schrupal, mam na wyciagniecie reki. Przyda sie w tygodniu... :zombie:
  • 384 / 41 / 0

zacząłem sobie podjadać od początku marca, codziennie 0,25-0,5mg pod kawkę, do tego trochę baclo, które jem w ciągu od 3 lat na przemian z gieblem. walę też alko w ilościach 0,5l + 6 piw co wieczór i tak raz wychodzę z baclo, potem z benzo, potem z alko. ostatnio wpadł jeszcze tramal (6g/4dni bez tolerki, oczywiście do tego parę mg alpry i parę litrów wódki).

zrobiłem stop. od dnia "zero" tylko baclofen (100mg/doba). lekka nerwowość, problemy ze snem. w 4 dniu dopadła mnie taka derealizacja, że wchodząc do sklepu musiałem cały czas przypominać sobie, że nie śpię, to nie jest gra, że każda rzecz którą biorę z półki jest prawdziwa, że nie umrę. następnego dnia jadąc autem bałem się wyprzedzać, nie umiałem zaparkować między dwoma autami (robię 5-6k km miesięcznie, 90% u mnie w mieście i raczej jestem w tym dobry), bałem się aut wyjeżdżających z bocznych dróg.

w końcu stwierdziłem, że nie ma sensu się tyrać, 1mg pod język - po 20/30 minutach świat był już "mój".

pojebane uzależnienie, jeśli komuś nie jest to serio do życia potrzebne to nie radzę się wpieprzać

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Chciał sprzedać narkotyki...ale nie było chętnych

Policjanci z Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi zatrzymali 30-latka, który pomimo zdecydowanej odmowy, usiłował sprzedać środki psychoaktywne mieszkańcom jednego z budynków przy ul. Łąkowej.
  • 373 / 56 / 0

No w sumie jak brales od marca codziennie to nie dziwne że sie uzalezniles
  • 8022 / 1032 / 0

Wypijając 1 Urquell'a co wieczór przyjmuje się ekwiwalent ok 50 ml wódki - rozłożone w czasie tak, że ciężko porównywać efekty. Znam gorsze przypadku alkoholizmu : )

Oczywiście można też przyjmować co wieczór np 3 mocne piwa (7%), co już daje sporo więcej ekwiwalentu w wódce.
Użytkownik zbanowany
  • 155 / 6 / 0

Moge miec recke na alprazolam 1mg oplaca sie przerabiac do podania I.V ? Czy lepiej polknąc ? Przy I.V wejscie lepsze ? Czy tylko mit ?
  • 1527 / 453 / 0

Z benzo do iv się nadają midas, rolki, triazolam. Inne można ale raczej nie warto. alpra dobrze się przyswaja p.o./s.l. i szybko wchodzi, kanałowo jakiegoś wjazdu nie uświadczysz. Jedynie jak chcesz puknąć w jednej pompie z opio to możesz się nad tym zastanowić.
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 113 / 0

Biodostepnosc p.o. wynosi nawet do 90% wiec nikt tego nie wali po kanale (no chyba, ze opiatowcy w mixach). Roznicy nie odnotujesz, to nie diazepam.
  • 2296 / 165 / 0

14 lipca 2019siostrorelanium pisze:
Uwielbiam teksty typu pije pare piw co dziennie "ale to tylko piwo"...Zajebiscie, ale codziennie i w ilości mnogiej, to niby czym sie roznisz od alkoholika co loi wodke? NICZYM. Lol. Codziennie pare piwek to alkoholizm jak ch...j i tylko czekaj az bebechy zaczna wysiadac po kolei.

Odnosnie tematu. alprazolam jest zajebisty na kaca. W sobote rano mialem silnego, wiec zjadlem 1 mg. Pomoglo, prawie minal. Mam tolerke na 05, jednak zeby pomoglo na kaca potrzebuje 200% dawki.

Lacznie chyba zawrotne 3 mg poszly w sobote. Dzis nie wale, przerwa. A chetnie bym schrupal, mam na wyciagniecie reki. Przyda sie w tygodniu... :zombie:
j

jak mój tekst wygląda jak tłumaczen isię sobie to nie, zdaję sobie sprawę z wjebania, ale to nie jet to amo jak swojego czasu piłem 0,7 ginu dziennie, mimo że piję codziennie te browary to nie upijam się pratycznie nigdy, bo aktualnie mi do tego trzeba z 10 piw, a stara się nie pić więcej niż 4-5 dzienie

mimo i tak wolę to niż jebnąc codziennie coś alpry, bo jakbym się wjebał fizycznie to by była tragedia, a browary mnie tak nie uzależnią
  • 7 / / 0

Hej,
Potrzebuję pomocy, o ile da sie coś w tym temacie cos zrobic. Jestem w ciagu na alprze od ok 3 tygodni. Dawka ok 1.5mg dziennie w trzech dawkach podzielonych po 0.5mg. Problem polega na tym, ze jestem typowym lękowcem i bez tego nie jestem w stanie funkcjonować ani pracować. Problem polega na tym, że alpra strasznie ogranicza moje myślenie. Pamieć dostaje po tyłku i cieżko mi sie zapamietuje nowe rzeczy. Nazwiska w pracy, liczby itp. Biore też neuroleptyki i pregabaline. Od jakiegoś czasu zaczałem dorzucać biotropil w dawce 2400 na dobe. Niby cos tam pomaga ale nie jest kolorowo.
Pytanie, czy istnieje jakis sposób na zaćme po alprze? Piję dużo kawy, ktora też lekko pomaga z koncentracją a właściwie ospałoscią. W benzo byłem już kiedyś wpieprzony i wiem że niedługo tolerancja zacznie wzrastać ale to jedyne wyjscie dla mnie %-D Jak ktoś z Was, ma może jakiś pomysł to byłbym wdzięczny
  • 373 / 56 / 0

Pregabalina świetnie sobie radzi z lękami, więc na pewno potrzebujesz aż takiej dawki alpry? Ja bym zmniejszył po prostu dawkę. Zaburzenia lękowe leczy się również terapią i lekami ssri, które tak nie ryją pamięci z tego co wiem.
Wiem, że to już pewnie wiesz ale benzo to nie jest wyjście, tak się wjebiesz że pogłębisz swoje stany lękowe, a tego pewnie bardzo byś nie chciał.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 628 uczestników Wejdź na czata